Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1854. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: metemin
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
69.708
Cevap
2.049
Favori
8.317.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18521853185418551856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crossingover35

sephora da beni öğrendi artık , gelip on tane parfüm deniyorum , tıp tıp bakıyorlar almayacağımı bildikleri icin ama birsey de diyemiyorlar
    Evet bu insanı rahat bırakın arkadaş. Alacak adam zaten alır. Yardım isterse yardımcı ol yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul içi Kirkesi olan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • %95 doluluk oranında takaslık pi, amo jubi ve boss vanilya var, gardrop üzerinden 3 tlye kargolanır
  • Asla sıradan olmayan ilk kokladığımda bugüne kadar duymadığım sokağa çıktığımda benden başkasında göremeyeceğim bir parfüm arıyorum.Fazla güzel olmasındansa sıradışı olması tercihimdir,önem verdiğim diğer noktalar ise ağır,baharatlı bayıcı kokular olmamalı ve erkeksi bir koku olmalı.
    Bu kriterlere göre öneride bulunabilecek olan değerli burunlar,şimdiden teşekkürler

Biraz araştırdım en çok adı geçen parfümler bunlar galiba kriterlerime uyuyormu bilmiyorum ne dersiniz?

Chanel - Bleu de Chanel [CHN] EDT Versiyon
    Creed - Aventus [CRD]
    Dior Homme intense [DHi]
    Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL]
  • Chaneli 2 kisiden birinde gorebilirsin.Aventus da en cok yapilmaya calisilan parfumlerden .Dhi yi kullanmadim bilmiyorum ama ysl la nuit cok becerilebilen bir koku değilmiş.Ama tutaste aldim ve orjinaline benzerlik yuksek ve kaliciligi orjinalinden kat kat fazla

• Bu kriterde ilk seçenek

DHİ

Abercrombie

Channel egoist platinium

Plase olarak da Opus V

• O zaman Chanel ve Aventus listeden çıkıyor.Abercrombie & fitch fierce hep takas listelerinde görüyorum o yüzden biraz tedirgin oldum Egoist Plt veya bir Amouage olabilir mi?
    veya aşşağıda yine bir derleme yaptım bunlar için yorumlarınız?
    yorum çöplüğü yapmış oluyormuyum merakımdan soruyoruma ama kusra bakmayın.

Kilian - Straight to Heaven [STH]
    Frederic Malle - Musc Ravageur [Musc]
    Terre D'Hermes [HRM] (Yenilendi)
    galiba kastettiğim ağır boğucu kokular ama en çok tercih edilenlerden.

issey Miyake l'eau d'issey [iSY]
    Jean Paul Gaultier - Le Male [JPG]
    Chanel - Allure homme SPORT [ALL]

Amouage - OPUS V [OP5]
    Amouage - Jubilation [AMO] (Layt versiyon)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odin87 -- 18 Kasım 2018; 15:40:7 >
  • Herkese iyi pazarlar, gardrops diye birşey çıkmış yeni haberim oldu. 3 liraya takas yapabileceğiz sanırım bundan sonra bu süper birşey gerçekten. Eser'in tester gönderme imkanı olmadığından dolayı bu ilaç gibi gelecek bundan böyle. Bundan sonra istediğim tüm ürünleri alırım Eserden beğenmediğim de takasa gider mis :)
  • Sayın mmyyyymmm :

Takas işlemini bir kaç arkadaşla yaklaşık 1 aydır falan yapıyorum/yapıyoruz.
    Yalnız site her alışverişte 3 TL de güvence bedeli kesiyor haberiniz olsun.
    (Benimde çok sonra haberim oldu :) )
  • Musc kesinlikle önermem adı geçiyor ama baya yaş isteyen bir koku fikrimce

İssey miyake benim en sevdiğim kokular dan fakat çok az kullanan olsun kriterinize çok da uymuyor ve çiçek kokusu

Dhermes kesinlikle öneririm çok güzel bir portakal kabuğu ve ıslanmış tozumsu bir koku ilgi çekici keskin

Le male şekerli ve benim ehh işte diyeceğim bir parfüm ahım şahım yorum hiç almadım

Opus V kalıcılığı yüksek boğmayan bir koku ben çok beğendim ama unisex olduğunu unutmayın derim

Jubi gayet keskin erkeksi bir koku onu alın mutlaka

Bence bu listede Jubi en az çevrenizde duyacağınız koku

Dhermes de iyi bir seçenek onuda tavsiye ederim

• Ronaldinho26 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler her soruma net ve hızlıca veriyorsun.
  • Dior Homme İntense prive ve Terre De Hermes der susarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By DarquE -- 18 Kasım 2018; 18:39:43 >
  • ismailyt İ kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız biraz ucu açık olmuş. Takas yapmak isteyenin tüm masrafı 3 lira olacak diye biliyorum. Bu 3 liraya ek başka bir masrafı var mı? Komisyon yüzde 0 diye belirtmişler çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: odin87

