Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1904. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19021903190419051906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • chanel bleu ve one million kullananlardan yorum alabilir miyim :)
  • 3009sokak 3 kullanıcısına yanıt
    Intense ( Kışlık, Dozaj ayarlandığı sürece baharda gider )

Matara ( Aradigin koku bu yazlık nostalji fresh koku boğucu yanı yok her yerde kullan ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 20 Aralık 2018; 15:19:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3009sokak 3 kullanıcısına yanıt
    çok farklı kokular. intense olan kışlık-sonbahar (tarçın elma vanilya baskın)
    boss matara nane-elma-lavanta baskın ( fresh ama keskin bir parfümdür 25yaş üstü daha uygun görüyorum)
  • Eser hocam, yakın zamanlarda Channel Allure Homme düşünüyor musunuz?
  • Selamlar istanbul içi elden takaslık parfümler var.

Ralph Lauren Polo - Blue [PLO]
    Creed - Original Santal [SNT]
    Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540 UNiSEX [BCR]
    Victor & Rolf - Spicebomb [Spice]
    Kilian - Straight to Heaven [STH]

Aradığım parfümler

Kilian - Moonlight in Heaven UNiSEX [Moon]
    Givenchy - Xeryus Rouge [XER]
    Amouage - OPUS V [OP5]
    Burberry Classic [BRB]
    Kenzo - Pour Homme [KNZ]
  • Tom ford tobacco vanille ve noir extreme 20'li yaşların sonu için uygunmudur ? kış için kalıcı yayılımı güzel fakat kapalı ortamda çevredekileri rahatsız etmeyen bir koku arayışındayım birkaç kez yazdım ama cevap alamadım kimseden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kahya Yahya -- 20 Aralık 2018; 18:42:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

Tom ford tobacco vanille ve noir extreme 20'li yaşların sonu için uygunmudur ? kış için kalıcı yayılımı güzel fakat kapalı ortamda çevredekileri rahatsız etmeyen bir koku arayışındayım birkaç kez yazdım ama cevap alamadım kimseden :)
    Yayılımı yüksek olan her parfüm kapalı ortamda çevrenizdekileri hele hele alerjik olanları rahatsız eder.Bir de kışlıksa durum daha da zor.Genellikle ofis gibi ortamlarda yayılımı düşük parfümler tercih edilir.Bazen yayılım düşüklüğü avantajdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Yayılımı yüksek olan her parfüm kapalı ortamda çevrenizdekileri hele hele alerjik olanları rahatsız eder.Bir de kışlıksa durum daha da zor.Genellikle ofis gibi ortamlarda yayılımı düşük parfümler tercih edilir.Bazen yayılım düşüklüğü avantajdır

Alıntıları Göster
    tobacco vanille ve noir extreme hakkında görüşleriniz neler hocam bu konuda ?
  • quote:

tobacco vanille ve noir extreme hakkında görüşleriniz neler hocam bu konuda ?

Alıntıları Göster
    İkisi de kapalı ortam kokusu değil.Tobacco Vanille hele hiç değil.Bleu de Chanel,Dior Savauge(bunun fısını iyi ayarlayın biraz fazla yayılabilir),Aqua di Gio Profumo,Versace Dylan Blue bakabilirsiniz.İşyerinde klasik giyiniyorsanız en iyi tercih Prada L’homme olur.Ya ben de hep aynı kokuları öneriyorum gibi oluyor ama hep ofis kullanımı için tavsiye isteniyor bu ara:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 20 Aralık 2018; 18:54:18 >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Ofiste çalışmıyorum hocam makine mühendisiyim çokta kapalı ortam sayılmaz aslında :) saydığınız parfümler yaz için daha uygun değilmi yanlışım varsa düzeltin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ofiste çalışmıyorum hocam makine mühendisiyim çokta kapalı ortam sayılmaz aslında :) saydığınız parfümler yaz için daha uygun değilmi yanlışım varsa düzeltin
    Evet aslında ilkbahar/yaz kokularıdır.Ama ben Temmuz/Ağustos yani çok sıcak aylarda gece kullanıyorum bunları.Savauge ‘daki karabiber,Bleu de Chanel ve Aqua di Gio ‘daki tütsü çok yoğun sıcakta boğabiliyor.Ama bu yoğun sıcakta boğan notalar bu parfümlerin daha soğuk aylara da ayak uydurabilmesini sağlıyor.Ben kışın gündüz,özellikle kapalı ortamalarda kullanıyorum bu arkadaşları.Dışarsı için seçenek çok zaten:)

• Biraz da ben tavsiye alayım.Yaşım 38.Siyah deri ceketle kullanıma uygun koku tavsiyelerini bekliyorum.Ben deri ceketle en çok CH Men Prive,Dior Fahrenheit,Tuscan Leather,Bvlgari Man in Black,La Nuit de L’homme ,Black Afgano,Tobacco Vanille yakıştırıyorum.Sizin önerileriniz neler??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 20 Aralık 2018; 19:32:24 >
  • Ch men prive

Mont blanc legend

212 men

Dylan blue

Düşünüyorum sizce nasıl kokular yaş 21 sarışınım

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Pi,Xeryus Rouge,Herod gözü kapalı alırım şahsen yaşınızda var baya size gideceğini umuyorum.

• GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Herod kesin alacağım zaten .Pi en sevmediğim kokulardan:)Teşekkür ederim

• Eser hocam 2 adet parfüm alacağım 55 lira atıyorum doğru mu ?

• Le Citoyen

Kargo dahil hocam evet.

Rocky Balboa®

Hocam çok yayılsın, çok kalsın, kapalı ortamda kullanacağım hem de rahatsız etmesin kışlık olsun. Sokakta bile ağır gelecek kokular bakıyorsunuz.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hocam doğru diyorsunuz fakat işin için çıkamadım bir türlü :) sizden bir tavsiye bekliyorum beni direk sipariş vermeye götürecek :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gucci ph2 deneyin madem. 4-5 fıs sıkarsınız az yayılır. 10 12 fıs sıkarsınız cok yayılır. Ayarlarsınız istediğiniz sekilde.
  • One Million Prive veya Lucky var mı?

• 
Sayfa: önceki 19021903190419051906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.