Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (263. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: DeepStorm
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.783
Cevap
2.053
Favori
8.329.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bu numune de Org. Vetiver yazan hangi parfüm?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    CREED ORIGINAL VETIVER :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hermes kullandim daha once kor alim degil yani koku halkkindaki yorumunuza tamamen katiliyorum ama. Fierce kor alim sadece. Yaz icin aldim onuda. Gucci ninde intense olmayanini severek kullandim intense i daha guzelmis dediler oda kor alim sayilabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Hocam hermes kullandim daha once kor alim degil yani koku halkkindaki yorumunuza tamamen katiliyorum ama. Fierce kor alim sadece. Yaz icin aldim onuda. Gucci ninde intense olmayanini severek kullandim intense i daha guzelmis dediler oda kor alim sayilabilir

AB.Fierce yaz icin ideal bir parfüm sizi üzmez :) Oldukça limoni fresh bir parfüm olmasına rağmen eserin versiyonunu kalıcı ve tatminkar buldum. Terre Hermese ileride tekrar şans vermeyi düşünüyorum. Beyazıt Öztürk ün parfümü, orijinaline servet ödemeye gerek olmadığına inanıyorum. Eser bunda da oldukça iyi iş çıkarmış. Nota geçişleri her zamanki gibi muazzam. dediğim gibi ilk başta sevmedim ama şu aralar, tf black orchid ve bond no9 amber dönüşümlü kullanıyorum. bolca kullanıyorum :) şunlar bi bitsin hele
  • Hocam herkes şu diesel only the brave parfümünü alıyor nasıl bir parfüm bu, hangi aylarda kullanılır.

@EserKozmetik Görmediniz heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzyCreek -- 23 Ocak 2015; 20:43:45 >
  • 23 Ocak Mng kargo takip kodları

FS28535 23/01/2015 CÜNEYT U*
    FS29175 23/01/2015 YAVUZ B*
    FS29595 23/01/2015 ÖMER D* T*
    FS30002 23/01/2015 BEDRİ O*
    FS30465 23/01/2015 TURGAY A*

Aras kargo Takip kodları

HANDE U
    5464891823242

SEMİH Ç
    5464891824749

HALİL S
    5464891826041

LÜTFİ D
    5464891811634

MURAT Ş
    5464891812078

RENAN G
    5464891814691

ÖMER B
    5464891816160

ERDİNÇ D
    5464891818452

BURAK Ö
    5464891806552

DÜNDAR D
    5464891809643
  • Ben bu Kilian'ı da çok fena sevdim.İki fıs akşama kadar götürdü.Parfüm böyle olur işte.Evden çıkarken iki fıs-ama iki bilemedin üç fıs,fazla değil-sıkacaksın,akşama kadar idare edecek.Çok başarılı gerçekten.Bundan sonraki siparişim Kilian,Tabocco Vanilie ve Black Orchid olacak inşallah.Hayırlı işler Eser Bey Kardeşim.Bu benzersiz hizmeti sunduğun için tekrar teşekkürler...
  • Merhabalar,
    Birkaç parfüm hakkında bilgi almak istiyordum.

+Tom Ford Tobacco Vanille
    +JPG LE MALE
    +ABERCROMBİE FİTCH FİERCE
    + BOND NO9 NEW YORK AMBER
    +CREED AVENTUS

Bu kokuların kalıcılık ve orjinal kokuyu olan benzerlikleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

İyi akşamlar.
  • Ödemeyi Enpara ile yaptım, isteklerimi ve iletişim bilgilerimi özel mesaj yoluyla gönderdim. Umarım alışverişimiz daim olur Eser Bey.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    selamlar eser üstadım.odunsu ormansı koku olarak ne var elinde ?buğday tenliyim şekerli ve baharatlı kokular gitmior bana...ağır kaçıyor..

böyle odunsu parfümler veya çiçek kokulular azzaro chrome gibi vs daha bir uyuyor sanki bana...
  • merhaba siparişlerim
    SİPARİŞLERİM

Vakko - V'de VAKKO 50 ml erkek
    Lacoste Essential 50 ml erkek
    Burberry Classic 50ml bayan
    Diesel - Only The Brave yumruk 30ml erkek hediye olanı

ARKADAŞLAR DA MİNİ TESTERLERİN VAR İSE DELUXLERDEN DENEMEK İSTİYORLAR TESTER GÖNDERİRSEN SİZİN İÇİN REKLAMINIZI YAPMIŞ OLURUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • quatrros kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.

Encre noire.
    Azzaro chrome united.
    Givenchy insense ultramarine

bunlar uyabilir hocam. Siz yeterki böyle açıklayıcı şekilde öneri isteyin. elimden geleni yaparım :)
  • quatrros kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.. Kesenize bereket hocam.

2 Adet tester yollayacağım ama hazır ürünlerden. Seçme imkanım maalesef yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: feige-rose

Merhabalar,
    Birkaç parfüm hakkında bilgi almak istiyordum.

+Tom Ford Tobacco Vanille
    +JPG LE MALE
    +ABERCROMBİE FİTCH FİERCE
    + BOND NO9 NEW YORK AMBER
    +CREED AVENTUS

Bu kokuların kalıcılık ve orjinal kokuyu olan benzerlikleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

İyi akşamlar.
    Bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz ?
  • feige-rose F kullanıcısına yanıt
    Abercrombie orjinalini bilmiyorum hocam henüz denemedim. Diğer hepsi gayet benzer. Tobacco,bond ve creed (fazlası ile) :)
  • merhaba. delux ürünlerin farkını soracaktım. bir de esans var mı sizde? esans olarak almak istesem ufak bir şişede taşımak için yanımda vs.
  • emirklyc kullanıcısına yanıt
    Bir farkı yok hocam. Esansları pahalı ama aynı kalite ürünler.

Esans satışı yapmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Abercrombie orjinalini bilmiyorum hocam henüz denemedim. Diğer hepsi gayet benzer. Tobacco,bond ve creed (fazlası ile) :)

Anladım.
    Kalıcılık ve farkedilirlik iyidir inşallah .
    Mesela JPG nin orjinal kokusu çok güzel ama farkedilirlik çokaz tene yakın kalıyor sizinkinde naısl mesela ?
    Biraz ayrıntı sorular soruyorum ona göre bir kombinasyon yapıcamda ...
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feige-rose -- 24 Ocak 2015; 16:29:53 >
  • Evet eser hocamın parfümleri bugün elime ulaştı

-Hugo buss vanilya-boss

-di gio

-polo blue

bu parfümler geldi keşke koklayıpta alsaydım, bitek boss olanı aldım di gio da güzeldi ama onu kardeşim daha çok beğendi bende ona verdim.Vanilyalı boss u beğenmedi kız parfümü dedi onuda anneme verdik. Neyse parfümler güzeldi ama şu hugo boss (vanilyasız olan) çok az kokuyor neden acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzyCreek -- 24 Ocak 2015; 16:29:18 >
  • feige-rose @ Orjinalinden daha iyisini bekliyorsanız o bende yok :)

by oguz @ Bossu anneniz kullanmayacak değil mi? Unisex bir parfüm değil o.
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.