Şimdi Ara

ACİL!! gtx 850m mi yoksa 840m mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aslında şöyle gtx 850m li laptop 4gb ram e sahip 840m li laptop 8 gb ye sahip bütçem 1400 tl gtx850m 1500 tl zorlar belki alırım ancak ram yetersiz birde 8 gb ram yapmam gerekicek nasıl olucak gerçekten ramlerle beraber 300 tl geçicek bütçemi zorlmaya bu kadar değer mi
    Bir başka sorum hd 7670m 2gb var buda bütçeme uygun ve 8gb ram e sahip internette biraz baktım bu ekran kartı 3.sınıf olarak gözüküyor testlerde ama 1 gb si 2 gb için pek birşey bulamadım

Yardımcı olana şimdiden çok teşekkürler

• Bana kalırsa örneğin bi oyun 8 gb ram istiyor 4 gb te zar zor girdin veya giremedin o zaman ekran kartının pek faydası olacağını sanmıyorum, 8 gb ram e diğer laptop rahat girer ama 64 bitle çok iyi performans alamayabilirsin oynadığın oyunlara bağlı ben low/medium da oynarım dersen 840m lik seni götürür ama diğeri riskli 4 gb ram az gelebilir yeni oyunlar için ben olsam diğerini tercih ederdim ama 8 gb ramli gtx 850mli bi laptop al derim seni uzun süre idare eder
  • Teşekkürler 8gb lik modeline de ben çıkamayacağım :) peki 840 mi yoksa hd 7670m modelini mi(2gb olanı) tercih etmeliyim
    bilginiz var mı ya da bilebilecek birini ilgilendirebilir misiniz ?
  • saldaros S kullanıcısına yanıt
    Dizüstünde kesinlikle amd ye yönelmeyin ciddi sorunlar çıkarıyor
  • Dostum gt840m 64 bit gtx850m 128 bit oyunlarda önemli olan ekran kartıdır. Bende asusun 4gb ramli gtx850m var gta5i orta ayarlarda saatlerce oynuyorum. gt840m çöp bir kart
  • Teşekkürler sanırım birazcık zorlayarak 8 gb 850m alacağım birde internette 840 8gb ve 1.7ghz işlemciler 2000 tlden fazlayken asusun fiyatı 850m ve 2.8 ghz ile 2100 e olması biraz kuşku uyandırdı nedeni ne acaba
  • bende leptop alacağım.. yardımcı olursanız sevinirim.. maksimum 2000-2500 tl arası olacak.. arkadaşlar sizden ricam hangi leptobu almalıyım.. HP ENVY Dv7-7300et Intel Core i7 3630QM 2.4GHz 16GB RAM 2TB HDD ikinci el bitane buldum. 4 ay garantisi kalmış. 1900 e bırakırım diyor. alayım mı sizce. bu cihazın gtx650m ekran kartı var. yanlış bilmiyorsam 4 gb bi ekran kartı.. beats audio 4 hoparlör 1 sabwoofer var. coolsense soğutma sistemi. full hd ekran. 16 gb ram 2 tb hafıza vs.. buna 1800 değer mi ikinci el sıfır gibi. yoksa sıfır bana ne önerirsiniz. lütfen kafam çok karışık asus xj li bi model vardı onu da çok tavsiye ettiler ama full hd ekran. sağlam ekran kartı ve iyi bir ses sistemi olsun istiyorum. cevaplarınız bekliyorum ağalar..
  • O fiyatlara ne alınır bilmem ama ürün bence kesinlikle iyi ancak birisi derseki o paraya daha sağlam ekran kartlısı var onu bilemem
  • Aranıza hoşgeldim sıfır olarak aldım Asus x550jk modelini salı günü gelicek sanırım haftasonuda 8 ekleyip 12yaptım mı bana uzun bir süre yetecek cihazı ucızdan aldım diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.