Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1848. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Real Talk , Real Talk , brucelee
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (6 Mobil) - 7 Masaüstü8 Mobil2 Android
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18461847184818491850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam zevkler ve renkler değişebilir onu baştan söyleyeyim. Tuscan sert bir deri kokusu ilk notalar çok ağır ve buram buram deri kokar sonradan açılır o ağırlık gider biraz ama herkes kullanamaz. Tam bir kış kokusudur. Eğer beğenirsen başka parfümlere bakmak istemezsin. Eğer İstanbul da isen bir gün Noir i denetirim. Ch men prive ve tuscan alırdım yerinde olsam. Bir parfümcü de git dene bunları istersen. Biraz daha 4 mevsim dersen Hermes. Yaz içinse Armani Aromes favorim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naboo

Moonlight ın prive versiyonu yok. Priveler çok az her parfümün yok.
    Straight ile karıştırmışım hocam
  • Eser hocam bu parfüm için imza filan toplasak olmaz mı . Comme Des Garcons 2 , gerçekten servet düşmanım benim ama vazgeçemiyorum da .
  • bluENight kullanıcısına yanıt
    Ya Layt olarak düze gelebilir. Yada Priveye. Privelerde çok yer işgal etmek istemiyorum. 1 seferlik yapacağım bunu söz. Bi gelecekleri atlatalım.
  • ilgin için teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Ya Layt olarak düze gelebilir. Yada Priveye. Privelerde çok yer işgal etmek istemiyorum. 1 seferlik yapacağım bunu söz. Bi gelecekleri atlatalım.
    Bomba haber CDG2 çok klas ve harika bir parfümdür. Bilmeyenler için bir inceleme yazısının linkini paylaşayım:

http://www.parfummeraki.com/2016/04/comme-des-garcons-2-1999/
  • Ve sonunda tutasteyi alıyorum. Bi deneyelim bakalım 4 senedir adını duyuyoruz. Bu kadar ölücünün olduğu bi forumda eser beyin bu kadar uzun süre satış yapması, işini doğru düzgün yaptığını gösteriyor. Bu arada ölücü derken yani f/p herşeyin fiyatına göre en iyisini alanlar demek istedim. Yanlış anlaşılmasın bende bu forumdanım sonuçta

Bu arada neden her parfümün üstünde tutaste yazıyor şimdi tutaste alacaktım ama hepsinde yazıyor acaba bu parfümlerin genel adı falan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 13 Kasım 2018; 12:38:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    Parfümün markası Tutaste olduğu için doğal olarak Tutaste yazıyor. Evet, bütün parfümlerde yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: UfukAkkus1

Parfümün markası Tutaste olduğu için doğal olarak Tutaste yazıyor. Evet, bütün parfümlerde yazıyor.
    Hmm anladım hocam sağolun. O zaman 4 parfüm alayım deneyeyim varmi bildiğiniz güzel erkeksi kokular

• Bende Cuma sipariş vermiştim , Pazartesi elime ulaştı . Ürünlerin kutusu şişeleri gayet kaliteli olmuş . 1-2 sene önce de almıştım , kalite farkı belli oluyor . Sağolsun Eser Bey , ürünleri geliştiriyor . Parfümlerin kokuları gayet iyi ve kalıcı . Herkese tavsiye ederim. Kutudan çıkan ufak tester için de ayrıca teşekkür ederim

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Light olarak bekliyoruz hocam çok iyi olur cdg2

• hoodan kullanıcısına yanıt
    ReeKeeR R kullanıcısına yanıt
    hoodan @

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Teşekkür ederim.

ReeKeeR @

O kokuya Layt yeteceğini sanmıyorum. Çok güzel olur ama oldukça güçsüz kalır. Deneyip bakacağım
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    PRF kodlu parfüm ne kadar? Kaç ml?

• quote:

Orijinalden alıntı: Duymuyoruz

PRF kodlu parfüm ne kadar? Kaç ml?
    Armani- Acqua Di Gio Profumo [PRF]
    Parfümlerin hepsi 50 Ml...
  • ismailyt İ kullanıcısına yanıt
    Ücret ne

• Her şey ilk sayfada detaylı bir şekilde yazıyor. Tüm cevaplarınızı oradan bulabilirsiniz.

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Yorum yapamayacağım. Konudaki diğer daha bilgili abilerim, arkadaşlarım yorum yaparsa daha sağlıklı olur. :)

• mayfearguideyou kullanıcısına yanıt
    La nuit koku olarak etkileyici bir kokumu veya bağımlılık yapıcı. Birde kapalı ortamda kullanılabilecek bir parfüm mü sizce

• Parfüm önerisi isteyen arkadaşlar bu linkleri aşağıya bırakıyorum yararlanirsiniz.Tutaste orjinale yakın oldugundan burda da cok satanlar aynı genelde...
    En iyi erkek parfümleri :https://www.fragrantica.com/awards/category/best-fragrance-of-all-times-for-men
    Kadınların erkeklerde sevdiği kokular :https://www.fragrantica.com/board/viewtopic.php?id=194409

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtdrk10 -- 13 Kasım 2018; 18:56:18 >
  • MadCamaRRo kullanıcısına yanıt
    Hocam koku olarak hafif tatli çiceksi genel begeniye uygun fakat cok kullanilirsa bayacak bir koku.Kapali ortama bence kesinlikle uygun değil ki bugun denedim 5-6 sprey siktim ve kokulu oda cubugu gibi geziyordum.Kendim rahatsiz oldum.Tutaste ysl la nuit cok basarili.Orjinalinden kat kat kalici ve yayiliyor.Benzerligi de basarili.Bu kokuyu oneririm fakat gece ve disarda kullanmak koşuluyla.Ofis ortamina aventus daha iyi gider diye duşunuyorum.

• 
Sayfa: önceki 18461847184818491850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.