Şimdi Ara

Acil acil acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok acil yarın bilgisayar almam lazım , teknoloji mağazalarından ya da hepsiburada ekspress kargo ile ; ya da garantili İstanbul içinden alabileceğim bir yer varsa garantili güvenilir yazarsanız memnun olurum

Asus , dell , lenovo.. çok istemesem de HP

Ssd , i7 9750 işlemci , min 16gb RAM , Ssd + HDD ya sa min 512 GB SSd,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbul’da güvendiğiniz TR garantili cihaz satan , TR klavyeli, faturalı .. güvendiğiniz mağazaları yazabilir misiniz rica etsem teşekkür derim

• Güvenilir bir satıcı midir ?

• sercanfx S kullanıcısına yanıt
    Güvenilir derken? Sıfır paketinde garantili ürün satın alacaksanız niye güvenilmesin ve teknorya e ticaret sitelerindeki büyük markalardan biri.
  • 1gh0st 1 kullanıcısına yanıt
    Asus ROG G531GT-BQ089T Intel Core i7 9750H 8GB 512GB SSD GTX1650 Windows 10 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayarhttps://www.hepsiburada.com/asus-rog-g531gt-bq089t-intel-core-i7-9750h-8gb-512gb-ssd-gtx1650-windows-10-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000NIWAG?magaza=Hepsiburada

Bana 16 GB lazım ama acelem var sonra RAM ilave olur mu sizce ? Garanti durumu ne olur ?

Zaten benim gösterdiğim model 16gb sizinki 8gb ve hepsiburada satıyor elden alma şansınız bildiğim kadarıyla yok garanti durumu net bilmiyorum ama 16gb ellenmemiş varken açtırmadan hazır alın derim.
    Haklısınız . Fakat ürün freedos, ben de kendi bilgisayarimda eski Windows var ama oraya geçirmeyi yapma şansım yok :) hiç anlamıyorum ,

Teknorya format hizmeti veriyor olabilir veya tanıdık bir bilgisyarcı da yanınızdayken windows10 pro kurdurun daha sonra aşağıdaki lisans anahtarını satın alın ve girin bu kadar, ama 1 usb niz var ise çok rahat kendinizde format atabilirsiniz youtube da sayısız video mevcut ama uğraşmak istemiyorum da derseniz başkası da atabilir

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/windows-i0-pro-lisans-anahtari-32-64-bit-aninda-teslim_pdp_535192042

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1gh0st -- 29 Şubat 2020; 10:7:21 >
  • Vatanda %100 indirim olmadıkça alışveriş yapılmaz fiyatları her daim kazık.
    Orası öyle ; ancak bugun hiçbir yer açık degil, hepsi pazartesi sonrası kargoya verelim diyor

Mediamarkt ve vatan dışında alternatif kalmıyor . Teknosa da zaten 2-3 model bile yok

Orası öyle ; ancak bugun hiçbir yer açık degil, hepsi pazartesi sonrası kargoya verelim diyor

Mediamarkt ve vatan dışında alternatif kalmıyor . Teknosa da zaten 2-3 model bile yok

İlla bugün alınacaksa aceri almak daha mantıklı olabilir i7 16gb ram 1tb+256gb ssd 1050ti zaten 1650 ayarında bir kart fiyatı da makul teknosa daki delle göre rami ekran kartı daha iyi ve dellin gaming cihazlarda iddaası yoktur kaliteli değil
    Ben oyun oynamiyorum , ekran kartı 3gb , 2k veya 4K monitöre is icin bağlamaya yetmez mi ? Mesela 144 hz bir monitör aldım yetmez mi ekran kartı ?

Geriye bir RAM sorunu kalıyor , 16 GB yaparsam garanti ne olur ? Servisi aradım Koç sistem haftasonu kapalı

Servıs konusunda Dell , Acer ‘dan daha iyidir diye düşünüyorum . 16 yıldan beri 4. Dell cihazım ( hep şirket bilgisayari )

Hep stabil cihazlardi, ne aşırı ısınma ne de çökme vs yaşadım , ha çok performansli miydi bilmiyorum başka bilgisayar denemediğim icin ama Dell , Acer dan iyidir sanki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.