Şimdi Ara

Acil Doktoruyum (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
11
Favori
28.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Goday

Bizim burada pratisyenlerde acil servis dışında çalışıyor. Acil doktoruyum diye başlayınca acil uzmanı gibi anlaşılıyor. Bizdekiler acil doktoruyum demiyor, çünkü ertesi gün evde bakıma veya başka yere geçebiliyor. Başlık biraz ego tatmin etmek için olmuş. Bu arada ben 15 senelik uzman doktorum.

Biz sadece acilde çalışıyorduk. Uzman da olmadığı için acilin doktoru bizdik yani. Öyle yanlış anlaşılacağı aklıma bile gelmedi. Ayrıca acil uzmanlığıyla hava mı atılır, ego mu yapılır yahu? Kurtulduğuma bin kere şükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woddy

Merhaba.

1 yil once ilk, 6 ay önce 2. Kez Konka ameliyatı oldum. Burnumdan hala dogru düzgün nefes alamiyorum. Acaba sıkıntı benden mi yoksa doktordan mi kaynaklı ?

Doktoruna tekrar görün.

• quote:

Merhaba.

1 yil once ilk, 6 ay önce 2. Kez Konka ameliyatı oldum. Burnumdan hala dogru düzgün nefes alamiyorum. Acaba sıkıntı benden mi yoksa doktordan mi kaynaklı ?

Şu sorduğun soru çok saçma. KBB uzmanı değilki yeni mezun adam nerden bilsin. Zamanında pogo da monopoly oynardık nuterx ile ne çabuk geçmiş zaman vay be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

quote:

Merhaba.

Şu sorduğun soru çok saçma. KBB uzmanı değilki yeni mezun adam nerden bilsin. Zamanında pogo da monopoly oynardık nuterx ile ne çabuk geçmiş zaman vay be.

Aynen. Az monopoly oynamadık.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

quote:

Merhaba.

Aaa haklisin. Aslında bu soruyu yazılımcılara sormam gerekirdi. Bak bunu akıl edememişim

• Bursada yanılmıyorsam 4 yıl önce diş çekimine gitmiştim doktor anestezi yapmadan önce herhangi bir ilaç kullanıyormusun dedi o zamanlar body ile uğraştığım için steroid küründeydim ve testosteron deca vs kullanıyorum dedim neden dedi vucut yapmak için dediğimde sen şuan bi ölüsün dedi o ilaçları kullandığın için dedi böyle cahil bir insan nasıl üniversiteyi bitiripte diş doktoru olmuş hayret ediyorum tamam anabolik ilaçlar aşırı dozda kullanıldığında iç organlara vs zararı oluyor ama ona bakarsak testosteronu ağır ameliyatlara giren hastalarada ameliyat sonrası çabuk toparlanmaları için veriliyor hastanelerde yanlış mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Avente

Bursada yanılmıyorsam 4 yıl önce diş çekimine gitmiştim doktor anestezi yapmadan önce herhangi bir ilaç kullanıyormusun dedi o zamanlar body ile uğraştığım için steroid küründeydim ve testosteron deca vs kullanıyorum dedim neden dedi vucut yapmak için dediğimde sen şuan bi ölüsün dedi o ilaçları kullandığın için dedi böyle cahil bir insan nasıl üniversiteyi bitiripte diş doktoru olmuş hayret ediyorum tamam anabolik ilaçlar aşırı dozda kullanıldığında iç organlara vs zararı oluyor ama ona bakarsak testosteronu ağır ameliyatlara giren hastalarada ameliyat sonrası çabuk toparlanmaları için veriliyor hastanelerde yanlış mı

Karaciğere zararı var. Ayrıca testislerine yan etkisi var. Vücudunsa fazla hormon olduğu için testisletin üretimi durdurur fakat o hormon testise geçemez. Dozaja, kullanan kişiye göre etkisi değişir tabi.

• Sık cinsel ilişki iştah, kilo kaybına neden olur mu?

Tam olarak bir sorun değil ama bilgili olduğunuzu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Sık cinsel ilişki iştah, kilo kaybına neden olur mu?

Tam olarak bir sorun değil ama bilgili olduğunuzu düşünüyorum.

Net bilgim yok ama neden olsun ki? Spor yapmak da kilo kaybına sebebiyet vermez. Spor + diyet yaparsan başka.

• acil doktoru haa geçmiş olsun
  • ulpi kullanıcısına yanıt
    kimse like atmamış ama ifadeleriniz bana çok doğru geldi

• Şimdiye kadar acile o kadar gittim sadece bir kere sıkıntılı bir doktorla karşılaştım. Onun haricinde o kadar stresli çalışma ortamı olmasına rağmen gayet ilgiliydiler.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.