Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2973. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29712972297329742975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Silefil23

Bvlgari - Aqua Amara için yazdı diye düşünüyorum hocam onu.

Evet evet konu oradan açılmıştı amara için yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flavio -- 14 Mart 2021; 0:52:21 >
  • Silefil23 S kullanıcısına yanıt

Hocam 8-5 kokusunu duydum ertesi gün kıyafetimde de kalmıştı kokusu ama bi kirke ne bileyim bi mtw gibi değil tabi. Hafif parfümlere göre fazlasıyla kalıcı. Bu arada Essenza 'da tavsiye ederim çok iyi

• Amara'nın performansı hakkında olumsuz dönüş yapabilecek nadir insan vardır kardesim. Sen ekle listene, bol bol kokarsın merak etme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: içinizden biri

Arkadaşlar yok mı böyle parfüm tavsiyesi verecek? 4.kez falan yazıyorum. Bahar, yaz kokusu böyle dikkat çekici akılda kalıcı.
    Arkadaşa yardımcı olabilecek var mı. Bizde öğrenmis olalım:))
  • @EserKozmetik

merhabalar. siparişler beraber yolladığınız küçük testerlardan satıyor musunuz. mesela 15-20 tane farklı koku için.

(daha fazla koku deneyip beğenilenlerin büyüğünü alabilmek adına)

• Kalıcılıktan ziyade, yayılıma önem veriyorum. Hem iyi yayılan hem de genel beğeni odaklı birkaç parfüm arıyorum. Örneğin geçenlerde Rehab sıktım, çok kalıcı olacağını düşünmüyordum fakat kalıcı. Yayılacağından da emin değildim 6 fıs sıktım ve çevremde bir koku bulutu oluşturdu her tarafa tam 2 saat boyunca yayıldı. Aynı şekilde orijinal dekant Eros Flame kullandım, o da bir bulut oluşturup ilk 3-4 saatlere ve 3-4metrelere varıyordu yayılım. Tam olarak istediğim ve aradığım bunun gibi şeyler, bana bir öneriniz var mı arkadaşlarım?
  • Eser bey den ilk alisverisim oldu gonderdigin testerlar icin tesekkur ederim. Creed Aventus ( Nirvana) satin aldim. Parfum oldukca kalici ve yogun bir esansa sahip ancak yuksek ihtimalle daha once denedigim Creed e ait baska bir parfumdu , Aventus oldukca yogun geldi bana acikcasi. Yakin zamanda orijinalini kullandigim parfumler Egoiste Platinum ve farkli bir tonda olan Joop Night Flight , Hugo Boss Red Bottle idi. Ondan once severek Moschino Forever kullandim bu notalara yakin neler onerirsiniz? Allure Homme Sport veya Blue De Chanel dusunuyorum , yaniliyor muyum ?

• Tuncer Yildiz T kullanıcısına yanıt
    Tuncer Yildiz @

O ürünleri sadece ürün şişelenirken hazırlayabiliyoruz. Onun dışında ürünlerimiz sadece 50 ml.dir.

--

Arkadaşlar bu yayılım kalıcılık gibi istek ve önerilerinizi bir birinizin dediklerinden ayıklarsanız daha iyi olur. Ben bu şekilde yönlendirmeyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Tuncer Yildiz @

O ürünleri sadece ürün şişelenirken hazırlayabiliyoruz. Onun dışında ürünlerimiz sadece 50 ml.dir.

--

Arkadaşlar bu yayılım kalıcılık gibi istek ve önerilerinizi bir birinizin dediklerinden ayıklarsanız daha iyi olur. Ben bu şekilde yönlendirmeyeyim.

Küçük tester ürünleri neden sadece ürün şişelerken hazırlayabiliyorsunuz? Normalde de hazırlasanız ve örneğin minimum 5 tane seçilerek satın alma şartı olarak satışa çıkarsanız daha iyi olmaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Bahsettiğiniz koku layton mu hocam?

Siparis no : 9178271943

Hocam creed aventus gibi tester parfüm yollama şansınız var mı. Çok duydum bu parfümü denemek isterim iki yıldır chanel de bleu kullanıyorum değişiklik iyi gelebilir aslında buna benzer var mi tester parfümleriniZ

Yollayabilirseniz çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 15 Mart 2021; 12:43:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam selamlar

3 adet Carolina Herrera 212 Sexy KADIN 50ml

1 Adet Tof Ford Grey Vetiever ERKEK 50ml

140tl'yi şimdi gönderiyorum, biliyorum saat geçti ama bugün mümkünse kargolayın olmazsa yarına artık teşekkürler.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar, Laura Biogiotti - ROMA parfümü var mı acaba?

• AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız parfümleri kullanmadım fakat almayı düşündüklerinizin orijinallerini kullandım, ikisi de çok centilmen, homme sport adından da anlaşılacağı gibi daha spor, blue de Chanel ise daha oturaklı bir koku.
    Homme sport yerine homme sport Extreme öneririm bu arada, yayılımı ve kalıcılığı daha iyi. Eser beyin versiyonlarını bilmiyorum ama ona da öyledir diye düşünüyorum.
  • Armani - Black Code  %70 Dolulukta herhangi bir parfümle takas olur Bursa içi

• çubuklu oda kokularında tavsiyede bulunabilecek varmı

• selimefe S kullanıcısına yanıt
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam maalesef yok

• ustalar sizlerden ricam var
    yaz aksami ve gunduz sahilde kullanmak icin iki oneri yapabilir misiniz?

• %100 dolulukta Montale Red Vetiver Takaslıktır.
    Adana içi elden şehir dışı Gardrops üzerinden takaslanabilir.
  • tschelo kullanıcısına yanıt
    Millisime imperial gündüz için gayet uygun olur bence
    Akşam ise, aventus 60 tl, gio profumo , uygun olur diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 29712972297329742975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.