Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2808. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
37 Misafir (17 Mobil) - 20 Masaüstü17 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.049
Favori
8.318.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28062807280828092810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diesel fuel for life, paco rabanne invictus, armani black code, jean paul gaultier ultramale. Bunlar sana göre bu yazdıklarımı araştır aklına yatanı seç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fucking Fabulous parfüm dünyasında bu kadar konuşulup hem sevilen hem sevilmeyen parfüm değil mi ya sonunda o da geliyor
  • tschelo kullanıcısına yanıt
    quote:

Bugun tekrar siparis vermeyi dusunuyorum 15 ml alacaklarim; TON , PR7 , NDN , RoyL
    Bunlar haricinde Reflection ve Guerlain İdeal almayi dusunuyorum. Farkli onerileri olanlar varsa memnun olurum?

DHİ geçen hafta almışsınız zaten pr7 almanıza gerek yok.

NDN Gül ve trüf tarzı biraz ağır gelebilir denemeden almayın.

TON , RoyL daha ideal olur aslında.Ekstra olarak KiLL deneyebilirsiniz.

Guerlain İdeal çok iyi parfümdür reflection hakkında bilgim yok ama kullanan yorumlarına göre sevilebilir duruyor.

Dolce & Gabbana - The ONE [THE] , Tom Ford - Grey Vetiver [Grey] , Carolina Herrera 212 ViP MEN [ViP] tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 19 Eylül 2020; 14:49:57 >
  • Tom FORD - Santal Blush UNiSEX [Blas]

Armani Prive - Bleu Torquoise [Turk] Unisex 60 TL

Listemizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 19 Eylül 2020; 15:13:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Tom FORD - Santal Blush UNiSEX [Blas]

Armani Prive - Bleu Torquoise [Turk] Unisex 60 TL

Listemizde.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    DHİ aldim fakat PR7 yi cok fazla oven yorum gordum o yuzden farkini merak ediyorum

• tschelo kullanıcısına yanıt
    Sizin elinizdeki dhi şu anda en iyi dhi diyebilirim boşuna paranızı harcamayın başka parfüm bakın.

O mini parfüm eski pr7 şu anda yeni pr7 reformüle oldu daha iyi durumda ha bana derseniz ilk sıraya valentino uomo intense koyarım sonrasına 30 tl lik olan yeni dhi’yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 19 Eylül 2020; 16:17:40 >
  • Stronger with you
    Gio profumo
    Blue de chanel parfum
    Kilian black phantom
    Reflection man
    Nautica for men voyage
    Tom for noir extreme

Denemek isteyip not aldığım bu parfümlerden ilk 4 seçimi yapsanız hangiler olurdu?

• Armani Prive - Bleu Torquoise 30 liradan girmeyecek miydi? Yanlış mı hatırlıyorum?
  • 15 ml.deki PR7 eski çalışma olduğu için 15 lik boyunu kaldırıyorum arkadaslar. Karısıklık yaşanmasın.

Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phileo Sophia_

Diesel fuel for life, paco rabanne invictus, armani black code, jean paul gaultier ultramale. Bunlar sana göre bu yazdıklarımı araştır aklına yatanı seç.
    Teşekkür ederim hocam. Invictus öneren 2. Kişi oldunuz, sanırım onu alacağım. Nasıl bir koku, kullandınız mı acaba?

• herkes güzel yazmışta kimse detay vermemiş reflction man yorumlayacak var mı

• berkaygen kullanıcısına yanıt
    Yaşınızı bilmiyorum ama Stronger with you yerine Stronger With You intensely daha güzel ve daha oturaklı olacaktır beğenisi yüksek.

Gio profumo ve Blue de chanel genel beğeniyye uygun dünya'da çokça kullanılan parfümler arasında iş yerinde ve günlük yaşamda devamlı kullanabileceğiniz parfümler.

Nautica for men voyage Fresh yazlık kalıcı genel beğeniye uygun salatalığa benzer yeşil notaları olan güzel bir koku babam fazla parfüm sevmez onun bile sıktığı oluyor.

Kilian black phantom - Tom for noir extreme bu kokuları denemeden almayın derim.
  • Google'dan araştırma yapabilirsiniz bir çok sitede orjinal parfüm hakkında yorumlama yapılmış.En azından alıp almamanız hakkında karar verirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Yaşınızı bilmiyorum ama Stronger with you yerine Stronger With You intensely daha güzel ve daha oturaklı olacaktır beğenisi yüksek.

Gio profumo ve Blue de chanel genel beğeniyye uygun dünya'da çokça kullanılan parfümler arasında iş yerinde ve günlük yaşamda devamlı kullanabileceğiniz parfümler.

Nautica for men voyage Fresh yazlık kalıcı genel beğeniye uygun salatalığa benzer yeşil notaları olan güzel bir koku babam fazla parfüm sevmez onun bile sıktığı oluyor.

Kilian black phantom - Tom for noir extreme bu kokuları denemeden almayın derim.
    30 yaşındayım o zaman son ikisi hariç yorumladıklarınız ile reflection man i alayım, teşekkür ederm hocam değerli bilgileriniz için

• Blue de chanel ile Blue de chanel parfume arasında ne gibi fark vardır hangisi daha kalıcı bir parfümdür, youtube dan baktım ilginç şekilde edt versiyonu daha kalıcı diyor biris

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaygen

Stronger with you
    Gio profumo
    Blue de chanel parfum
    Kilian black phantom
    Reflection man
    Nautica for men voyage
    Tom for noir extreme

Denemek isteyip not aldığım bu parfümlerden ilk 4 seçimi yapsanız hangiler olurdu?
    Stronger with You
    Reflection Man
    Nautica Voyage
    TF Noir Extreme

Bir de ben 4 mevsimlik Desire Blue önermiş olayım.
  • Eser Kozmetik'e soru yoneltiyorum.
    Bu dört parfumden hangileri (veya benzerleri) var acaba. Sipariş geçeceğim.

Mont Blanc Explorer |

Zara Vibrant Leather |

Creed Aventus |

CDNI

• tesekkur ederim Pr7 den vazgectim o zaman. LİDGE olsa da alsak keske @eserkozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tschelo -- 19 Eylül 2020; 20:15:16 >
  • Mustakil_Yazar kullanıcısına yanıt
    Expo kodlu Explorer
    CRD kodlu 30 ₺'lik Aventus(Armaf CDNIM benzeri)
    ve Nirvana kodlu 100 ₺'lik Aventus
  • 
Sayfa: önceki 28062807280828092810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.