Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: gyradel , gyradel
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (6 Mobil) - 8 Masaüstü7 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.322.272
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam, sanalpazar üzerinden sipariş verdim.(2. Paket) Sanalpazar üye adım: zaferb. Mesaj yoluyla istediğim parfümleri de yazdım, burada da belirteyim:

Erkek:
    50 ml Acqua Di Gio
    50 ml issey Miyake
    50 ml Givench İnsense Ultramarine

Bayan:
    30 ml Armani She
  • _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmiyorum. Yarın belli olur yazarım buradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicky14

ben de;

Hugo Boss - Boss (Vanilyalı)
    Nicos - Sculpture
    Givenchy - insense ultramarine
    Chanel - Bleu de Chanel Delux
    Lalique - Encre Noire
    Givenchy - Pi

30lukları da bayan olarak Paris Hilton ve Lacoste Classic

seçerek siparişimi verdim. yorumlar kargo geldikten sonra

parfümler hakkımda yorumlarımı kullana kullana yapacağım demiştim. öncelikle Givenchy - pi'i kullanma şansım oldu. esasen ilk aldığımda begenmediğim bir kokuydu ve değiştirmek istemiştim ama şimdi bundan vazgeçmiş bulunmaktayım. parfümü ilk sıktığınız keskin boğucu bir kokusu var hemen 5 saniye sonra parfüm oturmaya başlıyor. tam bir kış kokusu. benim zihnimde bıraktığı iz; ballı, karamelli çikolata oldu. kalıcılığı tatmin edici: benim tenimde 6-7 saat arası oldu. öyleki parfum hakkında "etkisi geçti sanırım" dediğiniz an alttan alttan kendini belli ediyor. bu bağlamda orjinal ve diğer açık parfüm kullanmış biri olarak söyleyebileceğim, gerçekten kaliteli esanslar kullanıldığı. givenchy - pi uniseks bir parfüm. bayanlar içinde guzel bir tercih olabilir.

kalıcılık konusu kışlık kokularda her zaman daha fazla olur. ve zaten eserden aldığınız parfümlerde görüntü olarak kışlık parfümlerin rengi ile fresh, yazlık parfümlerin renkleri arasındaki ton farkını görebilirsiniz. bu size kalıcılık ile alakalı basit bir püf noktası ve yol gösterebilir.

diğer parfümleri de kullandıkça yorumlarımı yazacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicky14 -- 25 Ocak 2015; 12:52:07 >
  • Hocam sanalpazardan arkadaşım sipariş vermiş Tgbnur kullanıcı ismi
    50ml Armani gio
    50ml Chanel Chance
    50ml Dkny be delicious
    30ml Lacoste red
  • @EserKozmetik Bey ben sanalpazardan

Paket 2 sipariş vericem.
    seçeceğim parfümler

1.Carolina Herrera 212 MEN
    2.Paco Rabanne - iNViCTUS
    3.Kilian - Back to Black

30ml hediye içinde Tom FORD - Black Orchid Delux

merak ettiğim 52,5tl lik ödeme ile böyle bir kombinasyon yapabilirmiyim.
    cevap verebilirseniz hemen sipariş geçicem.
  • zobar_citro kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. 55 lira oluyor siparisiniz.

Sanal pazar olacaksa eğer 52.5 tl ve 5 tl lik ilandan almanız gerekecek.

• @EserKozmetik
    52,5 + 5 =57,5 olmaz mı?
    yoksa ikisini seçince 55 olarak mı düzeltiyor sistem
  • zobar_citro kullanıcısına yanıt
    Doğru 57.5 tl oluyor sanal pazarda. Havale fiyati 55 tl hocam

Bu arada deluxlerin 30ml boyu yok hocam. Hediye seçiminizi değiştirmeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 25 Ocak 2015; 20:14:35 >
  • quote:

@EserKozmetik
    Bey

ben sanalpazardan Paket 2 sipariş verdim.57,5tl lik ödeme yaptım delux farkıyla.
    sanalpazar kullanıcı adım zobarzobar.
    ekstra mail yada sanalpazardan mesaj atmama gerek varmıdır?

seçeceğim parfümler;

1.Carolina Herrera 212 MEN
    2.Paco Rabanne - iNViCTUS
    3.Kilian - Back to Black

