Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2086. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20842085208620872088
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    montale-chocolate greedy nin orjinali de böyle :) lezzetli eti negro kokusu. ama uçuk fiyatlarına rağmen çok katmansız,kaba,dümdüz bir koku.bir insanın üstüne yakıştıramıyorum bunu,kişisel parfum değil de çok pahalı bir oda kokusu kimliğinde benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun1984 -- 28 Mart 2019; 20:41:46 >
  • dralperen89 kullanıcısına yanıt
    Çok hizli sikinca akıtma yapıyor.Biraz daha sakince sıkmayı deneyin akıtmayacaktır muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul ici parfum takasi icin mesaj atabilirsiniz. (sehir dışı 2. Secenek)

• konya içi takas düşünen varsa sevinirim.ben çok beğensem de çevremdeki hiçbir kadın kokuyu beğenmedi(23-25 yaş ve 35-40 yaş arası 7 kişiye sordum hep olumsuz dönüş aldım.) ama 2 farklı kişinin 2 farklı zamanda hacı yağı benzetmesi istemeyerek de olsa beni o kokulardan vazgeçirecek gibi.Takas edeceğim kokular kilian btb-tom ford tobacco vanille.
  • afrossus kullanıcısına yanıt
    Ben de konyalıyım hocam ama bahsettiğiniz kokularla takas pek düşünmem ama kokular hacı yağı olduğu için değil daha çok fresh koku seviyorum. Başka kokular varsa pmden konuşabiliriz
  • SMW ve MLS birbirine bence hiç benzemiyor, Hatta maalesef şunu söylemek istiyorum Milisime İmperial'i galiba kız kardeşime veriyorum. Bana hiç uyacak bir koku değil, evet deniz serinliğini hissettiriyor soğuk bir koku ama yine de içinde bir nota beni bu parfümden uzaklaştırdı. Kadınsı yönü bana göre daha baskın.. Silver mountain için yorumum muhteşem resmen dağ havasını yansıtıyor. Dağdan akan derenin kayalıklara vurmasındaki o serinliği veriyor bana sanki o suyun kenarına oturmuşsun serin serin, yanındaki portakal ağacının kokusu buram buram geliyor burnuna birde elinde çiçek çayı var öyle düşün. GİT, SMW, VOYAGE AQVA MARİNE güzel seçenekler Marine'in orijinalini kullanmıştım bayağı yoğun deniz tuzu kokusu Aqva daha sade daha hafif.. Git kesinlikle vazgeçmeyeceğim bir koku

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alfred Dunhill - Desire Blue kullanan arkadaşlar kalıcılığı nasıldır?
  • Crosspliting C kullanıcısına yanıt
    Hocam oldukça yavaş sıkıyorum yine de akıtıyor ama geçer belki biraz kullanınca bakalım
  • Smw ve milisime'yi erkek arkadaşımla arada değiştirerek kullanıyoruz. Smw bende çoğunlukla metalik gibi kokarken bazen de çiçeksi metaliksi kokuyor. Farklı hissettiriyor her seferinde bu yüzden de çok hoşuma gidiyor. Çok farklı, yazın sıcaklarına çok yakışan bir koku.

• dralperen89 kullanıcısına yanıt
    Başlığı değiştirin sorununuz çözülecektir hocam.

• merhaba sitenizden 4 adet Alfred Dunhill - Desire Blue siparişi verdim. ilk alışverişim . kolay gelsin
  • üstad Ferrari red power var mı stokta ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bırak Zaman Aksın

Neroli sauvage i anlatabilir misiniz biraz?

Alıntıları Göster
    Neroli gerçekten denildiği gibi sofistike bir koku değil, basit bir koku ama kötü anlamda değil. Burnu yormayan turunçgillerin ferahlığını veren bir koku. Unisex deniyor ama denettirdiğim iki bayan da kokuyu beğenmelerine rağmen bu parfüm bir erkek için daha uygun dediler. Ben sevdim, yazın sık kullanacağımı düşünüyorum, özellikle haftasonu rahat kıyafetlerle. Forumdan birisi acı limon kokusuyla traş losyonunu andırıyor demişti ama bu biraz acımasız bir yorum gibi geldi bana... Yine de kişiden kişiye değişir elbette.
  • Erolfa ve Straight To Heaven detaylı yorumlayabilecek var mı ? (İnternette 1 adet yorum buldum STH için.)
    Birde VIW, DHI, BDC ve Code seven biri bunları beğenir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: -QSS-

Erolfa ve Straight To Heaven detaylı yorumlayabilecek var mı ? (İnternette 1 adet yorum buldum STH için.)
    Birde VIW, DHI, BDC ve Code seven biri bunları beğenir mi ?
    Erolfa portakal ve kavun kokusu. Kavundan da biraz tatlılık var ama gayet fresh bir koku.

Sth ise anlatılmaz yaşanır. Böyle burnunuza çok değişik gelecek çok seksi bir kokudur. Kokladıkça koklayası gelir insanın. Yalnız alışılması gereken bir kokudur. En az 1 hafta deneyin mutlaka, süre verin.

ViW ile Erolfanın da pek bir ilgisi yok birbirleriyle. Ben şahsen ViW daha çok seviyorum.

• bediboy kullanıcısına yanıt
    Liste de yok ki stokta olsun?

İlk sayfaya gidip olanları görebilirsin.
  • İnsanların hayat boyu alıp kullanamayacağı kokuları 5dk içinde karar verip kötü demesi çok ayrı kafa. Neroli elde edilmesi zor bir olay diğer turunçgil kokular ile karıştırmasın kimse 50₺ f/p anlamında üst düzey koku kullanıyor insanlar hala yaranılmıyor kimseye

• -QSS- - kullanıcısına yanıt
    Sth anlatılması çok zor bir koku. Çok aşırı kaliteli bir kokusu var. Benzerlik oranı çok yüksek.

• Daha önce soran olduysa kusura bakmayın, bir de ben sormuş olayım. Acaba Creed Erolfa'nın Tutaste versiyonu ne zaman yeniden stoklara girecek? Teşekkürler.
  • Anasayfayı takipte kalın, oradan ne zaman STOKTA YOK yazısı kalkarsa o zaman girmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 20842085208620872088
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.