Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.722
Cevap
2.051
Favori
8.323.213
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eser hocam oud ( öd ) ağacı kokulu neler var elinizde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyrtx

Eser hocam oud ( öd ) ağacı kokulu neler var elinizde ?

Merhaba Hocam. Şuanlık maalesef yok. Ama kısa süre içerisinde tom ford oud wood düşünüyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

Merhaba Hocam. Şuanlık maalesef yok. Ama kısa süre içerisinde tom ford oud wood düşünüyoruz..

Hocam onu tom ford kesin olsun , versace oud gördüm gecenlerde edp oda cok hos bide sadece öd ağacının esansini siseleyebilir misiniz ? Sadece öd kokmak istiyorum mümkün mü acaba ?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam onu tom ford kesin olsun , versace oud gördüm gecenlerde edp oda cok hos bide sadece öd ağacının esansini siseleyebilir misiniz ? Sadece öd kokmak istiyorum mümkün mü acaba ?

Tekil esanslar parfüm olarak çok kötü kokarlar hocam :( Oud'da en baskın koku maison francis kurkdjian oud ama bulamadım henüz :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tekil esanslar parfüm olarak çok kötü kokarlar hocam :( Oud'da en baskın koku maison francis kurkdjian oud ama bulamadım henüz :)

Alıntıları Göster
    Ben de siparişi geçtim, parfümleri sabırsızlıkla bekliyorum.
    Siparişlerim,

John Varvatos Artisan Black
    212 VIP Men
    Diesel Yumruk
    Paris Hilton Bayan

Parfümlerim gelince yorumlarımı sizinle paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyPrince

Siparişlerim,

212 VIP Men
    Diesel Yumruk
    Paris Hilton Bayan

Eyvallah hocam bugün kargoluyorum. Umarım memnun edebiliriz.. Saygılar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SkyPrince

Siparişlerim,

212 VIP Men
    Diesel Yumruk
    Paris Hilton Bayan

Eyvallah hocam bugün kargoluyorum. Umarım memnun edebiliriz.. Saygılar.

Alıntıları Göster
    2 adet parfüm siparişi verildi, ödemesi yapıldı (invictus-paris hilton) ve eser kardeşten kargo bekleniyor. Parfümler elime geçtiğinde bilahare yorumumu yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucihan

2 adet parfüm siparişi verildi, ödemesi yapıldı (invictus-paris hilton) ve eser kardeşten kargo bekleniyor. Parfümler elime geçtiğinde bilahare yorumumu yazarım.

Alıntıları Göster
    Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

• quote:

Parfümlerinizin fiyatı ne kadar acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boreas06

quote:

Parfümlerinizin fiyatı ne kadar acaba ?

Alıntıları Göster
    Konunun ilk sayfasına bakın lütfen Hocam. Kampanyalar vs tüm bilgiler orada.
  • quote:

Konunun ilk sayfasına bakın lütfen Hocam. Kampanyalar vs tüm bilgiler orada.

Alıntıları Göster
    212 men alan biri yorum yapabilir mi acaba ? kalıcılığı ve orjinal kokuya yakınlığı hususunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

212 men alan biri yorum yapabilir mi acaba ? kalıcılığı ve orjinal kokuya yakınlığı hususunda ?

quote:

@eozen81

Uzun zamandır Eser kardeşimden 212 alıyorum inanılmaz memnunum, kendisi çok ilgili bir arkadaş o açıdan kendisini tanıdığım için de mutluyum. Hayırlı satışlar

Dilerseniz kendisine bi ulaşın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baturayk

Hermes siparisim bugun elime gecti. Kullanma firsatim olmadi henuz ama bilegime siktim ve ilk izlenimlerim kokunun orjinaline iyi benzetilmis oldugu yonunde. Biraz ilk dakikalarda cok agir kokuyor ama sonradan oturuyor ve orjinal hermesle nerdeyse birebir kokuyor. Cok begendim piyasadaki en iyi acik hermes oldugunu dusunuyorum. Sonraki siparislerimizde gorusmek uzere :)

Merhaba orjinalini de kullanmış biri olarak tamamiyle katılıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrreee

2 adet bayan parfümü, hediye edeceğim, 2 tane de kendime sipariş vermeyi düşünüyorum. Seçim konusunda kararsızım, çok satılan ve sevilen parfümlerden tavsiyeniz nedir hocam iyi geceler...

