Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1805. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
69.698
Cevap
2.048
Favori
8.316.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    niye ya ben daha denememiştim
  • Deneyeceğim ama yayılımını pek etkileyeceğini pek zannetmiyorum malesef.

Birazcık vakti geçmiş hocam, bir sonraki yaza artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,yaz için aldığım parti bittiği için sonbahar,kış kokularına geçiş yapmak istiyorum. Aşağıdakilerin büyük bir kısmı önceden tutaste'den denemediklerim. 2 tanesi gün içi,2 tane de akşam için alma niyetindeyim. Yaş 27 t-shirt üstüne gömlek ve kaykay ayakkabısı giyen birine ne dersiniz bu kokular arasından 4 tane öneri olarak? yada bunlardan farklı öneriniz var mıdır?

Kilian - Straight to Heaven [STH] (hiç denemedim pek bi övülmüş)
    Creed - Aventus [CRD] (garip bi şekilde hiç denemedim şans vermek istiyorum)
    Chanel - Bleu de Chanel [CHN] EDT Versiyon (önceden denedim gün içi akşam her zamana giden bir koku olduğu için listeye aldım)
    M.Micallef - Royal Vintage [ROYL]

Nasomatto - Black Afgano [AFG] (aylar önce tester deniyip hoşuma gitmişti)
    Carolina Herrera - CH MEN Prive [CPrv] (aynı şekilde testerını beğenmiştim)
    Amouage - Epic Men [Epic]
    Rochas Man [ROC] (2010-2013 arası orjinalini kullanmıştım)

Şimdiden teşekkürler.

edit: Uzuun süredir alıyorum beğenmediğim bazı kokular

Guerlain - L'Homme iDeaL [iDoL]
    Creed - Green Irish Tweed [G.i.T]
    Givenchy - Xeryus Rouge [XER] (sevip sevmediğime hala emin değilim gerçi)
    Hugo Boss - Boss (Vanilyalı) [Bs.V] (keza bu da aynı şekilde)
    Versace - Dylan Blue [DYL]
    Kilian - Moonlight in Heaven UNiSEX [Moon] (peony ile beraber fazlaca çiçeksi geldi bana nedense)
    Tutaste - Peony UNiSEX [PEO]

şuanki listeden çıkmış olan birkaç koku daha var zaten yoklar diye yazmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciwetrust35 -- 22 Ekim 2018; 5:54:53 >
  • inciwetrust35 kullanıcısına yanıt
    Övülen Kilian Straight to Heaven Prive 50tl olan versiyon sonra yanlışlık olmasın hocam.

Bahsettiğiniz giyime Afgano kullanacaksanız listedeki tüm parfümleri kullanabilirsiniz bence

Royal Vintage ile Aventus benzer kokular bence Royal yerine başka parfüm ekleyin listenize mesela Hermes olabilir.

Ch men prive stokta yok bildiğim kadarıyla omun yerine the one yada l’exces deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: naboo

Gentlemen only i ilk sayfada bulamadım
    Geçen hafta alan son şanslı grup olduk sanırım kalkmış

• Prive no:1 Dumansı aldım,kokusu güzel ama hiç kalıcı değil evden çıkınca uçuyor.Kış için rochas düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vincristine -- 22 Ekim 2018; 10:1:13 >
  • Hayırdır niye sildin yazdığını !! @hakanizm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı koku ile dün görüştüğüm bir müşteri sokak ortasında oda kokusu gibi gezdi tüm gün. Gözlemlerinizi tişörtü koklayıp yapmayın ve biraz sıkın lütfen parfümü.
  • Arkadaslar bu mesajım itibarı ile gelecek siparişler yarın kargolanacaktır.

Lütfen dikkate alın.

Mesajlarınıza da saat 16:00 civarı dönebileceğim.

Sevgilerimle..
  • Çok fazla kalici değil ama dediğiniz kadar değil hocam.Ben sikinca bana da öyle geliyor ama cevremden tepki aldiğim oldu.Etrafa gidiyor yani sizin burnunuz alışıyor.

• Arkadaşlar merhaba;

Whatsapp grubunda konusu oldu ben görmedim ama sabah bir yorum yazılp silinmiş.1786 nolu sayfada 12 Ekim'de Hakan Arkadaşımızın paylaştığı yoruma benzer bir yorum olmuş benimkisi...

Haklılar ancak unutmayalım ki ben Eser'in ürününü yorumladım...Orjinali ile karşılaştırarak yorumladım...Benzer yorum olması ürünün orjinaline olan yakınlık derecesinin çok iyi olmasından kaynaklı...

Benim burnum Barboun Vanilyası,Endonezya Paçulisi,Atlas Sedir ağacı gibi notaların cinslerini ayırcak kadar uzman değil...Yüzlerce farklı gül notası var ve onları da ayırcak kadar uzman değilim...

Ben algıladıklarımı yazdım nacizane ama şu linkteki yoruma benzer olduğunu ben de okuyunca farkettim ama bundan esinlenmediğimi söylemek isterim :https://www.nichekokular.com/2016/04/kilian-straight-to-heaven-white-cristal.html

Sonuç olarak internette benzer bir sürü yorum mevcut,herkesin algıladığı notalar benzer şekilde...

Bu sebeple gören yada görmeyen arkadaşlarımıza da konuyu bildirmek istedim...

Yalnız yeniden söylemek isterim ki benim yorumladğım Eser'in ürünüdür orjinal ürün değil...Eser'in ürünü orjnalinden daha canlı ve kalıcı...Rom öyle orta notalarda pek geri çekilmiyor her daim ufak bir esinti ile burnunuza o meyveli rom vuruyor bu sebeple de Eser'in ürününü ben daha çok sevdim.Bunu önemle belirtmek isterim...

Sevgilerle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 22 Ekim 2018; 11:56:41 >
  • Valentino uomo düşündünüz mü hiç ?

• -QSS- - kullanıcısına yanıt
    orjinalini Dhi ye benzetiyorlardi yanlış hatırlamıyorsam, bunu değerlendirebilirsiniz

forumda baya isteyen vardı bunun gelmesini, belki onumuzdeki günlerde eser hocam getirebilir, genele hitap eden bir koku anladığım kadarıyla

• nişanlıma parfüm alacağım ama hiç bilgim yok birkaç tavsiyede bulunabilir misiniz acaba ?
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Bulgari aqva kullanıyorum alternatif koku önerebilir misiniz. Ağır kokular hiç beğenmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda Versace Eros kullanan varsa görüşlerini alabilir miyim?

• Eau de memo sipariş vermiştim. Alıp kullanmak bugüne nasip oldu. Tamda istediğim gibi. Eser hocam çok teşekkür ederim.

Kutuyu aldıktan sonra içindeki testeri kullandım direk. Bu ne böyle dedim. Ben bunu nasıl kullanırım. Sonra dikkat ettim ki tester prive no 7. Asıl parfümü kullanınca dedim işte bu Ama prive no 7 de zamanla hoşuma gitmeye başladı.

• Yıllardır gördüğüm konuda ilk siparişimi verdim geldikten sonra burada yorumları yazarım
  • Nautica voyage,aventus,chanel blue,ultramarine bunlarin hepsi de hafif ve aqvadan performansli kokular.Genel begeniye de uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

nişanlıma parfüm alacağım ama hiç bilgim yok birkaç tavsiyede bulunabilir misiniz acaba ?
    Merhaba nisanliniz yaşı kaç parfüm önerisi icin?

• 
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.