Şimdi Ara

Acil Diz Üstü Tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Intel® Core™ i5-2410M İşlemci
    Windows®7 Home Basic (64 Bit)
    500 gb 5400rpm
    4 GB DDR3 Bellek
    2 GB DDR3 Nvidia GT540M Optimus Ekran Kartı (1 GB Ayrılmış Bellek)
    Wireless dısplay(bilgisayardan tw ye wireless ile baglanma)

2.DELL MARKA
    Intel i3 380M
    Ati 5650
    6gb ddr-3 133mhz ram
    500 gb 7200 rpm hdd

Arkadaşlar bu modellerden hangisi daha iyi performans verir.acil yardımlarınızı bekliyorum.

• bu modellerden casperin özellikleri işlemci ve ekran kartı olarak çk iyi performans olarak daha iyidir.burda arkadaşlar casperin ısınma sorununu ve kasasının kötü oluşu konusunu açacaklardır sana memnun olanda var olmayanda casperden farkılı seçenekler sunulacaktır.kafan baya karışabilir.tam verbileceğin fiyatı belirt farklı markada önerilebilir.sana sunulacak özellikler yine casperin özelliklerinde olacaktır.
  • 1000 liraya geliyor bana
  • casper o fiyata geliyorsa alınabilir tabikide yoksa en az bu özellikteki işletim sistemi yok ondada en az 300 lira daha vermek zorundasın
  • casper marka olarak alınabilir mi dell e göre ısınma durumu malzeme kalitesi nasıldır
  • ısınma sorunun dan bahsedenler mevcut bunun yanında dediğim gibi 3-4 senedir kullanıp sıkıntı yaşamayanda var.bu birazdaserinin iyi olup olmamasına yani kronik sorunun varmı yoksa onun dışında her markada sorun olabilir dellde de buna nazaran ısınma sıkıntısı yine mevcut bazı modellerinde servisi dell in iyidir ama bu fiyat aralığında güçlü ekran kartı kullanmıyor pek.bu iki bilgisayar arasında performas farkı çok. dell in kasa kalitesi caspere nazaran iyidir.casper 1000tl gibi bi fiyata geliyorsa bu özelliklerle çok iyi.farklı seçenekler istersen söyle fiyatıda max belirt yardımcı olurum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.