Paris Hilton vs DKNY baya iyi hocam öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: densiz1905

quote:

Orijinalden alıntı: baturayk

Hermes siparisim bugun elime gecti. Kullanma firsatim olmadi henuz ama bilegime siktim ve ilk izlenimlerim kokunun orjinaline iyi benzetilmis oldugu yonunde. Biraz ilk dakikalarda cok agir kokuyor ama sonradan oturuyor ve orjinal hermesle nerdeyse birebir kokuyor. Cok begendim piyasadaki en iyi acik hermes oldugunu dusunuyorum. Sonraki siparislerimizde gorusmek uzere :)

Merhaba orjinalini de kullanmış biri olarak tamamiyle katılıyorum :)

Ben de tamamen katılıyorum çok memnunum ama Hermes'i bilmeyen Eser hocama sorsun.
  • densiz1905 D kullanıcısına yanıt
    Aynen paris güzel, lancome de iyi bayan parfümü olarak. Erkek parfümünde diesel the brave beğendim, invictusun kokusunu almada zorlanıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrreee

Aynen paris güzel, lancome de iyi bayan parfümü olarak. Erkek parfümünde diesel the brave beğendim, invictusun kokusunu almada zorlanıyorum...
    Listemde b ildiğiniz kokular varsa önceliği onlara ayırın. Bilmediğiniz ürünü de mvkare hocamın dediği gibi bize sormayı unutmayın ki yanlış seçim yapmanızı elimizden geldiğince önleyelim..
  • Lacoste essential ve classic almıştım. Kokular birebir aynı annem de ben de bayıldık. Kalıcılığı hakkında yarın yorum yaparım ilk izlenimlerim gayet olumlu teşekkürler @EserKozmetik
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

15 yildir sirasiyla orijinal olarak Thierry Mugler Angel, Rochas ve son 1 senedir PR Black XS kullaniyorum.
    Daha hic acik parfum ya da artik ne olarak adlandiyorsaniz, hic almadim kullanmadim.
    --
    Cok sayida olumlu yorumlariniz okudum DH forumda denemek isterim sizin urunlerinizi, ozellikle "en sagliklisi" kelimenizden sonra, cunku ne idüğü belirsiz seylerde olabiliyordur bu acik parfum sektöründe sanirim.

Merhaba Hocam. Saydığınız ürünlerden sadece Rochas var bizde.

Bu listeye bakarak farklı öneriler isterseniz eğer: Givenchy Pi. - Hugo Boss Vanilyalı (Bize özel) öneririm..

Kalıcılık arttıran, renk koruyucu, son kullanma tarihini uzatan vs hiç bir extra kimyasal ürün kullanmıyoruz..

Ama açık parfümler de Avon, Oriflame, Axe, Caldion Jagler vs vs... ürünleri gibi kimyasaldır. Orjinale alışmış burun her zaman orjinali arayacaktır. Bizler daha uygun fiyata bir nebze yakın ve sağlıklı ürünler yapmanın peşindeyiz. Bu işime başlayışımın en büyük nedeni de parfüm merağım ve zevkimdir. Yani ben de sizler gibi bir müşteriyim..

Alıntıları Göster
    Eser beyin dediği gibi "Orjinale alışmış burun her zaman orjinali arayacaktır."
    Kokular orjinalini aratıyor ancak kalıcılık konusunda orjinallerden kat kat daha iyi.
    abartısız söylüyorum hugoboss vanilyanın 1 hafta falan kalıcılığı var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mon

Lacoste essential ve classic almıştım. Kokular birebir aynı annem de ben de bayıldık. Kalıcılığı hakkında yarın yorum yaparım ilk izlenimlerim gayet olumlu teşekkürler @EserKozmetik

BpDesigN @ Yorumun için teşekkür ederim :)Orjinal ürünler doğaldır, açık parfüm kimyasal. Elimizden geldiğince birbirine yakın yapmaya çalışıyoruz. Bir ay güneşin yerini ne kadar tutabilirse.. :)

Mon @ Güle güle kullanın Hocam. Teyzeme saygı ve selamlar... Yorum için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.