Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
69.723
Cevap
2.051
Favori
8.323.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gold dükkan üyesi misiniz, en parayı da kullansak iyiydi son gününde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Parfümlerimin hepsini Eser'den alıyorum, kesinlikle çok memnunum kokulardan ve kalıcılıktan. Geçenlerde denemek için sıcak fırsatlardaki diğer parfüm satıcısı arkadaştan İsmail'den aldım -ki onunda satışları bu ara popüler.- Eser'in parfümleri 1-2 tık daha iyi kesinlikle, senden şaşmamam gerektiğini anladım. Bekleyen 5-6 şişem olmasa kaçırmazdım kampanyayı. Hayırlı satışlar.

@Khalasar Güzel yorumun için çok teşekkür ederim Hocam. Sen şişeler bitince haberdar et uygun yolla sağlarız sıkıntı yok ayıp ettin. Eski müşteriye can kurban :)

@nihilist76 Gold yok üstadım maalesef :( üzgünüm.
  • yorumlara baktık verdik siparişi hayırlısı bakalım
    erkek
    Diesel - Only The Brave - ( Yumruk )
    Armani Black Code
    Issey Miyake Issey Miyake L'Eau d'Issey
    bayan
    Paco Rabanne - Lady Million 2 adet
    Lancome - La Vie Est Belle
    Escada - Magnetizm
    DKNY - Be Delicius
  • hocam ilk kez acık parfüm alıcam direk havaleyle almak istiyorum kredi kartı kapattırdım birde kış icin en uygun parfümleri söylermisiniz rica etsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: djerdinc55

hocam ilk kez acık parfüm alıcam direk havaleyle almak istiyorum kredi kartı kapattırdım birde kış icin en uygun parfümleri söylermisiniz rica etsem

Merhaba Erdinç Hocam. Kredi kartına ihtiyacınız yok zaten.. pm atıyorum ordan seçeriz size en uygun ürünü..
  • akadaşlar hermes ile ilgili yorum alabilir miyim?
  • eser bey'den daha önce alışveriş yaptım. şimdi yeni alışverişe geldi sıra. eser bey, bana 2 kış 2 yaz kokusu favori ürününüzü pm yollarmısınız. bu arada orjinal kenzo'nun kokusunu çok seviyorum ama sizden almamıştım. bunun hakkında da yorum bekliyorum. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuis

akadaşlar hermes ile ilgili yorum alabilir miyim?

Merhaba hocam. Orjinalini kullanan musterilerim gayet memnunlar. Ama begeneni olan kadar begenmeyeni de var Hermesin. Bu yuzden genc yaslara ve Hermesi bilmeyene satma taraftari degilim pek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çltlbk

eser bey'den daha önce alışveriş yaptım. şimdi yeni alışverişe geldi sıra. eser bey, bana 2 kış 2 yaz kokusu favori ürününüzü pm yollarmısınız. bu arada orjinal kenzo'nun kokusunu çok seviyorum ama sizden almamıştım. bunun hakkında da yorum bekliyorum. teşekkürler

Merhaba hocam. Pm.de attim buradan da yazayim. Kenzo kolay kokudur. Orjinalinden pek bi farki yok. Basarili kokularimdandir hani.

• iki şişe sipariş geçtim. Rochas Man ve Only The Brave seçtim.

bekliyoruz bakalım, iyi çalışmalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tranquilizer

iki şişe sipariş geçtim. Rochas Man ve Only The Brave seçtim.

bekliyoruz bakalım, iyi çalışmalar.

Tesekkur ederim Hocam kesenize bereket. Bugun kargo kapali oldugu icin yarin urunlerinizi gonderecegim. Guzel gunlerde kullanmaniz dilegiyle.. mutlu yillar..

• Avon perceive kullanacak kadar bilgisizim bu konuda :) Ne yapsam ne alsam bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayfirat

Avon perceive kullanacak kadar bilgisizim bu konuda :) Ne yapsam ne alsam bilemedim.

Estf. Hocam bilgisizlikle ne alakası var.

Size şuan garanti verebileceğim tek koku Diesel only the brave.. Andırıyor tarzları. Pişman etmez yani (:
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Bu akşam siparişim olacaktır :) Siz bana ödeme şekillerini PM olarak belirtin. Ben de konuyu takip edip diğer parfümler için de seçimimi yapmaya çalışayım :) @EserKozmetik
  • drakkar var mı elinizde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayfirat

Anladım hocam. Bu akşam siparişim olacaktır :) Siz bana ödeme şekillerini PM olarak belirtin. Ben de konuyu takip edip diğer parfümler için de seçimimi yapmaya çalışayım :) @EserKozmetik

Ne zaman müsaitseniz hocam tabi ki.

Sanalpazar linki konuda mevcut. Onun dışında havale için hesap numaralarını pm olarak atıyorum. Gerek duyduğunuzda tekrar iletişime geçeriz. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

drakkar var mı elinizde?

Merhabalar. Hocam konu dışında ürünümüz maalesef yok :(
  • Replikasını hiç yapamadığınız,kokusunu tutturamadığınız ama çok beğendiğiniz parfüm/parfümler hangileridir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Replikasını hiç yapamadığınız,kokusunu tutturamadığınız ama çok beğendiğiniz parfüm/parfümler hangileridir?

Kokusu çok benzemeyip beğendiğim ve yapmaya devam ettiğin ürün Issey miyake hocam. Alan herkese söylüyorum zaten. Çok benzemiyor ama koku güzel. Bu nedenle bırakmak ta istemiyorum. Şöyle bir konu da var: Piyasa da bu ürünü çok benzetebilen yok Üstadım. Aynı şekilde Hugo boss Energise de böyle. Her firma her kokuyu çok iyi yapamıyor ama bir çok ürünü çok benzememesine rağmen kokular çok sağlam olabiliyor bu gibi durumlarda da müşterilerimin isteğine göre hareket ediyorum. Hiç benzememiş çok kötü gibi yorumu olan bir ürüne asla devam etmiyoruz zaten.
  • En az 2 yıldır kullanıyorum gerçekten de kokular başarılı. Özellikle Hugo boss ve Jil sunder tavsiyemdir. Hayırlı satışlar kardeşim ( Erhan )
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.