Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
69.723
Cevap
2.051
Favori
8.323.312
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Lightning

Evet arkadaşlar, siparişim elime Pazartesi geldi ama yoğunluktan ancak yazabiliyorum. Öncelikle paketleme çok iyiydi. Hiçbir şekilde akma sızma olmamış. baloncuklu ambalaja sarılmış. şişeler de kaliteli öyle kolay kolay kırılacak gibi durmuyor. gelelim parfümlere.
    Eşim için Lady Million ve Paris Hilton sipariş etmiştim. Her ikisi de hafif çiçeksi kokulu ve de kalıcı parfümler. Paris Hilton'u daha çok beğendik.
    Bir dip not olarak Burberry The Beat'i denemenizi tavsiye ediyorum Eser Hocam. EDT olanını (EDP'si ağır kaçıyor ve sanki biraz daha farklı bir koku). İnanın 35 yaşıma geldim böyle güzel bayan parfümü koklamadım. (kendi zevkime göre söylüyorum tabi, ama bir yerlerden bulup test edebilirseniz beğeneceğinizden eminim, Burberry The Beat EDT)

Ve benim sipariş ettiklerim. John Varvatos Artisan Black süper. Koku çok kıvamında geldi bana, ne çok hafif ne de rahatsızlık verecek derecede ağır. Kalıcılığına gelince; bu sabah çıkarken iki fıs yaptım kazağa, yaklaşık 11 saat oldu ve hala koku yerinde.
    Ancak Issey Miyake açıkçası tatmin etmedi beni. Orijinalinden epey uzak. Gerçi sen öyle olduğunu söylemiştin ama yine de denemek istemiştim. İlk geldiğinde tek fıs yaptım bileğime. Üst noktalarda iyi gibiydi ancak durdukça çiçek kokusu ağır basmaya ve de feminen bir hal almaya başladı koku. Acaba tenimle mi alakalı diye bir fısta kazağa sıktım. Sonuç aynı. O değil de onu sıkacaz şimdi üstümüze başımıza sonra hanımla papaz olacaz nerden bu kadın kokusu diye Yok yok o kadar da değil. Bana hitap etmedi diyelim. Şimdilik bir kenarda duracak sanırım o.

İlgi ve alakana teşekkür eder hayırlı kazançlar dilerim.

Ben teşekkür ederim Hocam :) dediğim gibi isseyi farklı bir koku olarak almak isteyen alsın. Çünkü çok benzemiyor. Bir ara bırakmaya yeltendim. Eski müşteriler, daha önce kullananlar ister oldu listeden çıkaramadım. Açıkçası ben de seviyorum bu kokuyu (:

Zahmet edip uzun uzadıya yorumladığın için ayrıca teşekkür ederim hocam.. Allah'ıma emanetsin..

ne demek hocam. sen böyle düzgün esnaflık yapmışsın, adam gibi adam olmuşsun. biz de iki satır yazmışız çok mu? hep şikayet edecek değiliz ya milleti

Arhavi'ye selamlar...
  • eser hocam axe africa deo değilmi? Siz parfüm olarak satacaksınız. Bu durumu anlayamadım ben. Kokuyu kendiniz test ettiniz mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

Evet arkadaşlar, siparişim elime Pazartesi geldi ama yoğunluktan ancak yazabiliyorum. Öncelikle paketleme çok iyiydi. Hiçbir şekilde akma sızma olmamış. baloncuklu ambalaja sarılmış. şişeler de kaliteli öyle kolay kolay kırılacak gibi durmuyor. gelelim parfümlere.
    Eşim için Lady Million ve Paris Hilton sipariş etmiştim. Her ikisi de hafif çiçeksi kokulu ve de kalıcı parfümler. Paris Hilton'u daha çok beğendik.
    Bir dip not olarak Burberry The Beat'i denemenizi tavsiye ediyorum Eser Hocam. EDT olanını (EDP'si ağır kaçıyor ve sanki biraz daha farklı bir koku). İnanın 35 yaşıma geldim böyle güzel bayan parfümü koklamadım. (kendi zevkime göre söylüyorum tabi, ama bir yerlerden bulup test edebilirseniz beğeneceğinizden eminim, Burberry The Beat EDT)

