Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1804. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.696
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18021803180418051806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ev parfum doldu ama bu yorumdan sonra da insanin alasi geliyor :) aventus cok hosuma gitti.Onun disinda chanel blue ve sauvage kullanıyorum.Ultramarine de severim.Anlattiginiza gore viw de fresh bir koku ve kalici yayilan bir koku.Sizce begenir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

eser hocam salı günü kargomu çıkarmayı unutmuş, perşembe günü çıkardı.
    normalde ''kusura bakmayın'' deyip geçilir ama dior homme intense prive no 7 ve lacoste red testerı yollamış. siparişimin içinde dhi da olduğu için çok güzel bir jest oldu.
    teşekkürler
    Çünkü Eser adamdır çok iyi bir esnaftır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona76

Yeni viw performans kalıcılık arayanlar için biçilmiş kaftan.Böyle üstünüze 5-6 fıs sıkın kokunuzu takip ederek sizi çok rahat bulurlar.

Bu kadar güzel yayılan ve kalıcı olan doğal hindistan cevizi ve limon birleşimi bir koku yoktur

4 mevsim için de kullanabilirsiniz mevsimsiz kokulardan diyebilirim.

Yeni viw forumun genelinin beklentilerini kalıcılık ve farkedilirlik olarak fazlası ile karşılıyor
    Yaz kokum viw di 2 3 şişe bitirdim. Viw tshirt e de takıma da çok güzel gidiyor. Verdiği ferahlık arkasında bıraktığı etki gayet güzel. Kalıcılık da hallolduğuna göre viw ile devam yazın.

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    eski viw buz parmak dondurma vardı onun aynısı kokuyordu :) yenisini bilemiyorum ama yakın kokular değil sauvage-chanelblue-ultramarine le
  • yaş 23. esmer tenliyim. boy 183 kilo da 85 falan. bilmiyorum bunları söylemeli miyim ama... kış için farkedilirliği yüksek bir koku arıyorum. sth kullanıcısıyım. onun tarzında kokular var mı önerebileceğiniz? kinski nasıldır mesela?

söz, kız arkadasım boynuma yaklaşıp çok güzel kokuyorsun deyince aklıma siz geleceksiniz :))
  • honnava H kullanıcısına yanıt
    Sth sevip prive denemediyseniz onu alın bence.

Düz ürünler arasindansa şunları oneririm.

Terre hermes, Axe africa, mefisto, creed original santal

• quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

Yaz kokum viw di 2 3 şişe bitirdim. Viw tshirt e de takıma da çok güzel gidiyor. Verdiği ferahlık arkasında bıraktığı etki gayet güzel. Kalıcılık da hallolduğuna göre viw ile devam yazın.

Alıntıları Göster
    Creed - Virgin island Water [ViW] mi bahsettiğiniz hocam?
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşım ta kendisi

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    Ondan bahsetmiş.
  • Dior savauge
    Hugo boss vanilya
    212 sexy man takas yapmak istiyen arkadaşlar iletişime geçebilir
  • İstanbul içi takaslık.

Git

Dior Homme İntense (düz)

Royal vintage

Hugo matara

Ysl

Gentlemen only

Fico

Allure homme sport

Prive aventus

Prive dhi (Rezerve)

Hepsinin seviyesi farklı düzeyde, ilgilenirseniz detayları özel mesaj üzerinden konuşabiliriz

• Gentlemen only i ilk sayfada bulamadım

• Ch man prive hastası olan birine hangi yazlık kokuyu önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR-40

Ch man prive hastası olan birine hangi yazlık kokuyu önerirsiniz
    Ch men prive dan yola çıkıp kimsenin yazlık koku önerebileceğini zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN1905 -- 21 Ekim 2018; 23:31:14 >
  • naboo kullanıcısına yanıt
    Daha bugün eser abiye yazdım malesef kalkmış hocam..

• Parfümlerin yayılımını arttırabilecek bir yol bilen var mı acaba ? Nabız noktaları dışında bir çözüm yolu arıyorum, zira sevdiğim parfümlerde bu sorun kronik olarak geliyor.

• -QSS- - kullanıcısına yanıt
    Sıkılacak bölgenin altına saf kokusuz vazelin sürmenizi tavsiye ederim hem kışın çok faydalıdır ve Kalıcılık performansınıda olumlu etkiler.

Ben özellikle yazlık kokular için bu şekilde yapıyorum ara sıra.

• Eser hocam Prive 4 siparişi verdim Sipariş Numaranız 2133

Arkadaşlar By redo Prive no 4 bu parfümü deneyin denettirin listenin neredeyse %80ini denemiş biri olarak bu parfüm kalıcılık olsun fark edilirlik olsun koku güzelliği olsun MUHTEŞEM.Fazla konusu geçmiyor dhi sevenler kesinlikle ama kesinlikle denesinler imza kokusu olucak nitelikte :)
  • Abi biz yeniliğe kaliteye açığız her zaman yeter ki kalite düşmesin fiyatlar artsın sıkıntı değil.

Bu arada Hepsiburada üzerinden açık parfüm satışı başlamış araştır istiyorsan abi tanınmadık 2-3 firma mevcut fahiş rakamlara parfüm satıyor. Neden sende olmayasın. ;)

• Merhabalar.

Bu parfumlerin icinden kaliciligi en uzun olan hangisi/hangileri 4 lu paket olarak alacagim.ve merak ediyorum.

Daha once.kullanan arkadaslar ve firma sahibi yardimci olursaniz cok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 18021803180418051806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.