Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1959. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta hangi tester gönderiliyor acaba?
  • harputt23 H kullanıcısına yanıt
    Hocam bilende yazıyor bilmeyende yanlış anlamayında. 1-2 haftalık yeni üretim esansı bile tam oturmamış parfüme yorum yapan insan aşırı gereksiz boş insandır. Şuan ki "Hermes – Terre d’Hermes" orjinale birebir benziyor buna bile olmamış diyen insan varsa bir zahmet gidip orjinalini alsın eskisi ve yenisi mevcut elimde ben çok memnunum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReeKeeR R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam tabiki yüzde yüz benzerlik beklenmez sanırım.orjinalinide bilmiyorum acikcasi ama size güvenerek bende deneyeyim. Teşekkürler

• harputt23 H kullanıcısına yanıt
    Hocam her açık parfümcüden deneyin gözlemleyin şuanki hermes gibi bir tane doğal yok. Çoğu sentetik alakasız kokular.

• prada luna rossa extreme satışı kalkmış almayan çok şey kaçırdı :) normalde parfum tavsiye etmem bana özel olsun isterim yaygın olmaması taraftarıyımdır ama artık söyleyebilirim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 20 Ocak 2019; 16:41:28 >
  • Kirke
    Kilian STH
    Spicebomb

Bunları koku olarak beğendim.
    Ancak farkedilebilirlik konusunda bana düşük seviye geldi.
    Parfüm yağlı değil aynen orjinal gibi sıvı kıvamı.
    Ancak biraz daha yağlı olup daha çok farkedilebilir olsa o beni daha mutlu ederdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 20 Ocak 2019; 18:22:45 >
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    Sen eğer kirke için kalıcılık ve fark edilirlik düşük dediysen ben pes diyorum bana teser'i gelmişti 2 fıs sıkıyordum 2 gün çıkmıyordu kokusu ama bana çok fazla feminen geldi
    kirke kalıcı hocam
  • Eser hocam , Kilian STH ne zaman stoğa çıkar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turkay_51 T kullanıcısına yanıt
    Kaliciliktan cok farkedilebilirlik az diye duzelteyim

Kalicilik biraz daha iyi. Kolda kaliyor ama etrafa yayilmiyor ornegin @gustawa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 20 Ocak 2019; 18:21:53 >
    STH ( 5-6 Saat )

Spicebomb ( 7-8 Saat )

Kirke ( +12 Saat Üzeri )

Diğerlerini anlarımda Kirke listede performansı en yüksek kokulardan biri muhtemelen kokular yeni bekletin derim. Bazı parfümlerin içeriği,diğerlerine göre daha kısa veya uzun sürede bekleme ile olgunluğa erişiyor bekletmekte alan kullanıcıya düşüyor sonra tadını çıkarın bol bol fıs sıkarak.

• Koku yeni degil. Kirkenin yayılmaması da mümkün degil. Bazen yorumlarınızı urun gelmeden hazirladiginizi düşünüyorum.

Yağlı koku istiyorsan siparis anında haber ver gliserin katarız hocam bir guzel yapışır yağlı yağlı kullanırsın.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt

• Eser bey bende sipariş verdim

İşk siparişim isimler İnşallah doğru olmuştur.

Sipariş no

333VD8915R

• Kirkeyi aşırı etkisinden dolayı kullanamadım, arkadaşıma hediye ettim. Kulandığı gün kendisi yanıma gelmeden parfüm önden geliyor.

Bu sayfada çok talep gördüm ama orjinal parfümler gibi yağsız olmasından şikâyeti ılk defa şahit oldum.

Kısın en etkin günlerinden geçerken chergui, black afgano, tobacco and vanilla, Hermes, emir, epic, herod, .ch Man prive, boss velvet denemeyenler bir sans versinler.

Yenileri epeydir deneyemedigim icin eskilerden gidiyoruz biraz. Yeniler için fırsat bulunca sıralama yapmaya çalışırız.

Saygilarimla.

• Bende dhp var deri kokusu bana gore degilmiş kör alim yaptim kör etti beni :) takas yapmak isteyen varmi kayserideyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • superficial kullanıcısına yanıt
    Creed - Green Irish Tweed [G.i.T]

kesin denemelisin :)
  • Yani parfüm konusunda farklı görüşlere herzaman rastlarım da ilk defa orjinale benziyor yağlı değil diye yorum gördüm.O zaman bir yorumda benden gelsin en son siparişimde gelen Armani d'Aromes çok doğal kokuyor sanki orjinal parfüm sıkmışım gibi keşke içine kendini belli eden kimyasal koysaymıssınız size puanım 1/10 !!!
  • eser hocam şu diğer açık parfümlere eklenen gliserinin işlevi nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.