Şimdi Ara

[ACİL] DERSANE ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben 12. sınıf öğrencisiyim. Son senem kalmışken üniversiteye hazırlık için geç de kalmış olsam bir dersaneye gitmek istiyorum. Kartal-Uğur Mumcu Mahallesinde oturuyorum...
    Maltepe , Kadıköy , bostancı , Kartal dersane yeri hiç farketmez. Eğitim iyi olsun bi de vereceğimiz paraya değsin yeter. Uygun fiyatlı olması tercihimdir.
    şimdiden teşekkür ederim.

• sultanbeyli sınav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: habiref

sultanbeyli sınav.

Peki fiyat konusunda bilgilendirir misiniz? teşekkürler.
  • tam fiyat bilmiyorum ben sınavın başka şubesine gittim genelde küçük dershane olduklarından ilgi çok yüksek oluyor iyi de ilgileniyorlar 2.5-3 civarıdır ben %100 burslu olduğumdan bilmiyorum :)
  • quote:

tam fiyat bilmiyorum ben sınavın başka şubesine gittim genelde küçük dershane olduklarından ilgi çok yüksek oluyor iyi de ilgileniyorlar 2.5-3 civarıdır ben %100 burslu olduğumdan bilmiyorum :)

Bilgiler için teşekkür ederim. Fen bilimleri ile görüştüm çok yüksek fiyat verdiler. Maltepe deki Final dersanesini öneriyorlar. Oradan bilgi alacağım.
    Kültür dersanesi ile görüşmüştüm. başarılı olduğum için ciddi bir indirim yaptılar. %30 civarında. ya kültüre gideceğim ya da finale galiba :)
    Size de başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: design.CagdaS

quote:

tam fiyat bilmiyorum ben sınavın başka şubesine gittim genelde küçük dershane olduklarından ilgi çok yüksek oluyor iyi de ilgileniyorlar 2.5-3 civarıdır ben %100 burslu olduğumdan bilmiyorum :)

Bilgiler için teşekkür ederim. Fen bilimleri ile görüştüm çok yüksek fiyat verdiler. Maltepe deki Final dersanesini öneriyorlar. Oradan bilgi alacağım.
    Kültür dersanesi ile görüşmüştüm. başarılı olduğum için ciddi bir indirim yaptılar. %30 civarında. ya kültüre gideceğim ya da finale galiba :)
    Size de başarılar dilerim.

önemli değil hadi şimdiden başarılar benimde ilk ve son senem olsun işl bu sene :D

• Kültür Türkiyedeki en berbat dershanedir
    kaynakları bile yarım yumalak ve yanlış sorularla dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Yardımlarınız için çok teşekkür ederim :)
    FİNAL Dergisi Dersanesine kayıt oldum. Okulum Yakacıkta , Haftaiçleri Etüt saatlerini birazcık kaçırabilirim. Sorun ne yazık ki okuldan geç çıkmam. 17.20 gibi.
    Onun dışında da herkesin önerdiği bir dersaneydi. Hayırlısı olsun :) Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.