Ve benim sipariş ettiklerim. John Varvatos Artisan Black süper. Koku çok kıvamında geldi bana, ne çok hafif ne de rahatsızlık verecek derecede ağır. Kalıcılığına gelince; bu sabah çıkarken iki fıs yaptım kazağa, yaklaşık 11 saat oldu ve hala koku yerinde.
    Ancak Issey Miyake açıkçası tatmin etmedi beni. Orijinalinden epey uzak. Gerçi sen öyle olduğunu söylemiştin ama yine de denemek istemiştim. İlk geldiğinde tek fıs yaptım bileğime. Üst noktalarda iyi gibiydi ancak durdukça çiçek kokusu ağır basmaya ve de feminen bir hal almaya başladı koku. Acaba tenimle mi alakalı diye bir fısta kazağa sıktım. Sonuç aynı. O değil de onu sıkacaz şimdi üstümüze başımıza sonra hanımla papaz olacaz nerden bu kadın kokusu diye Yok yok o kadar da değil. Bana hitap etmedi diyelim. Şimdilik bir kenarda duracak sanırım o.

İlgi ve alakana teşekkür eder hayırlı kazançlar dilerim.

Ben teşekkür ederim Hocam :) dediğim gibi isseyi farklı bir koku olarak almak isteyen alsın. Çünkü çok benzemiyor. Bir ara bırakmaya yeltendim. Eski müşteriler, daha önce kullananlar ister oldu listeden çıkaramadım. Açıkçası ben de seviyorum bu kokuyu (:

Zahmet edip uzun uzadıya yorumladığın için ayrıca teşekkür ederim hocam.. Allah'ıma emanetsin..

ne demek hocam. sen böyle düzgün esnaflık yapmışsın, adam gibi adam olmuşsun. biz de iki satır yazmışız çok mu? hep şikayet edecek değiliz ya milleti

Arhavi'ye selamlar...

Red_Lightning @ Eyv abi sağolsın.. Aleyküm selam /:

henryerdem @ Deoların da mantığı aynı ki. İçerisindeki parfüm. Esansı azaltılmış sadece.. Test etmedim. Kokusunu da bilmiyorum :D Gelsin de bakacağız artık
  • Tamamdır hocam ;) bide şu dior homme gelse iyi olacakta :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Tamamdır hocam ;) bide şu dior homme gelse iyi olacakta :))

Her seferinde soruyorum yok diyorlar. Intensi var, onu da artık yapmayacağım :)
  • 2. siparişim geldi arkadaşlar bir hafta arayla memnuniyetimden ötürü 2 sipariş verdim. Artık paketlemeye falan değinmek istemiyorum hiçbir sıkıntı yok çünkü. Unutmadan, geçen sefer yaşadığımız ufak karışıklığı, Eser bey kar yerine müşteri memnuniyetini düşünerek telafi etti sağolsun :)
    Önceki siparişlerim;
    Hermes
    One Million
    Givenchy Pi
    Diesel Only the Brave
    idi. Yorumları geçmiş sayfalarda mevcut.

Yeni gelenler:
    Rochas Man
    Hugo Boss Tutaste
    212 VIP
    Spicebomb
    CK Europhia

Rochas Man: Tatlı bir koku beğendim kışlık kullanım için oldukça uygun.
    Hugo Boss Tutaste: Çok hoş kokuyor bence başarılı olmuş Rochas'tan daha güzel geldi bana açıkçası.
    Spicebomb: Bu siparişteki en iyi parfüm diyebilirim, orjinalini kullanmış olduğum parfümlerden birine tarz olarak çok benzemesi beni sevindirdi, keşke daha erken tanışsaydım Eser beyle de bir ton parayı orjinal parfüme vermeseydim
    212 VIP: Baharatlı ve neredeyse şekersiz bir koku, beğendim.
    CK Europhia: Değişik bir koku iç açıcı, ara sıra kullanırım diye tahmin ediyorum.

