Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2627. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (4 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26252626262726282629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jazz club hakkında hakkında detaylı bir yorum alamadım.

Rica etsem yorumlar mısınız?

Fireplace çok güzel bir kokuydu sobanın üzerinde pişen kestane kokusu böyle muazzam verilirdi tabi sonbahar kışın daha mantıklı kullanılması da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tilbosfo T kullanıcısına yanıt
    NitroNos kullanıcısına yanıt
    NitroNos arkadaşım güzel önerilerde bulunmuş. Sabunsu kokulara ek olarak size Creed Himalaya önerebilirim. Rahatsız etmeyen yumuşak bir kokusu var(hafif değil yumuşak) ofis ortamına rahat gider.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Jazz Club Fireplace'a oranla biraz daha sivri notalara sahip bir parfüm. Fire tende daha yumuşak bir hissiyat bırakıyorken, Jazz daha ben buradayım diyen bir parfüm. Biraz tatlı, ama abartısız,kıvamında hatta sırf şu yorumu yazmak için bir bileğime fire diğerine jazz sıktım, fire daha oturaklı daha karizmatik. jazz biraz daha genç burnunun çabuk alıştığı bir koku değil hatta şuan fire'ı o kadar bastırdı ki neredeyse hiç hissetmiyorum fire'ın kokusunu (: bu fire'ın az kokması değil de başta da söylediğim gibi jazz biraz daha şekerli bir koku olduğu için ben buradayım diyor. Ben ikisini de severek kullanıyorum, tabii şimdi rafa kaldırdım yazlıklara yöneldim. Ama mevsiminde iyi giden parfümler her ikisi de.

• Bu haftanın testerı ne bilen var mı ?
  • _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Chanel deauville.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Ohh ne güzel bakalım neymiş bu kadar övülen deauville
  • Bugün kokuları teslim aldım tek 1 koku'yu çok merak ediyordum tahmin ettiğim kadar da oldu diyebilirim.

Eğer burnunuz çok deneyimli ise Aventus'un dumansı haline %80 ve daha üstü benzediğini söylemek isterim geri kalan %'lik kısım selvi ağacının ilk açılışta acımtırak bir notaya gelmesi sonrasında zaten koku aventus'un dumansı kısmına oturuyor.

Orjinal ve Tutaste aventus'u deneyimlerim bunlar.

Comme des garcons 2 ve Creed - Aventus [Nirvana] satın almadım son siparişimde diğerlerinin hepsi var.

Sonraki zamanlarda parfümlerin detaylı yorumlaması gelecektir.Normale göre biraz pahalı olduğundan dolayı sizin için fikir olacağını umuyorum hazır 15 ml fiyatlar 15 TL'ye inmişken en azından yorumlamadan sonra kendinize en yakın olanını seçebilirsiniz.

İleride belki haftaya initio – Side Effect alacağım gibi duruyor.
    Side effect bende merak ediyorum listeye parma mirto gelicek onuda ekleyip sipariş gecicem hafta sonuna kadar

• mtoyanik kullanıcısına yanıt
    Unisex parfümlerle ilgili bir sıkıntım yok hocam. Deauville için yorumumda ise çok beğendiğimi ,mis gibi kusursuz bir parfüm oldugunu belirtmiştim zaten.Eşimde çok beğendi ikimizde severek kullanıyoruz.Dünyadaki tüm unisex parfümler bayan ya da erkek bir tarafa daha agır basar. Bunun kötü yorumla ne alakası var ?Benim yorumumdan sonra farklı bir arkadaşda aynı yorumda bulunmuş biraz eski sayfalara baktıgımda aynı yorumu başkalarınında yaptıgını görebilirsin.Bunun tecrübesizlikle insanları yanıltmakla ne ilgisi var ? Çok şükür parfüm yorumlayacak kadar tecrübemiz var :) Konudaki tartışmayı yeni farkettim niyetim tekrar açmak değil ama yorumunuzu çok sert ve gereksiz buluyorum.. Bırakın herkez istediği parfüme istediği yorumu yazsın parfüm işinde 1+1=2 değildir :) Sağlıklı günler dilerim

Fireplace daha özgün bir koku. Jazz club baya genel beğeni, piyasa kokusu gibi niş beklentisini karşılamaz ama koku güzelliği benim için hoş, sevdim. Tatlı bir koku, rom ve vanilya birleşince biraz da hindistan cevizini andırıyan malibu likörüne benzer bi koku olmuş. Kokunun tatlılığını dengeleyen tütün var kokuda, o da olmasa unisex olacakmış yine de taşıyan kadın rahat kullanır. Birde pembe biber var notalarında da en sevdiğim notalardan biri, üretimi duran joop homme wild vardı onda da rom ve pembe biber vardı sevdiğim bi kokuydu o da, rom kullanımı bundan biraz farklıydı o da malibuyla yapılmış pina colada gibiydi, sadece biraz daha sentetik, biraz daha baharatlı ve ben burdayım diyen genç işi bir kokuydu, jazz club ve 1m karışımı gibi. Onu da iki şişe kullandım üretimi durduğunda çok aradım. Kenzo night vardı, o da güzeldi ama onun da üretimi durdu bu tip korkularla bi dertleri var sanırım :D

• Jazz Club sevenler, Side effect bakabilirler. Bana gore side effect daha guzel. Ikiside rom temali.

