Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2551. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25492550255125522553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sth aradigi koku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Salı günü hazır hocam.

10 gün içinde eklenecek kokular:

Xerjoff Blue Hope
    T.Terenzi Ursa
    Kilian Black Panthom
    Armani Eau Cedre

JPG - Le belle (bayan)
    Kilian Forbidden games (bayan)
    YSL Mon paris

1 AY içerisinde gelecekler:

Ysl Libre (Bayan)
    Creed Aventus Cologne - bunun devamı olmayacak
    Roja dove Elysium (50 lira malesef)
    Parma Mirto fi panarea
    Roja Dove Enigma
    inito side effect
    inito oud for greatness
    Armani you intensly
    atelier cologne citron d'erable
    Kilian Vodka on the rocks
    M.Blanc Explorer
    Tom Ford Venetarian Bergamot
    Tom Ford Mandarino di amalfi

Alıntıları Göster
    Abi son zamanlarda gelenler ve gelecekler mükemmel gerçekten, her biri parfumsever olarak beni heyecanlandıran klas kokular. Zehri saldın yine

• https://www.gardrops.com/kadin/kozmetik/3-parfum-tek-fiyat-5e563d3fd67f9
    Carolına Herrera 212 Men-Carolina Herrera 212 sexy men-Hermes Terre D'Hermes
    Denemek için aldığım parfümleri satıyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa ulaşabilirler.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    size özelden mesaj gönderdim hocam ...
  • Arkadaşlar parfumler geldi öf diyorum baska bir sey demiyorum hele uden muhteşem tabi hepsini ayni anda denemek yanlis olur sonrasinda yorumum olacak.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Detaylı bi yorum fena olmaz hocam 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Her yeni parfum bizi oldukca heyecanlandiriyor, eline koluna saglik hocam. Ozellikle Libre icin sevindim, 2 3 hafta once kiz arkadasimla deneyip bayilmistik kokuya. Tam bi ilkbahar yaz kokusu, ciceksi kokulardan hoslanan her kadinin bayilacagi bi koku bence...

• 50 tl lik %98 Tiziana Terenzi casanova var elimde

50 tl lik aventus ile takas edebilirim, ya da güzel takas tekliflerine açığım

• handsame_ kullanıcısına yanıt
    nedir hocam? amalfi şişesini biliyorum bunu görmedim ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmt777 -- 27 Şubat 2020; 20:21:49 >
  • mhmt777 M kullanıcısına yanıt
    Sample şişesi.
    ilk defa karşılaştım. firmanın orjinal şişesi mi yoksa birileri mi baskı yaptırmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmt777 -- 27 Şubat 2020; 20:41:36 >
    Orjinal hocam kağıtlar içinde verirlerya, ufak..
    sağolun yeni birşey daha öğrendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmt777 -- 27 Şubat 2020; 20:46:13 >
  • 25 liralık invictus veya invictus legend düşünüyorum. Sizce hangisi arkadaşlar ? İkisinin farkı ne ?

• DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Hocam beğenmediniz mi hermesi ben hiç kullanmadım ondan soruyorum

İlk açılışı hani sculpture veya sculpture'ye benzeyen deodorantlar olur ya dunlop yada slazenger onların şimdi renkleri var bilmiyorum o arada karışık bir açılışı var.Biraz da limon yetiştiren oldu mu bilmiyorum ama limon ağacının üst yaprağına elinizi sürdüğünüz zaman elinizi kokladığınız zaman aynı koku diyebilirim.Limonsu bir açılışın ardından bütünleşen vanilya daha güzel kıvama oturtuyor kokuyu gerçekten her parfümü beğenmem bilen bilir ama bu parfüme bayıldım.Yayılımı 1-2 metre civarı hareket ettikçe veya yürüdükçe kıyafete sıkarsanız yayılıyor tam bir eser hocamın yaz FRESH BOMBASI desem hakkını yemem o kadar güzellikte zaten sculpture'yi kaç yıldır kullanan ve aşığı olan biriyim uden fresh olarak esans bakımından sculpture yada diğer parfümlere göre daha kalıcı insanları boğmayan ne hafif nede ağır diyebileceğim her yerde kullanacabileceğiniz bir parfüm 50 derece'de felan sadece nautica voyage kullanmanızı öneririm diğer parfümler zaten bu sıcaklıkta boğar ben şu ana kadar Türkiye'de 42 derecenin üstünü görmedim geçen yıl Kıbrıs ve Antalya'daydım yazın ortasında.

Fresh parfümler gibi bir kaç tık fazla vücudunuza veya kıyafete sıkılması daha iyi olacaktır.Arkadaşlarıma sorduğumda yanımda 1-2 metreden kokuyu aldıklarını ve çok beğendiklerini söylediler.

Eser hocam son zamanlarda iyi şaheserler yaratıyor spicebomb normal olanı aldım onun da kokusu çok güzel gerçekten.

Chanel - Deauville yazımı daha sonra yazacağım yarına ayırıyorum her ne kadar unisex yazılsa da ben maskülen olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 27 Şubat 2020; 23:3:52 >
    Orijinal sample kardeş. Kağidin içinde yurtdişinda 10 dolara satiliyor 1.2 ml

• Takaslık
    Mefisto [Joff] %95
    İstanbul içi elden teslim yada gardrops takas yapılır

• Uden'in açılışı nasıl arkadaşlar

• Grand Soir nasıl yorumlayabilir misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 25492550255125522553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.