Özetlemek gerekirse Eser bey ile yapmış olduğum alışveriş yine memnuniyetle sonuçlandı. Kokuların hepsi çok başarılı.
    Bir sonraki siparişimde kesinlikle alacaklarım;
    Hermes
    Spicebomb
    One Million olur. Tabi bunlar benim zevklerime göre arkadaşlar, herkesin tarzı farklıdır, yani diğer kokular da en az bunlar kadar başarılı kokular. Denenmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvkare

2. siparişim geldi arkadaşlar bir hafta arayla memnuniyetimden ötürü 2 sipariş verdim. Artık paketlemeye falan değinmek istemiyorum hiçbir sıkıntı yok çünkü. Unutmadan, geçen sefer yaşadığımız ufak karışıklığı, Eser bey kar yerine müşteri memnuniyetini düşünerek telafi etti sağolsun :)
    Önceki siparişlerim;
    Hermes
    One Million
    Givenchy Pi
    Diesel Only the Brave
    idi. Yorumları geçmiş sayfalarda mevcut.

Yeni gelenler:
    Rochas Man
    Hugo Boss Tutaste
    212 VIP
    Spicebomb
    CK Europhia

Rochas Man: Tatlı bir koku beğendim kışlık kullanım için oldukça uygun.
    Hugo Boss Tutaste: Çok hoş kokuyor bence başarılı olmuş Rochas'tan daha güzel geldi bana açıkçası.
    Spicebomb: Bu siparişteki en iyi parfüm diyebilirim, orjinalini kullanmış olduğum parfümlerden birine tarz olarak çok benzemesi beni sevindirdi, keşke daha erken tanışsaydım Eser beyle de bir ton parayı orjinal parfüme vermeseydim
    212 VIP: Baharatlı ve neredeyse şekersiz bir koku, beğendim.
    CK Europhia: Değişik bir koku iç açıcı, ara sıra kullanırım diye tahmin ediyorum.

Özetlemek gerekirse Eser bey ile yapmış olduğum alışveriş yine memnuniyetle sonuçlandı. Kokuların hepsi çok başarılı.
    Bir sonraki siparişimde kesinlikle alacaklarım;
    Hermes
    Spicebomb
    One Million olur. Tabi bunlar benim zevklerime göre arkadaşlar, herkesin tarzı farklıdır, yani diğer kokular da en az bunlar kadar başarılı kokular. Denenmeli.

Hayırlı olsun hocam tekrardan :) Güzel yorumunu okurken zevk aldım inan :) Tekrar görüşmek dileğiyle inşallah. Seni mutlu ettiğimi görmek inan beni de mutlu etti..

Saygılar.
  • 2 senedir eser abiden alıyorum parfümlerimi kaliteyi elden bırakmıyor
  • Lacoste Essential almayı düşünüyorum deneyen var mı? Bi ara d&p'den kullanmıştım kokusu fena değildi. Tavsiye eder misiniz yoksa başka bir öneriniz var mı? Bir de çoğunlukla kokuları bilmiyorum d&p'den test etsem bir fikrim olur mu en azından?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mon

Lacoste Essential almayı düşünüyorum deneyen var mı? Bi ara d&p'den kullanmıştım kokusu fena değildi. Tavsiye eder misiniz yoksa başka bir öneriniz var mı? Bir de çoğunlukla kokuları bilmiyorum d&p'den test etsem bir fikrim olur mu en azından?

Merhaba hocam. Fikriniz olur elbette. Hic bilmeden almaktan iyidir :) essential güzeldir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eser abiden yine hızlı bir şekilde kargom geldi :) kargolama çok iyi ürünler her zamanki gibi muazzam. Yeni şişeler daha bi havalı olmuş diğer metal olanlardan dahada beğendim kokulara yorum yapmaya gerek bile yok. İnternet üzerinden orjinal bir parfüm ambalajıyla gelmiş hissinde her zamanki gibi. Bayan parfümleride gayet kaliteli. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Eser abiden yine hızlı bir şekilde kargom geldi :) kargolama çok iyi ürünler her zamanki gibi muazzam. Yeni şişeler daha bi havalı olmuş diğer metal olanlardan dahada beğendim kokulara yorum yapmaya gerek bile yok. İnternet üzerinden orjinal bir parfüm ambalajıyla gelmiş hissinde her zamanki gibi. Bayan parfümleride gayet kaliteli. Teşekkürler

Eyvallah Cano (: Güle güle kullan kardeşim.
  • Hugo Boss
    Paco Rabanne İnvictus
    Diesel only the brave
    Kenzo pour homme

Sadece Hugo Boss'u denedim. Hugo Boss benim gibi şekerli kokuları sevenler için efsane bir parfüm. Düşünmeden alsınlar. Kalıcılık güzel. Sabah sıkınca akşama kadar gidiyor.