Asla sıradan olmayan ilk kokladığımda bugüne kadar duymadığım sokağa çıktığımda benden başkasında göremeyeceğim bir parfüm arıyorum.Fazla güzel olmasındansa sıradışı olması tercihimdir,önem verdiğim diğer noktalar ise ağır,baharatlı bayıcı kokular olmamalı ve erkeksi bir koku olmalı.
    Bu kriterlere göre öneride bulunabilecek olan değerli burunlar,şimdiden teşekkürler

Biraz araştırdım en çok adı geçen parfümler bunlar galiba kriterlerime uyuyormu bilmiyorum ne dersiniz?

Chanel - Bleu de Chanel [CHN] EDT Versiyon
    Creed - Aventus [CRD]
    Dior Homme intense [DHi]
    Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL]
    Ağır bir parfüm denilebilir belki ama kişiden kişiye değiştiğini düşündüğüm için ben de oyumu Prive DHI'dan yana kullanacağım.

Bu arada kendisi unisex bir kokudur, her ne kadar resmiyette erkek parfümü olarak geçsede.

• -QSS- - kullanıcısına yanıt
    Bir kadında DHi kokusu alırsam tiksinirim heralde. Hiç uygun bulmuyorum unisex kullanımına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odin87

O zaman Chanel ve Aventus listeden çıkıyor.Abercrombie & fitch fierce hep takas listelerinde görüyorum o yüzden biraz tedirgin oldum Egoist Plt veya bir Amouage olabilir mi?
    veya aşşağıda yine bir derleme yaptım bunlar için yorumlarınız?
    yorum çöplüğü yapmış oluyormuyum merakımdan soruyoruma ama kusra bakmayın.

Kilian - Straight to Heaven [STH]
    Frederic Malle - Musc Ravageur [Musc]
    Terre D'Hermes [HRM] (Yenilendi)
    galiba kastettiğim ağır boğucu kokular ama en çok tercih edilenlerden.

issey Miyake l'eau d'issey [iSY]
    Jean Paul Gaultier - Le Male [JPG]
    Chanel - Allure homme SPORT [ALL]

Amouage - OPUS V [OP5]
    Amouage - Jubilation [AMO] (Layt versiyon)
    Xeryus rouge ve terre dhermes derim ben de hem erkeksi hem de inanılmaz yoğun portakal kokusu var terrre dhermes de

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kadınlar çok beğeniyor ama kendi üstlerinde değil yanlarındaki adamlarda

Pudramsı kirli bir ruj nasıl bu kadar erkeksi olur oda ayrı bir açmaz :)

For men değil for adam kokusu Dhi

• quote:

Orijinalden alıntı: mmyyyymmm

Hocam cevabınız biraz ucu açık olmuş. Takas yapmak isteyenin tüm masrafı 3 lira olacak diye biliyorum. Bu 3 liraya ek başka bir masrafı var mı? Komisyon yüzde 0 diye belirtmişler çünkü.
    Evet sitelerinde öyle diyorlar ama, alışveriş tamamlandıktan (yani kargolar teslim alındıktan ve her bir kişi alışverişi onayladıktan) sonra 3 TL de güvence bedeli kesiliyor.
    Zaten ilk başta kargo bedelini (ürünü sitede satan kişi olarak) 3 TL peşin ödüyoruz.
    5 TL ye satışa koyduk ürünü ve satıldı.İşte bu 5 TL alışveriş onaylandıktan sonra 3 TL kesilerek 2 TL ye düşüyor ve cüzdan denilen kısma aktarılıyor. (Burada ister o paranız cüzdanda kalıyor isterseniz hesabıma aktar dediğinizde hesabınıza geçiyor)
    Benim başıma geldiği için söylüyorum.Müşteri hizmetlerine bağlandım (tabi site üzerinden) bu durumu sordum.
    Cevap dediğim gibiydi.''Güvence bedeli kesiliyor efendim'' oldu...
    Yani takas 6 TL ye geliyor.En ucuz kargo PTT kargo o da 12 TL.
    (Tabi site -gardrops-üzerinden gönderi PTT kargo ile 3 TL bunu karıştırmayın.)
    Bence 3 veya daha fazla parfüm takasında en iyisi bu... gardrops üzerinden göndermek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailyt -- 18 Kasım 2018; 19:54:38 >
  • Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540 UNiSEX [BCR]

Etrafında kolay kolay duymayacağınız bir koku tavsiye ederim.

• İstanbul içi %90 sauvage %80 chanel allure sport,%100 royal vintage takaslıktir.Aradiklarim ysl la nuit ve aventus.Aventus prive olursa uçunu veririm.

• 
Sayfa: önceki 18521853185418551856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.