Şimdi Ara

Açıköğretim okuyacağım, yardımcı olur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önlisans dış ticaret mezunuyum, devamında açıktan hangi bölümü okumalıyım?
    -İşletme
    -İktisat
    -Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
    -Maliye
    -Uluslararası Ticaret ve Lojistik
    -Uluslararası İlişkiler

Hangisini neden seçmeliyim?
    Şimdiden teşekkür ediyorum.

• dış ticaret mezunuysan bence artık okul okuma bir işletme aç bişeyler üret yurt dışına ihracat yap. boş yere mi dış ticaret okudun
  • Çinden ekran kartı getirt hocam.
  • Aynen beyler ben de ayni seyden muzdaripim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Hocam gene bölümden faydalanırım ama ilk önce askerlik için dört yıllığa tamamlayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Çinden ekran kartı getirt hocam.

Dış ticaret işi yaparsam kesinlikle getiririm hocam
  • Aof işletme mezunum. Devlet kurumlarında işletme mezunu alımı daha fazladır diğer fakültelere göre bankaların yaptığı sınavlardaki çıkan sorularda işletme mezunu daha avantajlıdır ders içerikleri ile sınavdaki konu içerikleri ötüşür bu yüzden aof işletme okuyabilirsiniz.

şayet yaşınız 30 dan genç ise bankacılık ve bazı devlet mermurluğu için yaç şartı var.

aof işletme seçmeniz yaranıza olabilir.Ben bazı bankaları vs kazandım ama mülakatlarda elendin.Mülakat olayı var sınav kazansanızda alınmama ihtimaliniz çok yüksek mülakatlarda üç katı, beş katı kadar aday çağrılmakta bunu bilinde okuyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okidoki64

Aof işletme mezunum. Devlet kurumlarında işletme mezunu alımı daha fazladır diğer fakültelere göre bankaların yaptığı sınavlardaki çıkan sorularda işletme mezunu daha avantajlıdır ders içerikleri ile sınavdaki konu içerikleri ötüşür bu yüzden aof işletme okuyabilirsiniz.

şayet yaşınız 30 dan genç ise bankacılık ve bazı devlet mermurluğu için yaç şartı var.

aof işletme seçmeniz yaranıza olabilir.Ben bazı bankaları vs kazandım ama mülakatlarda elendin.Mülakat olayı var sınav kazansanızda alınmama ihtimaliniz çok yüksek mülakatlarda üç katı, beş katı kadar aday çağrılmakta bunu bilinde okuyun.

Benimde aklımda işletme vardı ancak yine de sormak istedim.
    Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.