Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2084. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: blackmilk35 , CattishTurtle
2 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.705
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20822083208420852086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ilk defa ürün aldım arkadaştan umarım memnun kalırım.
    Sipariş Kodum : 522TS7569F
  • quote:

Orijinalden alıntı: afrossus

peki orjinalini denemiş biri olarak kullandığınız klonu bana söyler misiniz cidden çok merak ediyorum çünkü
    https://shop.cesarmadfai.ca/products/oud-wood-spectra-oud-108

Bu firmanın ürünü.
    Türkiye'de olmayabilir.
    18ml cep parfüm.
    Orijinali ile hemen hemen aynı koku.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Narciso Rodriguez for Him çok güzel kokudur, keşke listelerde görsek.

• Baccarat Rouge tester geldi. Tek koku almama rağmen ricamı kırmayıp yanına eklemiş eser hocam, sağolsun. Orjinalini bilmiyorum ama 20 25 dk önce sıktım koluma çok enteresan ve kesinlikle nadir bi koku. İlk başta karamelize şeker gibi bi koku geliyor. Hemen geçip klas bi koku haline geliyor. Konuşmak için belki erken ama sıcak günlerde akşamları baya iyi gider gibi geliyor. 25 yaş üstü diyebilirim. Sanırım gelecek siparişime eklerim. Ağır bayık bi koku hayal ederken çarpıcı bi koku geldi. Beğenmeyen olabilir ama kimse enterasan olduğunu inkar edemez :)
  • Isfahan kullanıcısına yanıt
    +1

Lütfen Eser Bey @EserKozmetik, Bu arkadaşlara kulak verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHI -- 27 Mart 2019; 16:1:23 >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Ne birisi For Him mi dedi 😱 maskulen parfümleri sevenler için birebir . Erkek adamın kokusu diyebileceğimiz tarzdan , listede görürsek bizi fazlasıyla mutlu eder 🙏🏻

♥️Narciso-Rodriguez for him♥️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar . malum yaz geliyor ve hava ısınmaya başladı . ben çok yoğun bir biçimde parfüm kullanıyorum gün içersinde ve kokuya karşı hassasiyetim var. Sizlerden çiçek , portakal çiçeği kokulu veya beğendiğiniz yazlık fresh koku önermenizi istiyorum . Ayrıca kenzo leopar'ın orijinalini kullandım bi kaç sefer eser hocam'ın sattığı benziyor mu orijinaline ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

Fahrenheit tarzinda bence ondan daha guncel ve yeni kokan Narciso-Rodriguez for him de var. Listeye gelse iyi olurdu. Orjinalini deneyin eminim seveceksiniz.
    Narciso listeye acilll gelmeli artik . Fahrenheit yorumuna da katiliyorum fahrenheit in modern versiyonu, yine maskulen ve gizemli koku ayrica cok karakterli. Bu koku gelmezse yazik olucak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulekule kullanıcısına yanıt
    armani D'aromesi beğenirsiniz. Bolca portakal kokuyor çok güzel bir kokudur
  • Gucci ph2,aqva marine,sauvage ye sahip olup takas yapmak isteyen var mı?

• kulekule kullanıcısına yanıt
    Hocam portakal çiçeği arıyorsanız Listeye yeni eklenen Neroli "Creed Neroli Sauvage" size göre.Nasıl birşey nerden deniyeceğim derseniz ekte attığım kolanyayı magazadan deneyın %90 benzıyor.
    Çiçek kokulu yazlık parfüm olarak Issey Miyake var listede,üstelik kullandıgınız Kenzo ile benzer notalara sahip.
    Benim beğendiğim yazlık kokular ise Lacoste Red,Dior Sauvage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtdrk10 -- 27 Mart 2019; 21:3:14 >
  • Haita1299 H kullanıcısına yanıt
    G.I.T ve Aventus ile Royal Vintage,Dior Homme İntense takaslamayı düşünürmüsün?
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    Terre D'Hermes gibimsi... (EDT)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero158 -- 27 Mart 2019; 22:15:17 >
  • Opus V

Bilen veya yorumlayacak birisi yok mudur bunu :/

• Arkadaşlar kredi kartıyla paket parfüm alımında parfüm isimlerini adres kısmına mı yazacağız

• ero158 kullanıcısına yanıt
    Daha önceden yapılmış olan yorumları bu şekilde görebilirsiniz her seferinde yeniden cevaba gerek yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odin87 -- 27 Mart 2019; 22:36:20 >
  • finkonur F kullanıcısına yanıt
    Not kısmına yazıyorsunuz parfümleri

• Daha yeni başladık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugo__mboy -- 28 Mart 2019; 9:42:12 >
  • Parfüm derdime sonunda muhteşem bir şekilde deva oldun Eser hocam emeğine sağlık. Yorumlara bakarak 4 adet parfüm aldım hepsi de oldukça kalıcı ve güzel kokular gerçekten. Bu arada senin bu işi bırakmandan da korkmuyor değilim. Tüm kokulardan 5-10 tane alıp stoklasam mı acaba diyorum :) Birçok arkadaşıma da (ama sadece sevdiklerime :) ) tavsiye ettim. Sana kolaylıklar ve bol kazançlar diliyorum.

Şimdiii... Parfümlerden, kokulardan çok anlamayan biri olarak 2 haftalık deneyimlerimi ve düşüncelerimi yazayım.

Creed - Virgin island Water [ViW]: İlk başlarda zencefil kokusu ağır basarken sonradan narenciye kokusu bastırıyor. Sanırım kıyafete değil de tene sıkılması daha uygun. İlk sıktığımda çok beğenmemiştim biraz ağır geldi ama sonradan burnuma güzel gelmeye başladı. Arkadaşlarım da özellikle bunu beğendiler. Oldukça da kalıcı.

Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL]: İçlerinden sanırım en kalıcı olanı. Saatlerce üstümde kalıyor. Saatler sonra bile hareket ettikçe yeni sıkmışım gibi buram buram geliyor. Oldukça güzel koku. Favorilerimden biri olacak sanırım.

Chanel - Bleu de Chanel [CHN]: Narenciye ağırlıklı fresh, sportif hoş bir koku. Yazın günlük kullanım için oldukça uygun gibi ama 2-3 saatte bir tazelenmesi gerekir.

Creed Aventus (Ananas): Günlük kullanım değil de sanki böyle özel gecelerde özellikle takım elbise üzerine sıkılacak bir koku gibi geldi bana. Diğerlerinden çok farklı bir kokusu var ama. Kenarda böyle fark yaratacak bir parfümün olması şart.

Tester olarak gelen:

Maison Francis Kurkdjian - Aqua Celestia UNiSEX [MFK]: Unisex koku nedir sorusunun cevabı sanırım. Kadında ayrı, erkekte ayrı bi güzellikte kokuyor. Tester olarak geldi ama sonraki siparişimde alacağım kesinlikle. Ayrıca çok kalıcı.

Tamamen amatör bir şekilde, kişisel olarak yorumladım. Yanlışlarım varsa affola... :)
  • Tatmin edici cevaplar bulsaydım yazmazdım...

• 
Sayfa: önceki 20822083208420852086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.