Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2807. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ueal , Overlord06
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.479
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28052806280728082809
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Clive ve rav kodlu ürünleri kullanan var mı arkadaşlar. Değerli görüşlerinizi bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    Rav dediğin sanırım Musc Reveuger.Benim çok sevdiğim başyapıt olarak gördüğüm bir parfüm.Ne var ki listenin en zor parfümlerinden.Sebebi ise Misk.Bir çok arkadaş biliyordur muhtemelen ama Misk,erkek geyiğin erbezinden elde edilen bir bileşen.Kullandigimiz çoğu parfümde yer almasına rağmen,bu miskler laboratuar üretimi sentetik ve hafif miktarda kullanılan miskler.Musc Reveuger'da ise gerçek hayvansal misk kullanımı var.Ben normalde hayvansal parfümler ile hiç gecinemem ama Musc Reveuger hayvansilligi beni çok rahatsız etmiyor.Kullanımlarımda da olumlu dönüşler aldığım bir parfüm.Yani kimse bana teke gibi kokuyorsun demedi.Misk'e tarçın, karanfil,lavanta, vanilya ve tonka eşlik ediyor.Çok kaliteli bir parfüm ama üstte yazdıklarımı bilerek al alacaksan.Clive ise denemedim, alışveriş listemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 18 Eylül 2020; 21:23:49 >
  • ferodayi F kullanıcısına yanıt
    Sadece başlangıcı güzel pek bir numarası yok bir sculpture yada uden değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle herkese merhaba. Liseden beri parfüm merakı yüksek biriydim şuan 24 yaşındayım bu zamana kadar piyasada bilinen çoğu designer parfümü deneme fırsatım oldu. Öncelikle belirtmeliyimki Eser Bey'in parfümleri Bargello DP vs vs firmalarla kıyaslanamayacak kadar kaliteli. İlk siparişimi geçen hafta verdim:Naxos,Royal Vintage,Alexandria II ve Bacarrat. Parfümleri kendimce yorumlayacağım fakat bu parfümleri aldıktan sonra dayanamadım bir dörtlü sipariş daha geçtim: Grey Vetiver,Reflection Man,İtallian Leather ve PDM Carlisle. Sırasıyla kendime göre yorumlayacak olursam.

Naxos:4 mevsime uygun fakat bence yaz aylarında akşam saatlerinde tercih edilmeli. Yayılımı yüksek fakat yayılımı yüksek parfümlere göre etrafında boğucu bir çember oluşturmuyor. Genel beğeniye gerçekten uygun fakat ofis ortamına uygun olduğunu düşünmüyorum.Açılışta lavanta ve bala eşlik eden bir fresh koku var lakin onu çözemedim:)

Royal Vintage:Bazen ikiz çocukların biri efendi biri hayta olur. Açılışta Creed Aventus'a gerçekten benziyor fakat tanıdıkça Royal Vintage'nin ikizlerden daha efendi daha oturaklı olanı olduğunu farkedebilirsiniz.

Alexandria II:Bu parfümü gerçekten bir matruşkaya benzettim bir dakikası bir dakikasını tutmuyor nota içinden nota çıkıyormuş gibi her an farklı bir notasını daha keşfediyorum. Açılışta beni biraz tereddüte düşürmüştü başlangıçta kuruyana kadar çok tek düzeydi fakat sonra oturmaya mı geldik repliğiyle değişen bir parfümü andırdı bana.

Grey Vetiver: Hergün en az 3 kere duş alıyorum diyen birinin parfümü bence bu parfümdür.Çok temiz,biraz da vetiverden gelen keskinlik mevcut.Spor bir koku olduğunu düşünmüyorum.Tam bir ofis parfümü.

Carlisle: Kokuya bayıldım. Daha önce hiç PDM parfümü denemedim fakat farkedilirliği gerçekten çok yüksek bir parfüm. Oturaklı bir parfüm. Hafif olmamasına rağmen sıkıcı bir parfüm değil.

Reflection Man: MÜ KEM MEL OĞLU MÜ KEM MEL . Kör alıma daha uygun bir parfüm koklamadım.

Ve son olarak İtallian Leather: İnternet'te araştırırken domates yaprağından bahsediyordu herkes natural kokulara özel bir ilgim olduğu için listede gördüğümde sipariş vermek istedim. Ailecek bu kokuya anlam vermeye çalışıyoruz 5 saattir. Açılışta gerçekten o yaprak kokusunu aldım. Hayatımda kokladığım en garip koku bir parfümün skalası İncir'in içinden çıkan sütün kokusu,domates yaprağı kokusu ve 1996 larda yeni çıkmış sıfır Balina Kasa otomobil kokusu arasında gidip gelebilir mi?Geliyormuş :)

Alacak arkadaşlara fikir olması açısından kendimce yorumladım. Ben de sizin değerli yorumlarınızı okuyarak bu parfümleri seçtim.İyi forumlar

