Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (701. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Tom Ford - Azure Lime (Yeni) [Lime]

Stoklarımızda.

Öncelikle hayırlı satışlar olsun Eserciğim, TF Azure Lime hakkında kısa bir yorum sunsan güzel olur, mesela sence hangi kokuya yakın?
  • HAKGÜN68 H kullanıcısına yanıt
    Abi baya baya lime kokuyor. Viw e göre biraz daha yaş ister halde. ben nedense bunu da parmaya benzettim :D biraz daha yoğunu. Misk değiştirmiş türünü. sadece yazın gider.

Citrus mu diyoruz buna? Bergamet, greyfurt falan gibi kırmızı bir turunç ekşiliği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 3 Haziran 2016; 14:14:27 >
  • quote:

Abi baya baya lime kokuyor. Viw e göre biraz daha yaş ister halde. ben nedense bunu da parmaya benzettim :D biraz daha yoğunu. Misk değiştirmiş türünü. sadece yazın gider.

Citrus mu diyoruz buna? Bergamet, greyfurt falan gibi kırmızı bir turunç ekşiliği var.

Sen de az değilsin Eser : ) ViW'e göre demen bile şimdi benim gibi arkadaşların dikkatini çekmiştir hemen. Mesaj alındı :p Şaka yapıyorum tabi ama denenecekler listesine ekledim
  • Eser Hocam Merhaba belki hatirlarsin D'Aromes bekliyordum stoga girmis saniryorum bu vesileyle ilk siparisimi vereyim dedim. GG uzerinden ödeme yaptim ordan da yine mesaj attım. Uzun soluklu ve keyifli bir alısveris olmasini umuyorum.

Liste su sekilde :

1: D'Aromes (İnSaallah nota uyumu süperdir:) )
    2: Creed Virgin İsland Water
    3: Nautica Voyage (Aslynda invictus ile kararsizdim iki kokuyuda kullanmadim çünkü)
    4: Bir de kolonya istiyorum ama güllü karanfilli ile Acqua arasynda kararsizim keske yari yariya ikisinden de gönderebilsen :)
    Sana birakiyorum hangisi yazin daha ferahlatici olacaksa ve tercih sebebi ise onu gönderirsin farketmez..

*İlk siparise özel Aventus hediye ediyormussun Demeyi çok isterdim..Atomizer de olur hayirli isler bol kazançlar

NOT: Hocam yazmayı unuttum . Adreste bino daire no yazmıyor. Mümkünse Siparişleri MNG KARGO BURNAZ ŞUBESİ'ne yönlendirebilirsin ordan alırım evde kimse olmayabiliyor. Tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alparslan yagmur -- 3 Haziran 2016; 19:56:17 >
  • forumdaki açık ara önde başarılı parfümler. teşekkürler.
  • alparslan yagmur kullanıcısına yanıt
    jayistic J kullanıcısına yanıt
    Kesenize bereket hocam teşekkür ederim. Kolonyayı mevsime göre seçeceksek Parma yolluyorum :)

-------

jayistic

Güle güle kullanın Ceyhun hocam :) hayırlı olsunlar
  • Değerli dostlarım,

Altta bulunan takip kodları sadece Havale / Eft alışverişlerine aittir.

Eğer alımınızı GittiGidiyorsan yaptıysanız aşağıda kodunuz yoktur. GG alışveriş kodları için GG'de Aldıklarım kısmından tek tuş ile takibini sağlayabilirsiniz.

3 Haziran MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

KF640996 03/06/2016 ERÇİN E
    KF641067 03/06/2016 ALP A
    KF728415 03/06/2016 VOLKAN V
    KF729344 03/06/2016 AHMET H
    KF730455 03/06/2016 HAKAN D
    KF737382 03/06/2016 EMRULLAH B
    KF737658 03/06/2016 UFUK E
    KF737909 03/06/2016 MEHMET K
    KF738755 03/06/2016 MEHMET Ö
    KF739146 03/06/2016 AYHAN E
    KF739546 03/06/2016 RIZA C S

2 Kişinin kargosu eksiklerden dolayı yarına kaldı.
  • Sıcağı sıcağına kargom geldi ilk izlenim ve yorumlar akşamaAçık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alphi3458 -- 4 Haziran 2016; 10:23:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dior Homme intense test parfümü ilk geldiğinde pek bana göre değil demiştim ancak şimdi hoşuma gitti. Gerçekten parfümlerin yorumu ilk denemede yapılmamalıymış.

Ama şu da var ki, sevdiklerimi hala sevmeye devam ediyorum.
  • Arkadaşlar mesajlariniza biraz geç cevap verebilirim. Durum için kusura bakmayın. Stokla yok yazanlar dışında tüm ürünler mevcut. Stok sormadan siparislerinizi geçebilirsiniz.

İyi hafta sonları dilerim

Sevgi ve selamlarimla
    Eser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 6 Haziran 2016; 12:01:30 >
  • 4 Haziran MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Arkadaşlar bugün tam kargo vaktinden sonra babaannemi kaybettik. O yüzden mesajlara geç cevap verdim. Pek bakamadım. Gelen tüm siparişleri görüyorum. Elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum. İdare edin bu seferlik..

Hayırlı geceler dilerim.

KF926950 04/06/2016 EFRAİM Y
    KF927258 04/06/2016 YASİN Ç
    KF927457 04/06/2016 CİHAN S
    KF927688 04/06/2016 KAYA Ç
    KF640931 04/06/2016 Ali G
    KF929063 04/06/2016 ERCAN S
    KF928203 04/06/2016 BURAK A
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Başınız sağolsun Eser hocam.. Kargo nedir ki bekler.

• Başın sağolsun Eser hocam. Kargoyu herhangi bir arkadaşın sorun edeceğini sanmıyorum böyle bir durumda

• w.wallace kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun. Kargolar çıktı şükür o konuda bir gecikçe yok. sadece mesajlara geç döndüm o yüzden dedim. Tekrar teşekkür ederim.
  • Tezkereyi aldım evime geldim herkeşe benden çaaaaaaayy Afiyet bal şeker olsun

Abi hemen siparişimi geçiyorum vallahi özledim parfümlerini. Pm gönderiyorum...
  • Başınız sagolsun Eser Bey. Makami cennet olsun, Yüce Allah sizlere sabirlar ve uzun omurler versin insallah.

Saygilarimla.

• Gucci envy erkek kokusu olarak var mi sadece bayan kokusu olarak goruluyor listese

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar bugün tam kargo vaktinden sonra babaannemi kaybettik.

Başınız sağolsun Eserciğim, Rabbim mekanını cennet eylesin, siz yakınlarına da sabır, metanet ve uzun ömürler versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKGÜN68 -- 5 Haziran 2016; 14:37:34 >
  • Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun

• Allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun

• 
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.