• Arkadaşlar annem için bir parfüm arıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir? 60 küsür yaşında kendisi ama maşallah pek bi bakımlı :)

Daha önce Yves Saint Laurent - Paris'i severek kullanıyordu, Eser'de Yves Saint Laurent - Mon Paris var ama aynı parfümler değilmiş maalesef. Mon Paris daha meyveli ve tatlı sanırım, düz Paris ise daha çiçeksi, odunsu ve pudralı...

Özellikle orta yaş ve üstü için tavsiye edeceğiniz çiçeksi kokular nelerdir? A La Rose haricinde :) Onu kendisine almıştım, gül notası fazla baskın olduğu için çok beğenmedi. Gülden ziyade çiçeksiliğin ön planda kokuları arıyorum.
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Chanel-coco tavsiye ederim

• Arkadaşlar selamlar,
    hocam şunu/şunları denemezsen çok şey kaybedersin/muhakkak denemelisin dediğiniz parfüm önerilerinizi bekliyorum lütfen.

Elimde olanlar ( aventus,viw,cedre,ultramarine, b.ph, uden, isy,vyg ) bunlardan önermesseniz sevinirim yeni güzel şeyler denemek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

• MrHawkTr M kullanıcısına yanıt
    Bu tamamen kişiden kişiye değişir, yani şimdi ben sana kendi beğendiklerimi söylerim elbette. Ama kokladığın zaman bunlar güzel parfümler değilmiş diyebilirsin. Bu da karşı tarafın moralini bozabilir. Neyse önerilerimi yazıyorum.

Yaz için..

CAROLİNA HERRERA 212
    HERMES UN JARDİN SUR LE NİL
    BVLGARİ AQVA MARİNE
    CREED MİLİSİME İMPERİAL
    CREED EROLFA
    CREED GREEN İRİSH TWEED
    CHANEL ALLURE HOMME SPORT
    CHANEL BLEU DE CHANEL (PARFÜM)
    DİOR HOMME COLOGNE

Kış için..

DİOR HOMME İNTENSE
    TOM FORD NOİR DE NOİR
    TOM FORD OMBRE LEATHER
    BY KİLİAN BACK TO BLACK
    CAROLİNA HERRERA 212 VİP
    TOM FORD TOBACCO VANİLLE

• zedegex kullanıcısına yanıt
    Tabiki parfüm işi kişisel bir iş. Ben tüm riskleri alarak bu tavsiyeleri değerlendireceğim :) şimdiye kadar 13 parfüm falan deneme fırsatım oldu henüz bu kötü parfüm dediğim veya buda iyi değilmiş dediğim hiç olmadı :)

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

• zedegex kullanıcısına yanıt
    CREED MİLİSİME İMPERİAL bende stoga girmesini bekliyorum. Gelince siparis gecicem hemen. Merak ediyorum bu kokuyu

• Aklımda deli sorular

Koku aynı , şişe aynı , etiket aynı ( hatta alt tarafından kesmişler )

Ama marka Alberto Sego Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

• quote:

Orijinalden alıntı: odin87

Listenin aynı olması zaten garip geldi Micallef EMİR felan var sadece farklı olarak oda Tutaste listesinde mevcuttu kalktı.Şişeler aynı olur gayet normal.
    Bir yerden kopyalama değil kısaltmalardan bahsediyorum mesela Lacoste White Tutastede BYZ şeklinde kısaltılmış ki ilk akla gelen LW WHT gibi birşeydir orada da aynı şekilde BYZ bana pek tesadüf gibi gelmiyor.
    Konuda ilk adı geçtiğinde sitelerine bakıp bu yorumu yapmıştım şimdi listelerinden o kodları kaldırmışlar No:1000 gibi bir kodlama yapmışlar ama şişelerde hala Tutaste kodları duruyor galiba sizin dediğiniz gibi etiketlerde kesilmişse olay gayet açık gibi.

Forumlarda vs yapılan kullanıcı yorumlarıda reklam gibi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odin87 -- 14 Nisan 2020; 17:31:2 >
  • MrHawkTr M kullanıcısına yanıt
    Kullandıklarınızı değerlendirebilir misin, popüler kokular hep.
  • 
Sayfa: önceki 26252626262726282629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.