ESER BEY MANCERA-HİNDİ KUSH PARFÜMÜNÜ LİSTEYE ALMANIZI ÇOK ÖNERİRİM.BU FORUMA ÇOK YAKIŞIR :)
  • Kafkassia K kullanıcısına yanıt
    Ellerine sağlık,iyi günlerde kullan genç arkadaşım.Okurken benim dahi canım çekti,hepsini bosaltcam şimdi üzerime:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Ellerine sağlık,iyi günlerde kullan genç arkadaşım.Okurken benim dahi canım çekti,hepsini bosaltcam şimdi üzerime:)
    Ah be güzel abim beni bu ateşe sen attın zaten haberin yok :D :D Hayatımda hiç görmediğim tanımadığım birinin yorumlarına kör alış derler ya ben de kör güvenle güvendim. Boşa çıkmadı gerçekten teşekkürü borç bilirim.

Teşekkürler böyle güzel yorumlamalara hasret kalmışız, yok su kadar kiza koklattim sunu dedi, yok sıktım 10 dk sonra kokmadi, yok haciyagi, tras kolonyasi, gibi anlamsız yorumlamalardan uzak sadece parfumleri yorumlamaniz gercekten güzel oldu.

Kullandikca farkına varicaksiniz ki fiyat ve performans ortalaması olarak rakibi yok tutastenin.Kalite açısından rakip sayılabilecek bir iki firmada da fiyatlar en düşük 60 liradan basliyor ki yine genel olarak Tutaste parfumleri daha üst seviye kalıyor bazi istisnalar disinda. Birde belki yazan olmuyor ama çoğu firma faturayı bile kesmiyor gönderim yaparken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 18 Eylül 2020; 23:7:37 >
    Çok iyi yapmışım o zaman:)Hep böyle keyif al,hep böyle güzel güzel yaz da artık ben emekliliğin tadını çıkarayım:) Gözüm arkada kalmaz böylece:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkassia

Öncelikle herkese merhaba. Liseden beri parfüm merakı yüksek biriydim şuan 24 yaşındayım bu zamana kadar piyasada bilinen çoğu designer parfümü deneme fırsatım oldu. Öncelikle belirtmeliyimki Eser Bey'in parfümleri Bargello DP vs vs firmalarla kıyaslanamayacak kadar kaliteli. İlk siparişimi geçen hafta verdim:Naxos,Royal Vintage,Alexandria II ve Bacarrat. Parfümleri kendimce yorumlayacağım fakat bu parfümleri aldıktan sonra dayanamadım bir dörtlü sipariş daha geçtim: Grey Vetiver,Reflection Man,İtallian Leather ve PDM Carlisle. Sırasıyla kendime göre yorumlayacak olursam.

Naxos:4 mevsime uygun fakat bence yaz aylarında akşam saatlerinde tercih edilmeli. Yayılımı yüksek fakat yayılımı yüksek parfümlere göre etrafında boğucu bir çember oluşturmuyor. Genel beğeniye gerçekten uygun fakat ofis ortamına uygun olduğunu düşünmüyorum.Açılışta lavanta ve bala eşlik eden bir fresh koku var lakin onu çözemedim:)

Royal Vintage:Bazen ikiz çocukların biri efendi biri hayta olur. Açılışta Creed Aventus'a gerçekten benziyor fakat tanıdıkça Royal Vintage'nin ikizlerden daha efendi daha oturaklı olanı olduğunu farkedebilirsiniz.

Alexandria II:Bu parfümü gerçekten bir matruşkaya benzettim bir dakikası bir dakikasını tutmuyor nota içinden nota çıkıyormuş gibi her an farklı bir notasını daha keşfediyorum. Açılışta beni biraz tereddüte düşürmüştü başlangıçta kuruyana kadar çok tek düzeydi fakat sonra oturmaya mı geldik repliğiyle değişen bir parfümü andırdı bana.

Grey Vetiver: Hergün en az 3 kere duş alıyorum diyen birinin parfümü bence bu parfümdür.Çok temiz,biraz da vetiverden gelen keskinlik mevcut.Spor bir koku olduğunu düşünmüyorum.Tam bir ofis parfümü.

Carlisle: Kokuya bayıldım. Daha önce hiç PDM parfümü denemedim fakat farkedilirliği gerçekten çok yüksek bir parfüm. Oturaklı bir parfüm. Hafif olmamasına rağmen sıkıcı bir parfüm değil.

Reflection Man: MÜ KEM MEL OĞLU MÜ KEM MEL . Kör alıma daha uygun bir parfüm koklamadım.

