Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1853. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Dae-su Oh
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18511852185318541855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Agir kokular bas agrisi yapiyor. Baharatli kokulari sevmiyorum. Esmer ten ve kis sezonu dusundugunuz de tavsiye edebileceginiz parfumler neler arkadaslar? Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farukyilmaz06 kullanıcısına yanıt
    Bu forumdakilerin nasıl cevresi var ben anlamadım. Biri baccarat sıkıyorum hastane tendirduyot kokuyor diyorlar yazıyor. Diğeri only brave sıkıyorum sigara kokuyosun diyorlar yazıyor

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    only the brave sıkınca ailem odun kokuyosun demişti benimde :D
  • Yaklaşık üç hafta kadar önce TF Tobacco Vanille ve YSL La Nuit De L’Homme sipariş etmiştim, o zamandan bu zamana izlenimleri aktarmam gerekirse; TV daha önceden orijinalini bildiğim ve gerçekten çok sevdiğim bir koku ve kış için çok uygun. Tatlı bir koku ama tütünden dolayı aynı zamanda ağır da açılışı nasılsa aynı şekil devam ediyor benim deneyimime göre sadece ilerleyen saatlerde tatlılığı daha ön plana çıkıyor diyebilirim.Tutaste versiyonu da en az orijinali kadar kalıcı fakat yayılımında aynı şeyi söyleyemeyebilirim. Aldığım tepkiler de çoğunluktan olumlu şekilde olmadı orta karar bi tepki aldım ortalamaya vurursak, beğenenler de oldu beğenmeyenler de çok kötü diyenler oldu fakat ölüp bitiyorum diyenler olmadı ama benim gerçekten ölüp bittiğim bir koku olduğu için kullanmaktan vazgeçmedim, geçmeyeceğim hatta kullanmadığım zamanlarda açıp kapağını koklayıp koklayıp geri kapatıyorum o derece güzel bir koku bana göre.
    YSL’e gelecek olursak; orijinalini kullanmadığım için kıyaslama yapamayacağım ama Tutaste versiyonu gerçekten çok kalıcı. Diğer kıyafetlere göre daha seyrek zamanla yıkanan mont, hırka vb. kıyafetlere bir kere sıktım mı başka parfüm sıkamıyorum çünkü resmen bu parfüm o kıyafete oturuyor, öyle bir kalıcılık. TV’ye göre kör alıma daha uygun bir parfüm. Genel beğeniye daha çok hitap eden bir parfüm.
    Ben iki parfümü de gayet severek, beğenerek kullanıyorum aldığıma hiç de pişman olmadım. Tutaste’den deneyecek bir sürü koku var kafamda ama TV’yi yenileyeceğim kesin. Eser abime çok teşekkür ediyorum ve açık parfümde gerçekten açık ara bir numara olduğunu belirtmek istiyorum.
    Saygılarımla..İyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emresarı kullanıcısına yanıt
    Esmer ten denince aklıma rochas, a*men, pi geliyor bonus olarakta vakko tercih edilebilir.

• emresarı kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aynı durumdan müzdaribim migreni tetiklediği icin ağır parfüm kullanmıyorum.Ben 4 mevsim içinde uygun olan parfümleri kullanıyorum sana da öneririm.Örnek vericek olursak Aventus olur(ben pek sevmedim kullanmıyorum gerçi),blue de chanel,dhi(dozajlamaya dikkat etmek lazım) ve Molecule 01(denemedim, yorumlardan söylüyorum) daha bircok örnek verilebilir.
  • Herkese günaydın, ürünü teslim aldım.

Öncelikle gönderdiğiniz test ürünü için teşekkür ederim esat üstad.

Dio homme intense ile ilgili yorumum bir efsane olduğu, 4 fıs sıktım ki bu bile biraz fazla geldi. Kokusu efil efil burnumda tütüyor 30 dakikadır. Tonlar çok hoş. Ağır ve feminen bir koku gibi ama asla erkekte sırıtmıyor.

Gelen test ürünü armani code'yi henüz denemedim, denediğim zaman bir yorumda bulunacağım.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Bende bunu bekliyorum. Geçen sefer kaçırmışım, bu sefer kaçırmamak lazım. Haberlerini bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colonelfrankslade

Herkese günaydın, ürünü teslim aldım.

Öncelikle gönderdiğiniz test ürünü için teşekkür ederim esat üstad.

Dio homme intense ile ilgili yorumum bir efsane olduğu, 4 fıs sıktım ki bu bile biraz fazla geldi. Kokusu efil efil burnumda tütüyor 30 dakikadır. Tonlar çok hoş. Ağır ve feminen bir koku gibi ama asla erkekte sırıtmıyor.

