Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3090. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Armo_
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.322.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30883089309030913092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk kez körleme sipariş oluşturdum umarım memnun kalır ve tavsiye ederim.

Sipariş numaram 8621635364

Şimdiden teşekkürler.@EserKozmetik ( tester olarak diesel erkek gönderirseniz memnun olurum :) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metldlkl -- 19 Ekim 2021; 13:39:1 >
  • Best or Nothing B kullanıcısına yanıt

İlgin için çok teşekkür ederim. Bakacağım.

• Değerli dostlarım vakitsiz bir uyarıda bulunacağım. Sizlerden rıcam mümkün mertebe denediğiniz, sevdiğiniz, bildiğiniz kokuları tercih edin.

Parfüm deneyiminiz yok ise sağda solda yorum okuyup lütfen niş kokulara bulaşmayın. Hiç bir zaman koku zevki hakkında sizlere destek veremem. Lütfen bunları göz önünde bulundurarak seçimlerinizi araştırıp yapın. Fragrantica'da ürün altındaki yorumları Türkçe'ye çevirerek okuyun. Çok yardımcı olacaktır. Notalara bakıp seçmeyin.

Ayrıca kapalı odalarda parfüm sıkıp denemeyin. En kötü ihtimalle balkon / açık havada bakmaya çalışın.

Bir kokuyu henüz test etme aşamasındaysanız hem üzerinize hem kolunuza sıkmayın. Üzerinize sıkacağınız koku burnunuzu çok hızlı yoracağı için kolunuzdaki kokuyu yanlış koklayacak yada hiç kokusunu alamayacaksınız.

Sabırlı davranıp sakin ve mümkün olduğunca çok çeşide girmeden ürünlerinizi denemeye çalışın. Bir çok koku sıktığınız andaki hali ile kalmayacak. Bu yüzden tek koku ve sabırlı deneyip dönüştüğü hallerini de gözlemleyin.

Tahriş olmuş bölgelerinize parfüm sıkmamaya çalışın. Sık sık traş oluyorsanız boyun bölgenize uygulamamanızı öneririm. Özellikle her gün kravat takan, gömlek giyen arkadaşlar boyundan ziyade o bölgede enseyi veya kulak arkasını tercih edebilirler.

Kolunuza deneme amaçlı sıktığınız parfümü mümkün olduğunca uzaktan sıkın. Sıvı, akar şekilde olmamasına gayret edin. Olaki bu sekilde sıkabildiyseniz de kendi kendine uçmasını bekleyip kokuyu o zaman koklamaya başlayın.

Selamlar,
    Eser.
  • Dior sauvage edp mi alınmalı edt mi tecrübeli arkadaşlar hangisi orijinaline daha yakın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AndaCakan kullanıcısına yanıt
    2 si de çok yakın. EDP, SVG'e göre biraz daha sert ve baharatlı yapıdadır. SVG ise EDP ye göre daha keskindir. Geri kalan koku kısımları aynıdır.

Satış sayısı olarak EDT oldukça öndedir. son 90 günde 758 (Sadece ozelparfum.com'da) şişe satılmış. Gözlemlediğim kadarı ile 1 kişi olumsuz dönmüştür. Dönmeyenlerle 10 kişi olsun.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 19 Ekim 2021; 16:9:5 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• bayan icin parfum onerisi alabilir miyim 20 yaş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • uAhmetcanX kullanıcısına yanıt

Bu kadar iddialı konuşmayın bence herkesin zevkli farklıdır alırlar beğenmezler vebali size olur :) Ben nefret ettim bu parfümden mesela :)

• KillMac kullanıcısına yanıt

Sipariş geçerken belirtiliyor galiba bu hocam yeni dolum olduğu falan?

• GİO

ARM

SVG

Üç parfüm de güzel fakat bende kalıcılık konusunda bir problem oldu. Parfümleri 30cm mesafeden sıkmama rağmen akşama kadar üzerimde kalmıyor. Nerde hata var anlamadım.

• DHİ

BBY

GGi

%90 doludurlar farklı kokular denemek için takaslıktır.

• gallantboy kullanıcısına yanıt

Dünya küçük yer hocam ne vebali ne iddialı konuşması ya :) Zaten gülmüşüm, beğendiğimi yazmışım kendimce. Kesinlikle kelimesine takılmışsınız haklı olarak ama genele bakarsanız kendi fikrimi yazıyorum orada ve çok beğendiğimden biraz abartıya kaçtığım zaten belli oluyor bence. :) Benim için hala aynı fikir geçerli. Aurası farklı, kokusu güzel. İlk defa alıyorsak her parfüm büyük risktir zaten. :)

Beğenmemeniz ise çok normal tabii ki.

Tabi arkadaşlar umarım tek bir yoruma bakıp karar vermiyordur. :) Öyle yapıyorsanız, yapmayın arkadaşlar. :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmeto4129 kullanıcısına yanıt

Hocam kokuların çoğu ekim üretimi biraz şans verirseniz ve sıkmadan önce esans içeriğini karıştırmak adına çalkalarsanız daha iyi olur sizin açınızdan.

Kalıcılık - Parfümü sıktığınız an itibariyle notalar eşliğinde bitene kadar geçen süredir.

Yayılım - Keza parfümü sıktığınız an itibariyle çevrenizi sarmalayan koku bulutudur ilk 30dk veya 1 saat etkisi yoğundur sonra giderek azalır parfüm içeriğine göre. Bir kol mesafesi veya 2-3-4 kol mesafesi kadar etki gösterir.

Kalıcılık ve yayılım istiyorsanız piyasanın en güçlüsü şuan listede "orto parisi megamare" bunu alabilirsiniz.

• GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkür ederim.

Kutusunda güneş görmeyen yerde bekletiyorum hepsini. Kullanacağım zaman çalkalayıp sıkacağım o halde.

3 tane aldık sonraki seçimde dediğiniz parfüme bakacağım sağolun.

• Hocam ilk kez alışveriş yaptım Dylan Blue aldım çok memnun kaldım orjinali bu kadar kalıcı değildi, elinize sağlık :) Versace Red Flame ne zaman stoklarda girer acaba?

• Creed aventus (Nirvana prive)

Creed aventus (delux)

memo - eau de memo

savage(edp)

satın alımlarını yaptım. Gelsinler bakalım :)

• Benim için kışın vazgeçilmezi LDG (2 adet) ve ekstra olarak THE siparişleri verilmiştir.

• Dolulukları görüldüğü gibidir
    Takaslıktır

• gallantboy kullanıcısına yanıt

ne vebalinden bahsediyorsun :D

• Peter Jones P kullanıcısına yanıt

Uzatmanıza gerek yok lafımı anlayacak yaşta insanlar olduğunuzu düşünüyorum :)

Adam alır şu adamın yazdıklarına güvenerek aldık pişman olduk gibisinden anlatabildim mi ??

• 
Sayfa: önceki 30883089309030913092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.