Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3091. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: merhum87
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.605
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30893090309130923093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu kadar detaya takılma kafayı yersin. güvenerek aldık pişman olduk filan yazmışsın, insanlar parfüm önerisi yapıyor satış yapmıyor, madem beğenmediğinde şikayet edecek pişman oldum diyecek hiç almasın o zaman.

• Peter Jones P kullanıcısına yanıt

Parfüm işine yeni girmiş henüz tecrübesiz olan arkadaşlar var herkes pro değil burda.Eser beyin de dediği gibi ''parfüm deneyiminiz yok ise sağda solda yorum okuyup lütfen niş kokulara bulaşmayın.''

• Spice ne zaman gelir acaba babama alacaktım stokta kalmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axe Black parfüme yakın ya da ferah koku olarak öneriniz nedir?

• Gentiano gio mudur? Bir de sorum su. Her bir sise icin bir tester mi gonderiyrosunuz. Mesela iki sise alsam iki testercmi gonderecektinuz

• Ya abi neyi büyütüyorsun tam olarak? Burada adamlar yorum yapıp parfüme 9/10 10/10 verip o parfümü mükemmel bulup biri alıp beğenmezse bir şey yok şurda iki parfümü övdük vebal mi aldık? Siz bardağın boş tarafına mı bakarsınız hep? İhtimali olmayan şeye 1 kişinin bile o yoruma bakarak parfüm alma ihtimalini hayal ettiren hayat sana o yoruma bakarak alan 1 kişinin benden daha çok seveceğinin ihtimalini düşündürtmüyor mu? Cennette arsa verecekler mi bana? Boş iş. Yazmak için yazmayın buraya abi. Alan alsın, almayan almasın. İnsanları gereksiz yere yormayın. Tartıştığımız, yazdığımız mevzuya bak abi. Millet buraya altı üstü parfüm iyi mi kötü mü gelmiş başkalarına diye bakıp gidecek.

Memo'yu alanı döverim arkadaşlar. Almayın. Durduk yere mevzu çıkarmayın bana ölünce.

• Üstadım merhaba
    Solo-Loewe stoklara girecekmi, yakınmı?
    Teşekkürler .

• Merhaba. Elimde %90+ dolulukta Armani Code Absolu (AAB) var. Ankara içi farklı bir kışlık parfüm ile takaslamak isteyen olursa değerlendiririm. Sevilen bir koku olmuş ama pek benlik değilmiş.

• _Peace_ @

Spicebomb 28 Ekimde stokta olacak.

ahaotex @

Hammadde b ekliyoruz hocam. Tam tarih vermeyeyim ancak en geç 10 Kasım'da hazır olacaktır.

Oz_Webster @

Evet. Sitede sadece parantez içlerine bakın lütfen.

Numune 1 erkek ve 1 kadın çeşidimiz oluyor. Sipariş cinsiyetine göre bunlardan birini ekliyoruz. TEK ŞİŞE HARİC paketlere ekliyoruz. Genellikle bu ürünler son şişelenen parfümlerimizden oluyor. Seçim sağlayamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 21 Ekim 2021; 10:9:16 >
  • uAhmetcanX kullanıcısına yanıt

Artık çok geç:)

Parfüm arayışındayken sizin yoruma denk gelip memo sipariş ettim.

• Selam arkadaşlar

En son Tom ford black orcid siparişimin yanında hediye gelen minik tester olan mancera coco vanille yi çok beğendim.

Beyaz tenliyim çok hoşuma gitti tenimde kokusu sonraki siparişim için notlarım arasına aldım.

Eşim de denemek istiyor. Koku yakınlığı ve kalıcılığı o da beğendi.

@EserKozmetik hocam Victor & Rolf flowerbomb'u sitede bulamadım. Kısa kodu rica edebilir miyim?

Kolay gelsin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Serkan Sarı kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Link olarak iletiyorum.
    https://www.ozelparfum.com/flowerbomb-fbom
  • Eser hocam selamlar. Yakın gelecekte Mancera markasının muhtemelen en ünlü ürünü olan Cedrat Boise çalışmayı düşünüyor musunuz acaba ?

• Merhaba Arkadaşlar

Gardrops üzerinden Mavi, CAX, L'Hm, Spice, LDG kodlu tutasteleri farklı kokular denemek istediğim için satıyorum.

Kabaca 5 parfüm toplam 175 ml - 140 tl lik mal var yari fiyatına veriyorum.

Gardrops linki:https://www.gardrops.com/kadin/parfum/tutaste-parfum-617220d911d94

• 10 adet parfüm siparişi verdim
    5 adet noa
    2 adet chloe love
    1 adet lancome miracle
    1 adet profumo
    1 adet burbery london

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı işler hayır Cumalar. Eser hocam aşağıdaki ürüne benzerlik olarak en yakın ürün nedir ?

www.fragrantica.com
    Individual Blue Sunset Avon cologne - a new fragrance for men 2019
    https://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Individual-Blue-Sunset-56756.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 22 Ekim 2021; 10:5:1 >
  • Saat 15:30 a kadar gelen tüm siparişleri kargoladık arkadaslar. 15.30 dan sonra gelenler pazartesi kargolanacak. Bilginize.

Selamlar.
  • Eskiden 4 parfüm alınca daha uygun fiyat oluyordu kampanyanız vardı. Yakın zamanda böyle bir kampanya olma ihtimali var mı hocam? :)

@EserKozmetik

• fındıklı çikolatalı valentino uomo gelmez mi?

@EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MancınıK* -- 23 Ekim 2021; 15:3:55 >
  • Küçüklükten yani 2000 li yıllardan aklımda kalan Aromel firmasının Plus Cridance isimli erkek parfümüne yakın bir parfüm arıyorum ‼ Gerçi bunu bilen var mı ondan da emin değilim.

• 
Sayfa: önceki 30893090309130923093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.