Gelen test ürünü armani code'yi henüz denemedim, denediğim zaman bir yorumda bulunacağım.
    Beğendiğinize çok sevindim, güzel günlerde kullanın efendim.

• -QSS- - kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, iyi günler:)

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

liberty2 @

Merhaba, var.

MrCaner @

Hepsini gün içinde denemeyin hocam. 1 er 1 er bakarsanız her vaktinde değişerek kokacaktır bileğinizde. Güle güle kullanın.
    Abi 4 tane seçsek onların testerlarını gönderme gibi bir durum söz konusu olabilirmi? Kolay beğenmeyen biriyim şimdi söylenenlere göre alırsam ve beğenmezsem boşa durcak şişe

• İlk siparişimi Dior Homme intense ile verdim. Bekliyorum.

Sipariş Numaranız 114BA8767W

• quote:

Orijinalden alıntı: soncuma37

Abi 4 tane seçsek onların testerlarını gönderme gibi bir durum söz konusu olabilirmi? Kolay beğenmeyen biriyim şimdi söylenenlere göre alırsam ve beğenmezsem boşa durcak şişe

Alıntıları Göster
    Cuma ve Cumartesi Testeri ''CK One Calvin Klein ''
    Her sepete (en iki parfüm ve yukarısına) 1 ad.tester konuluyor.
    İstediğimiz parfümün testerini gönderemiyor Eser...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailyt -- 17 Kasım 2018; 16:11:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailyt

Cuma ve Cumartesi Testeri ''CK One Calvin Klein ''
    Her sepete (en iki parfüm ve yukarısına) 1 ad.tester konuluyor.
    İstediğimiz parfümün testerini gönderemiyor Eser...

Alıntıları Göster
    anladım
    yani parası neyse versek yollasa çünkü bazen bana parfüm alıyolar beğenmiyorum hep duruyo köşede şişeler israf olmasın diye sormuştum
  • soncuma37 S kullanıcısına yanıt
    Ürünleri bir yerlerde deneyin lütfem yada bildiğiniz ürünlerden almaya çalışın. Bu imkanım maalesef yok.

-----

17 Kasım YURTİÇİ kargo takip kodları:

www.yurticikargo.com dan takip edebilirsiniz

Sevgilerimle,
    Eser

504089580652 SUAT T
    504089573062 MUSTAFA A
    504089580661 MUSTAFA Ş
    504089580650 METİN K
    504089580648 SAMED K
    504089580646 ZAFER T Ö
    504089580647 NACİ E Y
    504089580649 MEHMET M Ö
    504089580659 BURCU T
    504089580660 TAHA Y
    504089580653 ELİF K
    504089573064 MUSTAFA Ş
    504089580654 AYKUT E
    504089580655 OZAN B
    504089573059 MUHAMMED T
    504089573060 MURAT K
    504089580658 TOLGA Ç
    504089580656 GÖZDE A
    504089580657 MUSTAFA Ç
    504089573061 MEHMET V K
    504089580662 ERCAN N
    504089573063 SEFA A
  • İstanbul içi takaslık

Hugo matara

Ysl

Moonlight in heaven

Grey vetiver

Visa

Git

Fico

L12

All

Dhi (düz)

Royal Vintage

• Arkadaşlar tutasteden blackxs i deneyen varmı. Ben dpden kullanıyordum bir ara ama dawid walker da test edince kokular farklılık gösteriyordu. Tutastedeki blackxs dpdekine mi benziyor yoksa dawid walkerdakine mi?

• finkonur F kullanıcısına yanıt
    Lexes olani bu black xs nin. Onlarda bu versiyonu oldugunu sanmıyorum. Kişisel fikrim Lexes duz versiyonundan daha guzel koku bence memnun eder sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: soncuma37

anladım
    yani parası neyse versek yollasa çünkü bazen bana parfüm alıyolar beğenmiyorum hep duruyo köşede şişeler israf olmasın diye sormuştum

Alıntıları Göster
    Hocam parfüm işiyle uğraşan firmaların dükkanlarına uğrayıp istediğiniz parfümü deneyin sonuç olarak kimse size niye almıyorsun demez. Ben ünlü kozmetik şirketinde çalışırken ordaki dükkan sahipleri bile hergün gelip kafasına göre sıkıp gidiyordu

• GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    sephora da beni öğrendi artık , gelip on tane parfüm deniyorum , tıp tıp bakıyorlar almayacağımı bildikleri icin ama birsey de diyemiyorlar

• 
Sayfa: önceki 18511852185318541855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.