Şimdi Ara

Açık Şehir oyunları (gta ,assassin's creed gibi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar şehirin içinde olduğunuz gezebildiğimiz bir oyun arıyorum.oynanabilirliği güzel olursa çok sevinirim

Mesela Saboteur oyununu çok beğendim 3 kere bitirdim.Maşallah bana

• Watch Dogs, Sleeping Dogs v.s.
  • Mafia 2,Sleeping Dogs,Watch Dogs,Far Cry 3-4 olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemim çok iyi değil gt220m ekran kartım var.far cry ve watch dogs çalıştırmayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

Sistemim çok iyi değil gt220m ekran kartım var.far cry ve watch dogs çalıştırmayabilir

Gt220m ile hiç bir açık dünya oyununu adam akıllı oynayamazsınız belki assassins creed 1 vs calısabilır ancak watch dogs,sleping dogs,gta 4,farcry 3-4 gibi oyunları oynayabilmeniz imkansız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbolinea . -- 2 Şubat 2015; 2:54:44 >
  • Shadow of Mordor, Fable,Witcher(emin değilim tam oyunu bitirmedim),Mass Effect,Minecraft,Terraria,Don't Starve,H1Z1,Assassins Creed,Dying Light,Far cry, Borderlands, Watchdogs,Sleeping dogs,ARMA, Skyrim, Fallout,South Park'ın son oyunu,Dark Souls. Bildiklerim bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zesty Phoenix -- 2 Şubat 2015; 3:12:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer1905

Shadow of Mordor, Fable,Witcher(emin değilim tam oyunu bitirmedim),Mass Effect,Minecraft,Terraria,Don't Starve,H1Z1,Assassins Creed,Dying Light,Far cry, Borderlands, Watchdogs,Sleeping dogs,ARMA, Skyrim, Fallout,South Park'ın son oyunu,Dark Souls. Bildiklerim bu kadar.

Konu sahibinin kartını gördünüz mü?Soylediginiz oyunlarin bircogunu calistiramaz

• Bakmamıştım. Sormuş söyledim seçsin beğensin çalıştırabileceğini oynasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Shadow of Mordor, Fable,Witcher(emin değilim tam oyunu bitirmedim),Mass Effect,Minecraft,Terraria,Don't Starve,H1Z1,Assassins Creed,Dying Light,Far cry, Borderlands, Watchdogs,Sleeping dogs,ARMA, Skyrim, Fallout,South Park'ın son oyunu,Dark Souls. Bildiklerim bu kadar.

Hocam yıllar geçti sağlam bilgisayar aldım

googlede istediğim aramayı arattım kendi konumu buldum.selamlar size
  • Blizzard Days kullanıcısına yanıt
    Geçte olsa yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Hocam yıllar geçti sağlam bilgisayar aldım

googlede istediğim aramayı arattım kendi konumu buldum.selamlar size

akıyorsundur artık oyunlarda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.