Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2974. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.678
Cevap
2.047
Favori
8.312.452
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29722973297429752976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mont Blanc Legend ne zaman gelir acaba? Aldıklarım bitiyor. Selamlar.

• Siparişim geldi . Eskiden gelen parfümlerde kutudan çıkarınca üzerinde parfümün kısa kodu yazmıyormuydu benmi yanlış hatırlıyorum ? Parfümleri kutudan çıkardım hangisi hangi koku belli değil. Çok siparişim olmuştur burdan tester 'da geliyordu ufak boylarda onuda mı kestiniz . teşekkürler

• erdenyavuz kullanıcısına yanıt
    Tester yoksa eğer kutuda unutulmuştur. Kutuda yoksa eğer ... :(
    Şişelerin sol yanında ve kutunun dışında ürün etiketleri var. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 16 Mart 2021; 15:22:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tschelo

ustalar sizlerden ricam var
    yaz aksami ve gunduz sahilde kullanmak icin iki oneri yapabilir misiniz?

Yaz akşamları için incirli Fico Di Amalfi ve hindistan cevizli Virgin Island Water. Gündüzler için daha klasik düşünüyorum, Nautica Voyage ve buraların yeni yıldızı Gio Profondo.

• Bu iki ürünü alacak arkadaşlar ben dahil kafa karışıklığı yaşıyoruz. Hangisi kral ?

Armani - Gio Profumo [PRF]

Armani - Gio Profondo [AGP]

• Extralarge kullanıcısına yanıt

Kör alimsa profundo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeniden 4 adet daha sipariş geçtim. Ayrıca özel mesaj attım dönebilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crenigmaa -- 16 Mart 2021; 18:20:34 >
  • Kimse LV- L'immensinste hakkında yazmamış listedeki en başarılı 4mevsim kokularından biri bence tarz olarak sauvage'ın baharatsız hali ile bvlgari aqva atlantiqin kokusunun birleşmiş hali gibi geliyor bana

üstten hafif ambroxanlı aromatik bi koku geliyor alttan hafif bi sucul hava var. ilk 2-3dk lık açılış rahatsız edebilir oturunca güzelleşiyor koku performasıda gayet güzel

• gustawa G kullanıcısına yanıt
    Koku oturunca ve yayılınca çok farklı ve oturaklı kokuyor cidden. Bence kaliteli bir dört mevsim kokusu. Nedendir bilmem ama ilk sıktığım anda kokusunu biraz yumurtaya benzetenler oldu. Yumurtayla tabii ki ilgisi olmasa da bazı insanlara ilk birkaç dakikadaki açılış böyle kokabiliyor :D
    Sonrasında oturuyor ve başka yerlere gidiyor tabii, yayılımı çok güçlü 6 fıs sıkıyorum ilk bir saat 3-4metreleri gördüm. Yayılım bence ilk 1-1,5 saat güçlü, daha sonrasında ise rüzgarla beraber hafif hafif yayılıyor ve böyle yayılması çok dengeli ve oturaklı bir yayılım oluyor. Dışarıdaki havaya göre dozajlamayı direkt ayarlayabileceğiniz nadir parfümlerden. Diğer ağır parfümlerin çoğunda bu özellik yok. Dozajlanarak sıcak havalarda ağır parfümlerde kullanılabilir tabii, fakat bu onlardan bu konuda ayrılıyor. Her mevsime dozajlamaya göre birebir uyuyor, resmen dışarıdaki havanın şeklini alıyor ve iyi bir uyum içinde yayılıyor. Kalıcılık ise yünlü kazakta 1,5gün ve sonrasında belirli notalar daha uzun süre kalıyor, örneğin 7-8 gün gibi. Ciltte ise ilk 6 saat rahatlıkla kalıyor, 6. Saatin ardından birkaç saat geçince koku bitiyor ama burnunuzu dayarsanız bir şekilde hâlâ alınabiliyor.
  • Daha önce Eser Bey den kör atış yaparak aldığım ve müptelası olduğum parfümlerim

TF TABAC VANIGLIA [TBC] 2 kez aldım 4 gün kalıcık veriyor..sıktığınız gün ortamı şeker ve tütün kaplıyor yoğun vanilyadan dolayı farkediliyorsunuz..Herkes sevmeyebiliyor dikkat :)

MALTESE [Malt]

Prive No 7 (Homme intense) [PR7

HONEY NAXOL [NXS]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 17 Mart 2021; 1:27:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Ün!em @

Portakal çiçeği temalı narenciye kokusu. temiz yazlık bir parfüm. Hafiften tatlı.