Diğerlerini üstümde denemedim ama Diesel ve İnvictus'un kokularını beğendim. Kenzo maalesef tarzıma uymadı.

Bugün Paco Rabanne İnvictus'u deneyeceğim. Bakalım neler olacak :)

Eser Bey'e gelince, müthiş bir satıcı, esnaf ve herşeyden önce nadir bulunan insanlardan. Ben One Million istemiştim ama kendisi kenzo gönderdi. Sağolsun tekrar One Million gönderecek ve kenzoyu da hediye etti. Böyle satıcılar zor bulunuyor. Teşekkürler Eser Bey :)

• Bugün Paco Rabanne İnvictus'u denedim. Öğleden sonra 3 4 gibi sıktım hala kokuyor. Kokusu baya bi hoşuma gitti. Düşünenlere tavsiye ederim.

Yarın da Diesel Only The Brave'i deneyip yorumumu yazarım...

Not: Dün öğlen Hugo Boss sıktığım kazak hala kokuyor. 1.5 gün oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: malilion

Bugün Paco Rabanne İnvictus'u denedim. Öğleden sonra 3 4 gibi sıktım hala kokuyor. Kokusu baya bi hoşuma gitti. Düşünenlere tavsiye ederim.

Yarın da Diesel Only The Brave'i deneyip yorumumu yazarım...

Not: Dün öğlen Hugo Boss sıktığım kazak hala kokuyor. 1.5 gün oldu :)

Eyvallah hocam beğenmene sevindim. Güle güle kullanırsın insallah. One million da ayrın sende :)
  • Benim parfümler de ulaştı. Teşekkür ediyorum. Henüz kullanma fırsatım olmadı ama kokuları beğendik. Kalıcılıkla ilgili de buradaki yorumlara göre sıkıntı yaşamayacağımı düşünüyorum. Bir dahaki alışverişte görüşmek üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

Benim parfümler de ulaştı. Teşekkür ediyorum. Henüz kullanma fırsatım olmadı ama kokuları beğendik. Kalıcılıkla ilgili de buradaki yorumlara göre sıkıntı yaşamayacağımı düşünüyorum. Bir dahaki alışverişte görüşmek üzere.

Eyvallah üstadım. beğenmenize sevindim. Güle güle kullanmanız dileği ile...
  • Arkadaşlar,

Jil sander SUN (Bayan)
    Ck Beauty (Bayan)

Tom Ford Noir (Bay)

Artık listemizde..

Ve ayrıca, 4 adet fazla gelen arkadaşlar için artık 2 adetlik kampanyamız da var...
  • Eser Bey'den dort parfum almistim Hugo Boss Vanilla muhtesem. Is yerinde arkadaslar "kokun senden once kapidan giriyor" diyorlar. Sigarali ortamda bile kokum masayi kapliyor bunlari disardan duydum kendim uydurmuyorum.

Yakinda kendisinden 11 parfum daha siparis edecegim..

• quote:

Orijinalden alıntı: inex2

Eser Bey'den dort parfum almistim Hugo Boss Vanilla muhtesem. Is yerinde arkadaslar "kokun senden once kapidan giriyor" diyorlar. Sigarali ortamda bile kokum masayi kapliyor bunlari disardan duydum kendim uydurmuyorum.

Yakinda kendisinden 11 parfum daha siparis edecegim..

Eyvallah Hocam yorumunuz için teşekkür ederim (: Güle güle kullanırsınız inşallah. Dilediğiniz zaman siparişinizi yollarız sağolun.

AYRICA,

Axe Africa ve P.r Black XS çok yakında..!
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.