Şimdi Ara

ACİL KANSERMİYİM?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kulak arkasında şişlik oluştu yaklaşık 1 sene önce.. belirteyim şeker hastasıyım insülin iğnesini sürekli bacaktan vurduğum için şiştiğini düşünmüştüm, iğneyi bacağıma vurduğumda şişlik artıp büyüyodu şimdi insülini bacak bölgesine vurmuyorum ama hala şişlikler cok azda olsa var.. yaklaşık 1senedir bu böyle devam ediyor yumuşak bi şekilde kulaklarımın arkasında var kücük kücük.. int araştırdım kanser belirtisi diyor uzun süre geçmediği için. korkuyorum bilgili birisi varmı acaba insülin iğnesinin bi alerjisi felanmı var vucudumda da bu reaksiyonu gösteriyor yoksa 1 senedir geçmeyen kücülüp büyüyen yer değiştiren bu şeyler gerçekten kansermi? doktora randevu aldım gideceğim en sonunda korkumu yendim ama gerçekten gece uyuyamıyorum kanserim öleceğim diye düşünüyorum bilen birisi nolur cevaplasın

• Doktora gidip kontrol ettirin. Buyuk ihtimalle kanser degil ve stres kaynakli bir durum. Gecmis olsun saglikli gunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hekim kullanıcısına yanıt
    Stres kaynaklı olabilirmi bir seneidr geçmiyor suanda bayağı az ama saç dökülmem var oldukca fazla, saç dökülmesi yaparmı kanser?

• quote:

Orijinalden alıntı: OttomanEmpire86

Stres kaynaklı olabilirmi bir seneidr geçmiyor suanda bayağı az ama saç dökülmem var oldukca fazla, saç dökülmesi yaparmı kanser?

Her insan birbirinden farkli kanser teshisi kisinin anlattiklarina bakilarak veya yuzune bakilar konulamaz. Cesitli testler yaptirman lazim. Dedigim gibi cok yuksek ihtimalle stres kaynakli, sac dokulmesi de genetik veya stres kaynakli olabilir. Gidip test olun fazla pimpiriklenmeyin cunku pinpiriklik de psikolojik olarak bir hastalik olarak kabul edilmekte

• Hekim kullanıcısına yanıt
    Stres değilde insüline karşı bi reaksiyon olabilir mi? Vbacaktan yapmayı birakinca kücüldü hep

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.