Şimdi Ara

ACİL CEVAP:::55HU7500 & 55UB950 HANGİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akşamlar arkadaşlar, acil karar vermem lazım.
    Samy 55HU7500 ile Lg 55Ub950 arasında kaldım ikiside aynı fiyat 4500tl civarı.
    Donanım olarak çok bir fark yok bildiğim kadarıyla biraz canlı renkleri seviyorum ama lg de fena durmuyor siyahları sanki zayıf gibi. Bilgili arkadaşlar tavsiyede bulunursa yarın alıcam, şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hu7500 ün renkleri daha güzel galiba, daha parlak bir ekranı var. Şekil olarak da bana daha zarif geliyor. Aktif gözlük 3D var.

Ub950 de bağlantı özellikleriyle ön plana çıkıyor. Usb 3.0, Hdmi 2.0 bağlantıları mevcut. Hevc (h.265) var. Pasif gözlüklü 3D kullanıyor. Güç tüketimi daha az. Harman Kardon ses sistemi var.
  • Hu7500 de Usb 3.0, Hdmi 2.0 bağlantıları mevcut. Hevc (h.265) var. 2 adet hd uydu alıcısı pip ve 60w hoparlör var

• polat_bilal P kullanıcısına yanıt
    Evet hdmi 2.0 ve hevc mevcutmuş. usb 3.0 ile ilgili hiçbir yerde bilgi bulamadım. İlginç olan şu, resmi sitede bununla ilgili teknik veri yok. ben araştırıp bulmak durumundayım.

Lg benim içime daha çok sindi onu tercih ettim ben. Pasif gözlükler ve fiyat burada belirleyici oldu.
  • Mağazada tv ye usb takarken fark ettim 1 adet mavi 2 adet siyah giriş vardı. Mavi giriş usb3 standartı. Fiyatları aynı olduğu için kararsız kaldım.

• polat_bilal P kullanıcısına yanıt
    Hocam, teyit etmeden bu bilgiye güvenmeyin. Ben internette usb 3.0 olayına pek rastlayamadım.

Şu incelemedeki modemin usb girişi mavi, ama usb 2.0

http://www.techno-labs.com/zyxel-vmg8924-b10a-inceleme/2/
  • quote:

Orijinalden alıntı: polat_bilal

iyi akşamlar arkadaşlar, acil karar vermem lazım.
    Samy 55HU7500 ile Lg 55Ub950 arasında kaldım ikiside aynı fiyat 4500tl civarı.
    Donanım olarak çok bir fark yok bildiğim kadarıyla biraz canlı renkleri seviyorum ama lg de fena durmuyor siyahları sanki zayıf gibi. Bilgili arkadaşlar tavsiyede bulunursa yarın alıcam, şimdiden teşekkürler.

Hangisini almıştınız?

• 55 HU7500 aldım ve çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim. Ve usb 3.0 desteği de mevcut.
  • quote:

55 HU7500 aldım ve çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim. Ve usb 3.0 desteği de mevcut.

4k denediniz mi? dsmart mı digiturk mu kullanıyorsunuz?
    sd yayın performansı nedir?
    ve nerden nekadara aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: estamemuchoo

quote:

55 HU7500 aldım ve çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim. Ve usb 3.0 desteği de mevcut.

4k malum turksatda trt4k ve hotbird de eutelsat 4k tvlerini izliyorum tümleşik uydu alıcısından çok başarılı.
    Digitürk kullanıyorum sd ve hd performansı çok iyi.
    Teknosadan teşhir olarak 4000 tl ve 480 tl digiturk indirimiyle aldım. 3520 tlye geldi.
    Muadili paneller 5000 tl civarı. Lg ile kesinlikle kıyaslamayın. Ben philips ve lg yi deneyip iade edip ondan sonra samy aldım.

• quote:

quote:

quote:

4k malum turksatda trt4k ve hotbird de eutelsat 4k tvlerini izliyorum tümleşik uydu alıcısından çok başarılı.
    Teknosadan teşhir olarak 4000 tl ve 480 tl digiturk indirimiyle aldım. 3520 tlye geldi.
    Muadili paneller 5000 tl civarı. Lg ile kesinlikle kıyaslamayın. Ben philips ve lg yi deneyip iade edip ondan sonra samy aldım.

Digiturk indirimi nedir ?
    Digiturk kullanıcılarına özel bir indirim ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Digiturk indirimi nedir ?
    Digiturk kullanıcılarına özel bir indirim ?

Digiturk abonelerine 480 tl abone olmayanlara 1 sene film dizi veya ligtv paketi hediye idi. Ama şuanda varmıdır bilmiyorum ve teşhiri bile bulmanız çok zor.

• 7000 serisi ve 8000 serisi alın gittigidiyor teknosada hele teşhiri çok ama çok dikkat etmeniz gerek ürünler kutularında ama sağlam bir kontrol şarttır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.