30ml hediye içinde Vakko - V'de VAKKO
  • merhaba hay2010 kullanıcı adı ile sanalpazar'dan ödeme yaptım.
    erkek:
    invictus
    diesel fuel for life
    kadın:
    dkny
    michael kors (30)
    teşekkür ederim şimdiden...
  • Ürünüm geldi.Öncelikle verdiğiniz kaliteli hizmet için teşekkürler.
    Issey Miyake başta ağır geldi zamanla açılıyor güzelleşiyor elinize sağlık.
    Testerlerden aqua marine de çok güzel.Gucci bana ağır geldi ama güzel kokusu var.Tekrar teşekkür ederim.İyi satışlar.
  • Eser Bey Guerlain L'instant de Guerlain Extreme i(edp olanı) yapmayı düşünüyor musunuz? Türkiye'de bulunması oldukça zor ve pahalı bir parfüm. Yapabilirseniz ve başarılı da olursa tadından yenmez
  • Şu kargoları halledeyim geliyorum hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

Sipariş verildi, ödeme enpara dan yapıldı

Lancome Hypnose
    Dolce & Gabbana - Light Blue (Yeni)
    Paco Rabanne - Lady Million
    Naomi Campbell - Naomi Campbell 30 ML

kargom geldi, teşekkürler Eser hocam
    Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
  • 26 Ocak mng kargo takip kodları.

www.mngkargo.com.tr

Bahsettiğiniz Guerlain'i bir daha ürün geleceği zaman testerini isteyeceğim. Orjinaline de bakıp uygunsa listeye alırız.

FS311178 26/01/2015 MEHMET A*
    FS312202 26/01/2015 TUĞBA Y*
    FS313081 26/01/2015 AHMET H* Y*
    FS314782 26/01/2015 GÖKAY G*
    FS315338 26/01/2015 SEFA İ*
    FS315796 26/01/2015 EREN T*
    FS316792 26/01/2015 SÜLEYMAN K*
    FS317319 26/01/2015 ALİ Z*
    FS317877 26/01/2015 ZAFER B*
    FS318363 26/01/2015 OĞUZ K* D*
    FS319144 26/01/2015 ÖZGÜN Ç*
    FS319550 26/01/2015 ERMAN E*
    FS320133 26/01/2015 AYKUT Ç*
    FS320542 26/01/2015 NEJDET Ö*
    FS321242 26/01/2015 SAMET P*
    FS322796 26/01/2015 SERHAN Y*
  • Yorum attım sanıyorum atmamışım geçen hafta parfümlerim gelmişti ufak bi talihsizlik yaşamıştım kargomu şubeden aldım

Parfümlerim

Bleu de Chanel
    Burberry - Classic
    Paris Hilton
    Davidoff-The Game 30luk idi

Bleu de Chanel

Beklediğim gibi gayet hoş her mevsim gidebilecek bir koku ilk başta fresh gibi zaman ilerledikçe baharatlı hoş bir kokuya dönüşüyor çok beğendim

Burberry Classic

Orjinalini denemedim ama dpde denemiştim dpdekinden daha güzel olduğu aşikar ama bana biraz daha 25-30 yaş arası parfümü gibi geldi arada bir kullanıyorum, daha çok akşam yemeğe giderken vs sıkılacak bir parfüm gibi bana prestijli geliyor biraz

Paris Hilton

Bu kokuyu anneme aldım kendisi çok beğeniyor herkes sorup duruyormuş parfümün ne diye

Davidoff The Game

Bu parfümün orjinalini denemiştim birebir aynı diyebilirim aralarında en beğendiğim de bu oldu 30luk aldığımdan biraz pişman oldum kalıcılığı davidoff olduğundan biraz az ama yaza yönelik bir koku gibi üstüme boca edip çıkıyorum

Testerlar

Azzoro Chrome United

Bana biraz invictusu andırdı bu koku ama gerçekten çok güzel yazlık bir parfüm gibi

Gucci Envy

Eser hocama sorduğumda baharatlı bir koku demişti o yüzden büyüğüne bulaşmadım iyikide bulaşmamışım hacı yağı gibi geldi bana ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz
  • Merhaba eser abicim ikidir alışveriş yapıyorum ve çok memnunum sizin ürünlerinizden.Essential ve Diesel yumruk çok hoşuma gitti,hugo bosa vanilyayı ise kullanmadım çok ağır geldi.Farklılık olsun istiyorum acaba beğendiğim iki ürün sınıfında ürününüz varmıdır?

