Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

6 Kayıtlı Üye, 23 Misafir Kullanıcı, 23 Masaüstü Kullanıcı, 6 Mobil Kullanıcı ( 5 Mobil Cihaz 1 iOS )
50.017
Cevap
1.694
Favori
4.769.571
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    3 Mesaj
    ürünler elime ulaştı creed virgin island water çok hoşuma gitti. başka bi alışverişte görüşmek üzere hayırlı satışlar
    |
    |

Bence orjnalini kullanan olarak yorumunuz önemli ve değerli. Biz Eser Bey'in parfümlerinden oldukça memnun olduğumuz için çoğu parfümde benzerliği artık konuşma gereği bile duymuyoruz. Niş parfüm serisinde benzerliği her parfümü test edip belirlemek oldukça maliyetli bir işlem zaten. Sizin tespitiniz Creed markasında kullanılan doğal karışımlar nedeniyle, orjinalinde dahi zaman zaman farklılaşan kokularından yaşanılan şikayetlerle benzeşmiş. Bir de aynı esansın iki versiyon olarak satılması notaların farkına işaret ettiği için Eser'in de bu konuda kullanıcılara uyarıları oluyor. Eserin alternatif parfümlerini kullandıkça birçoğunun orjinali ile benzeştiğini ve mutabık olduğumuz kalıcılığı ile memnun olacağınızı düşünüyorum.

Saygılarımla.
    |
    |
    wishdropper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

KP14667 28/07/2016 MAHSUN Y
    KP14973 28/07/2016 RAUF K
    KP15374 28/07/2016 TANER C
    KP16817 28/07/2016 FIRAT K
    KP20240 28/07/2016 AHMET Ö
    KP20584 28/07/2016 İSMAİL Ç
    KP20773 28/07/2016 ALPER Ç
    KP21085 28/07/2016 KAAN A
    KP21567 28/07/2016 MEHMET K
    KP22006 28/07/2016 İSMAİL K
    KP22406 28/07/2016 EVREN İ
    KP22713 28/07/2016 ÖMER M
    KP22990 28/07/2016 MESUT S
    |
    |
    Eser kardeş yoğunluktan yeni yazabildim.
    parfümler geldi, hepsi mükemmel. Bir sonra ki alışverişte görüşmek üzere,Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ayrıca Dior suvage Lacoste Red ve Esentinal toptal 5 adet urun ıster saygılar dılerım.( Odemesını yaptım)
    |
    |
    Parfümler geldi. Yine efsane kokular. Yalnız numune koku göndermis miydiniz 26 temmuz gönderilerinde merak ettim. Paket biraz açıktı da, içinden numune çıkmadı. Kargocular mi arakladi diye merak ettim. Ününüz yayılmış olabilir.

Almış olacaklarını zannetmiyorum hocam ya. Ya biz unutmusuzdur yada pakette açıklık varda düşmüştür. Serçe parmaktan ufak birşey.

|
    |
    özcan35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Paket 1 ve üzeri alımların tümüne 10 ml cep atomizeri içerisinde Kinski hediye..

28, 29 Temmuzda gönderilecek olan paketler için geçerlidir
    |
    |
    Eser hocam önceki alımımı bir arkadaşım için yapmıştım o 10 tane aldı ben de 12'ye tamamlamak maksadıyla 2 tane de kendime aldım. Bu iki parfüm Acqua Di Gio Profumo ve Azure Lime'dı. İki parfümden de çok memnun kaldım. Profumo orjinaline oldukça yakın. Birkaç arkadaş Normal Acqua di Gio ile Profumo alakasız parfümler falan demiş o yorumlara çok şaşırdığımı belirtmek istiyorum. Birkaç ufak değişiklik ve daha karanlık bir hava dışında parfüm %100 Acqua Di Gio. Kötü açık parfümler'den bin kat daha çok benziyor senin Profumo normal Acqua Di Gio'ya. Azure Lime ise acayip güzel ve klas bir koku. İnternette okuduğum yorumlara bakılırsa orjinaline gayet benziyor. Bende yorumlarda tarif edilen parfümün sizinkiyle %100 uyuştuğu düşüncesi hasıl oldu. Bugün öğlene doğru bir sipariş daha geçmeyi düşünüyorum Kinski'li cep atomizeri aklımı çeldi. Hayırlı satışlar. Mükemmel ötesi bir iş yapıyorsun eline koluna sağlık
    |
    |
    Ryzen 7 2700X@4,3 Ghz(1,4V) - EVGA CLC 280 - Cooler Master Master Gel Maker - Asus Crosshair VI Hero X370 - 8*2 GB Gskill Trident Z RGB 3200 CL14@3200 CL12 - Saphire RX 580 Nitro 8GB - Samsung EVO 970 500 GB NVME SSD - Samsung EVO 850 500GB SSD - Radeon R7 240 GB SSD - EVGA Supernova G2 650W - Rampage Imposing Rainbow RGB Kasa

• Çavuş
    54 Mesaj
    Güzel fresh az parfüm kullanan biri için bu parfümlerden hangileri gider?
    Çok teşekkür ederim.

Eser hocam ve forum üyelerinden bir rica bulunsam ;
    Azzaro Chrome - İssey gibi ağır olmayan 23-24 yaşlarına uygun parfümler önerebilirmisiniz 2.paketi de almayı düşünüyorum
    |
    |
    138 Mesaj

Creed-Aventus, yeni çıkan Cartier de çok iyidir, orjinali çok fresh ve etkileyici bir parfüm.
    |
    |
    halo133 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Banada kışlık parfüm tavsiyeleri verir misiniz ?

herod, hermes, dior homme intense, tom ford extreme, tom ford tobacco and vanilie, gucci guilty intense, black afgano, rochas, one million'u sayabiliriz.

Saygılarımla.
    |
    |
    BLLDGRZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Afgano oud kokuları arasında (Benim gözümde) en klas kokudur. Hacı hocam tarzında kokmayan rastladığım tek diyebilirim.
    |
    |

Black Afgano çok güzel ancak çok ağır ve karanlık bir parfüm. Bu tezatlık parfümü gizemli hale getiriyor. Kalıcılık muazzam. Son zamanlarda rastlanmayan erkeksi bir parfüm ama kalabalık ortamlarda üzerinize sıkarsanız bir süre baygınlık geçirebilir etrafınızdakiler. Onlara koklaması için 30dk. mühlet verin:) Genelde yazlık, kışlık diye parfüm ayırmam ancak black afgano'yu yazın kullanmamaya özen gösteriyorum. Ancak uzun yola çıkacaksanız ve üzerinizdeki parfüm sürekli koksun hatta ertesi gün üerine sıkacağınız sıradan bir parfümü bastırıp yine koksun diyorsanız kullanmanızda sakınca yok.

Saygılarımla.
    |
    |

Extreme de erkeksi ve kalıcı bir esanstır. İçerikleri ilk mesajdaki parfüme tıkladığınızda görebilyorsunuz. Gucci Guilty İntense ise daha yumuşak geçişleri olan ama Eser'in kalıcılığı ve nota değişimleri ile çok başarılı parfümlerinden biridir. İki esans da kalıcılıkta üst sıraları zorlar. Gucci benim değişmeyecek parfümlerim arasında girer, extreme ise bttiğinde hemen aldığım değil, bir iki tur ara verip alabileceğim bir parfüm.

Bu arada öneri olark bir klasiği atlamışım; Vakko'da kış iin çok idealdir.

Saygılarımla.
    |
    |

|
    |
SEO
son dakika
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.