Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (702. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.683
Cevap
2.047
Favori
8.313.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başınız sağ olsun abi, mekanı cennet olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başınız sağolsun Eser hocam.

• Başınız sağolsun Eser hocam, Allah rahmet eylesin.
  • Başın sağolsun kardeşim, Allah rahmet etsin.
  • 1,5 günlük kullanım sonrası invictusu original kokuya benzerlik olarak 10 üzerinden 7 , kalıcılık olarak da yine 10 üzerinden 6 verebilirim maalesef pek beklediğim gibi. Çıkmadı koku bir sonraki siparişte avrupa invictusu deneyeceğim bakalım fark var mı

• Eser hocam GG üzerinden Paket 1 + Paket 2 satın aldım istediklerimi oradan gönderdim. Bu arada Başın sağolsun hocam mekanı cennet olsun.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Basiniz sagolsun allah rahmet eylesin eser hocam.

Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun.

• Baş sağlığı dileyen tüm dostlarıma teşekkür ederim. Tek tek alıntı yapıp boşuna rahatsızlık vermek istemiyorum. Allah razı olsun.
  • Öncelikle başınız sağolsun. Sizden hiç alışveriş yapmadım daha önce. 22 yaşında öğrenciyim bana göre güncel en çok tutulanlardan yada sizin tavsiye ettiğiniz bir kokuyu almak isterim. Ve kalıcılığı en iyi olanı mümkünse :) Benim aklımda lacoste red, sculpture s2, hugo boss var. bunlardan boss'u kullandım daha önce sadece. Bu 3ünden de tavsiye verebilirsiniz ya da daha güzel olduğunu düşündüğünüz böyle çikolatamsı felan parfüm varsa söyleyin alayım hemen :D Beğenirsem direk toplu alım gerçekleştiricem size güveniyorum.
  • Eser kardeşim, az önce sipariş geçtim. Muhtemelen 10. siparişim olacak :)
    Buradan da yazayım istediklerimi

2 adet Dior - Hypnotic Poison

1 adet Dior - Midnight Poison (Yeni)

1 adet Hugo Boss - Boss (Bottlet)

Hayırlı işler.

Edit: Yeni gördüm, başın sağolsun kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 6 Haziran 2016; 0:30:49 >
  • Başın sağolsun abi yeni gördüm bende mal gibi tezkereye seviniyom Allah rahmet eylesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanDrkn

Öncelikle başınız sağolsun. Sizden hiç alışveriş yapmadım daha önce. 22 yaşında öğrenciyim bana göre güncel en çok tutulanlardan yada sizin tavsiye ettiğiniz bir kokuyu almak isterim. Ve kalıcılığı en iyi olanı mümkünse :) Benim aklımda lacoste red, sculpture s2, hugo boss var. bunlardan boss'u kullandım daha önce sadece. Bu 3ünden de tavsiye verebilirsiniz ya da daha güzel olduğunu düşündüğünüz böyle çikolatamsı felan parfüm varsa söyleyin alayım hemen :D Beğenirsem direk toplu alım gerçekleştiricem size güveniyorum.

Sweet Chocolate isteğinize uygun. Red falan öyle kalıcı olmaz pek.

----------

Pis@gor Kesene bereket abi çok teşekkür ederim.

Black Hawk. Estağfurullah kardesim, teşekkür ederim.
    VolkanDrkn kullanıcısına yanıt
    Başın sağolsun Eser Hocam Allah geride kalanlara uzun ömürler versin.

quote:

Orijinalden alıntı: VolkanDrkn

Öncelikle başınız sağolsun. Sizden hiç alışveriş yapmadım daha önce. 22 yaşında öğrenciyim bana göre güncel en çok tutulanlardan yada sizin tavsiye ettiğiniz bir kokuyu almak isterim. Ve kalıcılığı en iyi olanı mümkünse :) Benim aklımda lacoste red, sculpture s2, hugo boss var. bunlardan boss'u kullandım daha önce sadece. Bu 3ünden de tavsiye verebilirsiniz ya da daha güzel olduğunu düşündüğünüz böyle çikolatamsı felan parfüm varsa söyleyin alayım hemen :D Beğenirsem direk toplu alım gerçekleştiricem size güveniyorum.

Ben sana birkaç tane yazayım parfüm ben ikinci alışverişimi yapıyorum burdan

*Abercrombie & Fitch - Fierce [ABR]
    Carolina Herrera 212 MEN [212]
    Creed - Green Irish Tweed [G.i.T]
    Givenchy - insense ultramarine [GV]
    Givenchy - Xeryus Rouge (Yeni) [XER]
    *Hugo Boss - Boss (Vanilyaly) [Bs.V]
    *issey Miyake l'eau d'issey [iSY]
    *Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
    *Mont Blanc - Emblem [EMB]

yıldız koyduklarım yakın zamanda forumda çok adı geçen herkezin beğendiği kalıcığı yüksek parfümler yaz kokuları bildiğiniz gibi çok kalıcı olmuyor bir tek hugo boss vaniyla %100 kışlık , Xeryus yaz içinde öneriyorlar 2 - 3 fıs kokusu çok güzelmiş ben aldım deniyeceğim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rizacan67 -- 6 Haziran 2016; 9:44:46 >
  • İnvictus ve kenzo almıştım iki parfümde açılışta çok yoğun ağır kokuyor ilk 10 dakka o ağır kokuyu kimse beğenmiyor sizdede böyle mi?
  • 1-Jil Sander Sun Men [JiL]
    2-Abercrombie & Fitch - Fierce [ABR]
    3-Yves Saint Laurent La Nuit de L'homme
    4-Creed - Virgin island Water (yeni) [ViW]

Havaleyi yaptım eser hocam
  • Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    eto35 kullanıcısına yanıt
    Esans oranı fazla olduğu için ilk anda fazla kokar.. Ona da 1 şişe sonra alışırsınız..

-----------

eto35 Kesene bereket hocam kargonu hazırladım. Teşekkür ederim.
  • HERKEZİN RAMAZANI MÜBAREK OLSUN
    Eser bey herkez ramazan kampanyası yapıyor sizin bi kampanyaniz yokmu....

• Sinany18 S kullanıcısına yanıt
    Bende her zaman var onlar hocam. Bahsettiğiniz şekilde göz boyayan bir kampanyayı yapmak için can yakan fiyata malları satıyor olmak gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.