Şimdi Ara

Acil bir Sorunum Var Fikirlerinize İhtiyacım var. Yardım ederseniz Sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorunum söyle. Bizim evde babam ve annem çalışıyolar. ben ise okula gidiyorum. Ev 9 dan 3e kadar boş kalıyor. Köpek alıcam kesin kararlıyım. Ama köpek o boş saatlerde evde tek durabilirmi şuan yavru daha.
    2 aylık fln. Alışırmı o saatlerde yanlız durmaya yoksa hep sorun çıkartırmı? Ve sadece p.tesi salı perşembe ve cuma günleri boş. diğer günler evde kesin biri var.

Ne yapabilirim alsam ne olur? Yavru yu kaçırmak istemiyorum bi tanıdık aracılığıyla safkan boxer buldum. bi kaç gün içinde cvp vermezsem satılabilir. O yüzden acil fikirlere ihtiyacım var

• Daha farklı birşeyler beslesen? Muhabbet kuşu vs?
  • boxer o kadar kendini yırtan bi cins değil, yalnızken her kpek bagırır ama 1 haftada alışır.. ama tuvalet eğitimi için çok küçük evin ağzına .ıçar elinde ıslak bezle koşturusun peşinden

edit : kelime eksikmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeForStyle -- 25 Şubat 2009; 22:55:21 >
  • Ya Farketmez tüm evi temizlerim ben 10 yıldır hatta kendimi bildim bileli köpek istiyorum. Köpekler hakkında epey bilgim var eğitimi olsun ırkları olsun.

Muabbet kuşu fln sevmiyorumy a ben kararlıyım köpek alıcam.
    Ne dersiniz ya sorun yapar mı
  • bakabileceğine kesin inanıyorsan ailende onay verdiyse bence al. yavru köpekler sen evde olsanda olmasanda etrafına alışmak için(yaşça kendinden büyük köpeklerden) zaten ortalığın altını üstüne getirecektir. ortamı tanımak için. alışana kadar 1hafta 10 gün bir zahemetin olr ondan sonra zaten alışacağı için bir problem olmaz. Alırsın bi tane oyuncak kemik top vs. onunla oyalanır koca gün. Aldıktan sonra fotosunada koyarsın küçük dostun
  • Ya ailem onayı verdi. Ama bu boş olan saatleri sorun ediyolar köpek napıcak bağırır çağırırk omşular şikayet eder tantanası var işte evin içinde.
    Resimleri şmdi upload ediyyorum koyarım buraya

Sağdaki olanı alıcam erkek çnkü

(bu resmin direk görünmesi için hangi linki yazıcam ve kodu ya??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OdyS1 -- 25 Şubat 2009; 23:07:19 >
  • köpek değil ama evde çok sayıda farklı zamanlarda kedi besledim

bir tanesi tam ben evden çıkarken durduğ yerde kalır gelene kadar beklerdi

diğeri ben evden çıkmadan uyumaya giderdi

bir başkası kapıyı açmamla benden önce apartman merdivenlerine kaçması bir olurdu

bir tanesi ise eve her gelişimde farklı bir sürprizle karşılardı beni (cep şarj aletini kemirmek, nasıl becerdiyse bilgisayarı açmak, bir yatağa 4 tane doğurmak gibi...)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.