Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3093. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: 27EyLuL , 27EyLuL
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.322.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30913092309330943095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sonuç ?

• Extralarge kullanıcısına yanıt

Sonuc su ki cok memnunum. Abarti gelecek ama watsonstan aldigim orijinal parfumden daha kalici desem yeridir. Bugunde isyerinde siktim. Ilk defa cevremden tepki aldim. Ne guzel kokuyor diye. Basarili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sauvage elixir'ın zor da olsa listeye gelme ihtimali var mı :)))) Gelir gelmez satın al tuşuna basacağım çok merak ettiğim bir koku, hem yabancı hem de türk parfüm gruplarında çokca övülüyor sauvage sevmeyenler bile imza parfümü olarak değerlendiriyor Francois Demachy'nin şirketten ayrılmadan önce şirkete son kıyağı olsa gerek

• Dolce & Gabbana - Light Blue intense [Mavi]

Bu parfümü bayağıdır deniyorum. Son alışverişim cidden farklı oldu. 2 imza parfüm çıkardım. Öncekiler güzel ama...'lı parfümler olabiliyordu. Bu parfüm ne kokuyor? Bilmiyorum. Belki başlarda bi meyve sonra deniz üstüne biraz tuz eklenmiş filan belki. Ama neyse o, çok güzel koku. Ben beni götürdüğü yerden bahsedeyim; Yazlıkta gece deniz kenarında yürürken en sevdiğim şarkıyı dinlerken buldum kendimi :) Şunu samimi yazayım parfüm öyle inanılmaz farklı, daha önce hiç koklamadım ne bileyim niş gibi vs bir koku değil! Ciddi diyorum bence çoook basit bir koku. Ama canlı, ferah, soğuk ve deniz. Bu hissi sevdiğim için ve cidden parfüm bunu iyi hissettirtiği için yazlar için harika bir seçenek olabilir.

Not: Parfümleri denemeden ve yorumlara bakarak almayınız.

• uAhmetcanX kullanıcısına yanıt

Yazlık listeme ekledim bakalim. Bvlgari aqua yanina alternatif olabilir.

• Eser hocam uzun zaman sonra sipariş geçtim site üzerinden. Sipariş numaram: 9678933498

Kolay gelsin.

• Jean Paul Gaultier - Scandal Pour Homme [SPH]

Listemizde. Hadi hayırlı olsun.. Sağdan soldan basit scandallar almayın. Şunu alın da 40 tl ye parfüm görsün millet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 27 Ekim 2021; 11:3:39 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Sipariş Numarası

7952699154

Tavsiyenizi dinledim sipariş verdim :) Bugün yetiştirirseniz çok sevinirim. Birde ne kadar eski dolum gönderirseniz o kadar iyi olur :)

@EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On7Lee -- 27 Ekim 2021; 14:52:1 >
  • On7Lee kullanıcısına yanıt
    Bir ürün bitmeden yenisi yapılmıyor hocam. O yüzden raftaki ürünün dolumu tektir. Selden sonra bir çok ürünü tekrar yaptığımız için ÇOK GİDENLER genelde taze şu sıralar.

Sağlık olsun Rabbim bir daha göstermesin.

• Gentlemen edp güzel bir çalışma bulundu. Bekleyenlerin dikkatine. 20 Kasımda stoklarda..
  • Selamlar daha önce sordum fakat cevap alamadım şansımı tekrar denemek istiyorum :) d&g the one kullanıyorum buna benzer burnu yormayan, ağırlık ve yoğun şekerden uzak (tabi hafif bir tatlılık olabilir) genç kullanımı için uygun önerebileceğiniz kokular nelerdir. Sonbahar/kış için düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nyss N kullanıcısına yanıt
    The one benzeri bir ürün var mı bilemedim aklıma gelmedi.

https://www.ozelparfum.com/guilty-pour-homme-men
    https://www.ozelparfum.com/scandal-pour-homme-sph

Şunları deneyebilirsiniz.
    Çok teşekkür ederim bu kadar hızlı dönüş beklemiyordum.

• Selamlar. Dhi ve Pr7 ile Lay ve Ton arasındaki performans ve silage farklarını yorumlayabilirmisiniz.

Ohhh işte buuuu gene mükemmel bir koku geliyor DHİ'in daha yumuşak ve benim için daha kullanılabilir versiyonu tutastesi de orjinali gibi güzel olacaktır. Başka gelmesi planlanan güzellik var mı :)

• Bugün Guerlain ideal extreme[GXX] sıktım orjinaline yakınlığı zaten bilinen bir konu, bu kokunun orjinalinin designer olarak çıkıp niche kalitede kokması gerçekten mükemmel bir olay orjinalinde tütün daha fazla öne çıkıyor ama tutaste versiyonu benim için daha kullanılabilir.Çok kaliteli meyvemsi tütün kokusu listede denenmesi gerekenlerde başı çekiyor

Replica-Jazz Club, The One benzer fakat daha kaliteli ve çekici kokuyor.

• Teşekkür ederim içeriğine baktım rom, tütün ağır olmasın ağır kokulardan hoşlanmıyorum

Bitek yaza ağır kaçabilir onun dışında her mevsim kullanılabilecek yumuşak ama dolgun bi koku kendini hissettirir kimseyi rahatsız etmez.

• 
Sayfa: önceki 30913092309330943095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.