• quote:

quote:

ben de;

Hugo Boss - Boss (Vanilyalı)
    Nicos - Sculpture
    Givenchy - insense ultramarine
    Chanel - Bleu de Chanel Delux
    Lalique - Encre Noire
    Givenchy - Pi

30lukları da bayan olarak Paris Hilton ve Lacoste Classic

seçerek siparişimi verdim. yorumlar kargo geldikten sonra

parfümler hakkımda yorumlarımı kullana kullana yapacağım demiştim. öncelikle Givenchy - pi'i kullanma şansım oldu. esasen ilk aldığımda begenmediğim bir kokuydu ve değiştirmek istemiştim ama şimdi bundan vazgeçmiş bulunmaktayım. parfümü ilk sıktığınız keskin boğucu bir kokusu var hemen 5 saniye sonra parfüm oturmaya başlıyor. tam bir kış kokusu. benim zihnimde bıraktığı iz; ballı, karamelli çikolata oldu. kalıcılığı tatmin edici: benim tenimde 6-7 saat arası oldu. öyleki parfum hakkında "etkisi geçti sanırım" dediğiniz an alttan alttan kendini belli ediyor. bu bağlamda orjinal ve diğer açık parfüm kullanmış biri olarak söyleyebileceğim, gerçekten kaliteli esanslar kullanıldığı. givenchy - pi uniseks bir parfüm. bayanlar içinde guzel bir tercih olabilir.

kalıcılık konusu kışlık kokularda her zaman daha fazla olur. ve zaten eserden aldığınız parfümlerde görüntü olarak kışlık parfümlerin rengi ile fresh, yazlık parfümlerin renkleri arasındaki ton farkını görebilirsiniz. bu size kalıcılık ile alakalı basit bir püf noktası ve yol gösterebilir.

diğer parfümleri de kullandıkça yorumlarımı yazacağım.

Lalique - Encre Noire

vetiver temalı bu koku hakkında zihnimde oluşan tek şey mürekkep, mürekkep ve mürekkep. koku yarım saat sonra oturduğunda mürekkeple beraber vetiver kokusu karışıyor. yeni kesilmiş çim kokusu gibi ama fresh değil daha karanlık. sonbahar ve kış akşamlarında rahatlıkla kullanılabilir. yazın ağır kaçacağını düşünüyorum. kalıcılık bende 3-4 saat civarı oldu. daha sonra tene yakın kalıyor. gün içinde kullanmak isteyenler tazelemesi gerekiyor. ve herkesin sevebileceği tipte bir parfüm değil.
  • Benimde ürünlerim geldi. Öncelikle Eser Bey e teşekkür ederim çok hızlı geri dönüş yapıyo ilgileniyor sorduğunuz soruları yanıtlıyor ve bunları yaparken samimiyetini kaybetmiyor. İlk defa kendisinden alışveriş yaptım bundan sonra parfümlerimi kendisinden temin edicem gibi görünüyor.

Terre D'hermes : İlk sıktığımda parfümün orjinalini kullanmış biri olarak orjinali ile benzerliği tamamen aynı olduğunu hemen anladım. Bu durumdan çok memnun kaldım lakin kalıcılık için öyle diyemiyeceğim. Aldığımda hemen 3 fıs sıktım 2 saat sonra parfümü insanlara koklatmak istediğimde iyice yaklaşmaları dışında hissedemediler. Yarın bi daha dikkat edicem benden kaynaklı bi durum mu diye ona göre editlerim.

Gucci Guilt Intense : Daha önce normal versiyonunu kullandım. Ondan daha kaliteli ve yoğun. Gucci de hermeste olan kalıcılık sorunu yok. Aynı anda sadece bileğime sıktığım parfüm şuan hala kokuyor. Kokuyu bilenlere kesinlikle öneririm.

Abercrombie Fierce: Kör alım olarak aldım 30 ml olması sevindirdi çünkü pek sevmedim kokusunu(kişisel beğeni yorumum) ama bayanların hoşuna gideceği kesin. Ayrıca buda çok kalıcı yaz kokusu olmasına rağmen.

Kargolama: Olması gerektiği gibi hızlı, düzgün paketlenmiş ve eksiksiz.

Son olarak testerlarımdan biri gucci guilty 50ml liğini almama rağmen tester gönderilmiş bende babama verdim arabaya filan sıksın diye. Kısaca Eser Bey e teşekkür ederim güzel alışverişti parfümlerim biter bitmez bende diğer arkadaşlar gibi yeni denemeler yapıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 26 Ocak 2015; 21:46:08 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Lacoste değil Tutaste Essential ve Red olarak değiştirilmelidir çok güzel esanslar birebir hafif rüzgarlı havada müthiş oluyor tecrübe ile sabit

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.