Ve son olarak İtallian Leather: İnternet'te araştırırken domates yaprağından bahsediyordu herkes natural kokulara özel bir ilgim olduğu için listede gördüğümde sipariş vermek istedim. Ailecek bu kokuya anlam vermeye çalışıyoruz 5 saattir. Açılışta gerçekten o yaprak kokusunu aldım. Hayatımda kokladığım en garip koku bir parfümün skalası İncir'in içinden çıkan sütün kokusu,domates yaprağı kokusu ve 1996 larda yeni çıkmış sıfır Balina Kasa otomobil kokusu arasında gidip gelebilir mi?Geliyormuş :)

Alacak arkadaşlara fikir olması açısından kendimce yorumladım. Ben de sizin değerli yorumlarınızı okuyarak bu parfümleri seçtim.İyi forumlar

ESER BEY MANCERA-HİNDİ KUSH PARFÜMÜNÜ LİSTEYE ALMANIZI ÇOK ÖNERİRİM.BU FORUMA ÇOK YAKIŞIR :)
    Arada da olsa böyle aklı selim yorumları görmek mutluluk verici Parfüm hakkında zerre bilgisi olmayıp konuda her şeye zıplayanları görmekten gına gelmişti. İnşallah eski günlerine döner tekrar konu.
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Şimdilik kalsın kardeşim o zaman o beni açmaz. Ben yeni geleceklere bakacam.😉

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    No.1'i fazla ertelemeyin hocam :)
  • mmyyyymmm M kullanıcısına yanıt
    Bu ay alacağım muhtemelen:)

• Salı günü TNX stokta olacak.

Çarşamba günü TF Fucking Fabulous eklenecek.

Cuma günü Armani prive blue turquoise eklenecek.

Selamlar dostlar haberler böyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 19 Eylül 2020; 2:7:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy166

Arkadaşlar killian love ve valentino vale kodlu olani deneyen varmı ozellikle killian unisex diye geçiyo
    Kilian love dont be shy birkaç yıl önce eser hocamdan 3-4 tane alıp kullandığım bir parfüm, şöyleki herkesin kullanabileceği bir parfüm değil bana göre ilk başlarda biraz yoğun ama birkaç saat geçtikten sonra kokladıkça koklamak isteyebileceğin şekerli bir koku, vanilya karamel gibi kokuları hissediliyor.kalıcılık konusunda şimdiye kadarki en performanslı parfümümdü ceketine sık 3 gün sonra üzerinde kokar.Kışın ve yazın gece kullanılması uygun olur diye düşünüyorum bende o şekilde kullandım.

• Geçen hafta ilk siparisimi verdim.
    DHİ,Clis,L33,Spice

Bugun tekrar siparis vermeyi dusunuyorum 15 ml alacaklarim; TON , PR7 , NDN , RoyL
    Bunlar haricinde Reflection ve Guerlain İdeal almayi dusunuyorum. Farkli onerileri olanlar varsa memnun olurum?

• tschelo kullanıcısına yanıt
    Dior Homme ve Naxos denemeye değer parfümler

• quote:

Orijinalden alıntı: tschelo

Geçen hafta ilk siparisimi verdim.
    DHİ,Clis,L33,Spice

Bugun tekrar siparis vermeyi dusunuyorum 15 ml alacaklarim; TON , PR7 , NDN , RoyL
    Bunlar haricinde Reflection ve Guerlain İdeal almayi dusunuyorum. Farkli onerileri olanlar varsa memnun olurum?
    Reflection'dan bence vazgeçme

• Reflection kesin gibi zaten. Hep koyu temali parfumler aldim bakalim belki guzel oneriler gelir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tschelo -- 19 Eylül 2020; 11:53:8 >
  • berkaygen kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam yorumun için zaten siparis geçtim bakalım

• Merhaba ben de ilk defa dortlu set aldim, bugun geldi. Acik parfum olarak oldukca basarili buldum uc parfumu. Diger bir tanesi de yakin ama beklentinin altinda idi. Bu aldigimiz parfumler her zaman orijinal olarak kullandigimiz icin saglikli yorum yapabiliyorum. Mib, oldukca yakin ozellkle ilk siktiktan sonra degil de bir sure sonra koku bir hayli yaklasiyor orijinale. Nut, benim biraz basarisiz buldugum ama kullanilmayacak bir koku degil. Psn cok basarili, bence bu dortlude en iyisiydi. Good ise bir tik daha iyi olabilirdi ama basarisiz degil.

Yine de dedigim gibi diger acik parfumlerin oldukca otesinde basarili paketleme ve ambalaj ile beraber gonderim hosuma gitti. Hemen yedili setten bir siparis daha olusturdum. Parfum fiyatlarinin ucmasiyla en az onda bir fiyata satilan bu urunleri denemek istedim.

Tabi son olarak ister orijinal olsun ister acik hepsi kimyasal urunler. İnsan ister istemez bu acidan cekiniyor. O yuzden umarim durustlugunuz ile calisir ve her sartta bu sekilde calismaya devam edersiniz.
    @EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurel -- 19 Eylül 2020; 12:25:4 >
  • 
Sayfa: önceki 28052806280728082809
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.