Şimdi Ara

ACİL 20000-26000 arası dizel ya da lpgli araç YARDIMMMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi günler, öncelikle şunu belirtmek istiyorum araba almak gerçekten zor bir iş ! o yüzden sizden yardım istiyorum.. Bana kilometresi çok olmayan, uzun ve kısa yolda çok da fazla yakmayan, sağlam bir araba lazım. Sedan ya da hatchback farketmez, bagajı yeterince buyuk olsun yeter ! 26 yaşındayım, öğretmenim, bana uygun bir araç tavsiye eder misiniz ? Acil yardımınızı bekliyorum..

• hocam menage 2 bak ya da vtec2
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrebelliousx

hocam menage 2 bak ya da vtec2

ya vtech kesinlikle aklımda ama gerçekten hem pahalı hem de km yüksek oluyo, ikinci el neden bu kadar pahalılaştı anlamıyorum !
  • quote:

Orijinalden alıntı: justasecond

quote:

Orijinalden alıntı: xrebelliousx

hocam menage 2 bak ya da vtec2

ya vtech kesinlikle aklımda ama gerçekten hem pahalı hem de km yüksek oluyo, ikinci el neden bu kadar pahalılaştı anlamıyorum !

hocam piyasa böyle maalesef. yeni modellerin ikinci elleri sıfırından pahalı yazıyorlar. düşük km olacaksa symbol,accent falan bak hocam.
  • justasecond J kullanıcısına yanıt
    LPG li ford c max lara bak 2004-2006 arası bulursun bn 2004 ünü 23 e aldım yol tutuşu iyi ş.içi klimalı 30 kr. yakıyor uzun yolda 23 e kadar düşüyor.
  • o paraya alacağınz dizel için şimdiden kmsi ile oynanmış diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esmer33

LPG li ford c max lara bak 2004-2006 arası bulursun bn 2004 ünü 23 e aldım yol tutuşu iyi ş.içi klimalı 30 kr. yakıyor uzun yolda 23 e kadar düşüyor.

eyvallah kardeşim sağolasın ancak c-max tip olarak hoşuma gitmiyor, arabanın göze de hitap etmesi lazım benim nazarımda..
  • justasecond J kullanıcısına yanıt
    tabi oda doğru araba sana hitap edecek içine sincek bnmde tipi hoşuma gitmiyor ama araba 0 hata ve 97 binde idi 24 dedi 23 e aldım fiyatı uygun denk geldi yoksa almazdım öle bişi
  • Anladım kardeşim, orası da var tabi ki.. Focus olsa tamam da C max biraz araştırmam lazım, hiç aklımda olmayan bir arabaydı :) Allah hayırlı binmeni nasip etsin
  • Astra h bakabilirsin. Dizel veya lpgli .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB olarak Fiat punto, mitsubishi colt. Sedan olarak renault laguna veya nissan almera olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 10 Eylül 2014; 21:39:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkesin fikrini dikkate alıyorum, astra hb olabilir onlara da bakıyorum zaten. Colt veya laguna diyen kardeşim o arabalara pek sıcak bakmıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.