Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1961. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Karizmatik38
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (4 Mobil) - 9 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.822
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19591960196119621963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Creed Green Irish Tweed ile Davidoff Coolwater ne kadar benzer parfümlerdir? Orjinal Coolwater var elimde, G.İ.T almaya gerek varmı?
  • Bursa içi %95 dolu STH Kilian - Straight to Heaven var elimde, İnvictus veya Lacoste Red ile takaslanabilir.

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Pm ile ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarzero -- 21 Ocak 2019; 23:18:41 >
  • Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Cool water ve git birbirlerine oldukca benzetiliyor. İkisinden birini sececek olsam kesinlikle giti seçerdim verdigi yesil hissiyati, ormansi havasi ve kalitesi cool waterdan daha fazla.Cool water okyanusu git ise ferah ormansi havayi çağrıştırıyor diyebiliriz. Tabi aradaki farklar birazda kullandikca anlaşılacak şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 22 Ocak 2019; 0:32:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar 25 yasındayım ofis ortamında kullanmak üzere 3-4 tane parfüm almak istiyorum. Olumlu tepkiler alacağım parfümler olursa sevinirim.

Sth kilian prive
    Prada L Homme
    Ysl La nuit
    Dior Savage
    Bleu de Chanel
    Spice Bomb

arasında kaldım tutaste versiyonları nasıldır acaba veya başka önereceğiniz parfüm var mı teşekkür ediyorum şimdiden :) ( Aventus dumansı , Byredo bal d afrique, Dior homme , Zara rich warm addictive [bilen varmı bilmiyorum] daha önce denediğim bayıldığım parfümler )
  • ms1hellscream M kullanıcısına yanıt
    Hocam spice bomb haric ofise gider hepsi.Aralarından la nuit , prada l homme(ofis için çok iyi parfüm diyolar denemedim),blue de Chanel öneririm.Zara rich warm benzeri parfüm yok diye biliyorum ama madem tatlı parfüm seviyorsunuz Tom ford noir extreme öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms1hellscream

Merhabalar 25 yasındayım ofis ortamında kullanmak üzere 3-4 tane parfüm almak istiyorum. Olumlu tepkiler alacağım parfümler olursa sevinirim.

Sth kilian prive
    Prada L Homme
    Ysl La nuit
    Dior Savage
    Bleu de Chanel
    Spice Bomb

arasında kaldım tutaste versiyonları nasıldır acaba veya başka önereceğiniz parfüm var mı teşekkür ediyorum şimdiden :) ( Aventus dumansı , Byredo bal d afrique, Dior homme , Zara rich warm addictive [bilen varmı bilmiyorum] daha önce denediğim bayıldığım parfümler )
    Prada L’homme,Savauge ve Bleu de Chanel ofise uygundur.Savauge’i çok sıcaklarda kapalı ortama önermem.Zara Rich Warm Addective seviyorsanız PDM Herod mutlaka deneyin.Arkadaşın da belirttiği gibi Tom Ford Noir Extreme de iyi bir alternatif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 22 Ocak 2019; 1:49:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ms1hellscream M kullanıcısına yanıt
    prada l'homme

bleu de chanel

terre d'hermes

green irish tweed

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %99 dolulukta amouge Jubilation ve aynı şekilde baccarat rouge var istanbul içi takas yapılır.

• Bu adamın parfümleri ve hizmeti çok iyi dostlar düşünmeden sipariş verin.

• Armani D'Aromes [D'Ar]
    Mont Blanc - Legend [LEG]
    Creed - Silver Mountain Water [SMW]
    Creed - Green Irish Tweed [G.i.T]

Eser 4'lü sipariş listem. Günün siftahı benden olsun.

@eiskent teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oprema

Eser hocam ben de kendim ve eşim için ürünler sipariş verdim. Benim özellikle aradığım "ylang ylang" kokusu.. Araştırdığımda bunun, siparişini verdiğim TOM FORD black orkidede olduğunu gördüm. Rica etsem başka içinde "ylang" olan ürün bilgisi paylaşabilir misin? Sonraki alışverişlerimde değerlendireceğim. Ayrıca eğer teknik ve ticari açıdan mümkünse sipariş verdiğim üründeki (TOM FORD) ylang miktarını artırabilir misiniz?
    Tester olarak sadece küçük bir miktar ylang yollayabilirsenizde çok memnun olurdum. Bu kokuyu hiç bilmiyorum. Tavsiye üzerine alıyorum. ilgin için teşekkürler.
    Sipariş no:317CB9461K
    Lacoste white tavsiye ederim.

• Yorumlara bakarak 9 adet kör alım yaptım parfümler hakkında gelince detaylı yorum yaparım. Eser beyin yaklaşımı güzel.

• Yeni sipariş geçildi.48 saat nasıl geçecek şimdi??

1.Dior Homme Parfum
    2.Dior Homme Eau
    3.Dior Homme Sport
    4.Prada L’homme
    5.Chanel Allure Homme Sport
    6.Aqua di Parma-Fico di Amalfi
    7.Hermes Un Jardin Sur La Nile

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni parfumler eklemeyi dusunuyor musunuz?
    kenzo flower aradim ama bulamadim maalesef
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Üstad senden prada l homme yorumu bekliyorum özellikle dhi kıyası yaparak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtoyanik

Üstad senden prada l homme yorumu bekliyorum özellikle dhi kıyası yaparak.
    Aslında konu Prada L’homme ise kıyas Dior Homme Eau ile yapılmalı.Mutlaka yorumlama yaparım.Hele bir gelsin test edeyim etraflıca;)

• loewe solo yapsanız Eser bey çok iyi olur.
    Fragrantica da aynı şekilde millet eau homme ile kıyaslamışlar ben aldım eau homme. Merak ettiğim birkaç kişi burada kıyas yapmıştı dhi ile.

Dhi öyle bir parfüm ki benim açımdan o kapaktan kokladığımda gelen iris kokusuna hastayım ancak üzerime sıktığım zaman koku açıldıkça hoşuma gitmiyor alternatiflerini arıyorum. Dhp baş parfümlerimden ancak onda da ilk notalarda iris çabuk kayboluyor.

Valentino intense iris ve deri birlikteliği dhi ye alternatif olarak en beğendiğim parfüm hatta ondan çok daha başarılı buldum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtoyanik

Fragrantica da aynı şekilde millet eau homme ile kıyaslamışlar ben aldım eau homme. Merak ettiğim birkaç kişi burada kıyas yapmıştı dhi ile.

Dhi öyle bir parfüm ki benim açımdan o kapaktan kokladığımda gelen iris kokusuna hastayım ancak üzerime sıktığım zaman koku açıldıkça hoşuma gitmiyor alternatiflerini arıyorum. Dhp baş parfümlerimden ancak onda da ilk notalarda iris çabuk kayboluyor.

Valentino intense iris ve deri birlikteliği dhi ye alternatif olarak en beğendiğim parfüm hatta ondan çok daha başarılı buldum ben.
    İris kokusunu seviyorsanız,bu temada yapılmış en güzel kokulardan birisi olan Zegna Florentine İris'i denemelisiniz.
    Tek kelime ile büyüleciyi bir koku.
    Umarım bir ara burada listede görme şansımız olur.

https://www.fragrantica.com/perfume/Ermenegildo-Zegna/Florentine-Iris-16189.html
    Prada ve Un Jardin yorumlarını merakla bekliyorum (:

• 
Sayfa: önceki 19591960196119621963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.