Tuncer Yildiz @

ORC güclü ve yoğundur. BOR biraz daha doğal ve ORC ye göre yumuşaktır. 2 farklı firmanın Orchid çalışmalarıdır.

Alıntıları Göster

BLACK ORCHID [ORC]

vanilya yoğun bir şekilde hissediliyor mu ? Artık vanilyalı parfüm istemiyorum bunu almayı düşünüyorum  

ORCHiD EXTRA [Opar] bunu önerirmisin eser hocam ? vanilya olmasın yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 17 Mart 2021; 1:40:44 >
  • DarthWorm kullanıcısına yanıt
    Vanilya Opar'da yok ancak koku olarak diğeri ile arasında cok fark yok. 2si de kendine göre güzel kokular ama tatlılık var. Bu da vanilyadan kolay kolay ayırt edilebilecek gibi değil.

Black orchidi basit bir çalısma olarak alırsanız sadece şeker kokacaktır. Bizden veya muadil kalitede bir çalısma alırsanız dışarı ÇİÇEK kokacaktır.
  • quote:

Vanilya Opar'da yok ancak koku olarak diğeri ile arasında cok fark yok. 2si de kendine göre güzel kokular ama tatlılık var. Bu da vanilyadan kolay kolay ayırt edilebilecek gibi değil.

Black orchidi basit bir çalısma olarak alırsanız sadece şeker kokacaktır. Bizden veya muadil kalitede bir çalısma alırsanız dışarı ÇİÇEK kokacaktır.

black orchidi biliyorum bile bile lades olmak istemiyorum OPAR ilk siz yapmışsınız özel bir parfüm demişsiniz mesajlarınızda size güvenerekten opar siparişi geçeceğim kör bir atış yapacağım hep yaptığım gibi hiçte pişman olmadım kör aldıklarımdan çünkü mükemmel kokular

• DarthWorm kullanıcısına yanıt
    ORCHID sevmiyorsanız almayın hocam aradaki farklar az. Seviyorsanız güvenin bana
  • Eser Bey merhaba 4436332374 sipariş numarası selamlar.Yanlız fiyatlar önceki siparişime göre sağlam zamlanmış.

• imagoodman kullanıcısına yanıt
    Kesenize bereket sağolun.

Alternatif fiyatlı bir marka paylaşabilirseniz, fiyatlarımızı karşılaştırabilirim hocam.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 17 Mart 2021; 10:9:36 >
  • quote:

Kesenize bereket sağolun.

Alternatif fiyatlı bir marka paylaşabilirseniz, fiyatlarımızı karşılaştırabilirim hocam.

Selamlar.

Açık parfümde sizin markanızdan başka bir parfum kullanmıyorum onun içinde fiyatlarını bilmiyorum açıkçası ama son siparişimde 22 TL olan parfüm 35 TL olmuş bunun vurgulamak istedim.

Selamlar.

• imagoodman kullanıcısına yanıt
    22.85 e aldıgınızı suan 31.5 e aldınız. 22.85 üzerine 2 kere zam geldi.

Biz de bize zamlar gelince, maliyetler artınca arttırıyoruz. Başka yerlerde bizim standartta ürünler minimum bizim iki katlarda.

Selamlar.
  • Kalıcılığın dair hep şüphe duyuyorum kalıcılıkları nasıl arkadaşlar?

• Narciso Rodriguez - For HiM stoğu yaptım gelir gelmez yanına da By Redo - Bal D'Afrique özel seri. :) Bu fiyatlara böyle kaliteli ürünleri alabilmek çok güzel.

• 
Sayfa: önceki 29722973297429752976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.