Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1747. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: safakss
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.052
Favori
8.322.150
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aventus prime dumansı tester olarak göndermiş eser abi normal aventusla çok fark hissedemedim ama aventus yerine sauvage siparişi vermiştim pişman oldum aventus almadıgıma tekrar
  • kaanando K kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=85853049

Bu linki dener misin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Destny kullanıcısına yanıt
    Eser abi açıklama yapmıştı 1 hafta önce biraz bol geldi diye esansı yanlış hatırlamıyorsam Bir arkadaş daha almıştı oda yoğun kokudan muzdaripti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 26 Eylül 2018; 18:29:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (Creed Aventus)(Dumansı) Ne güzel bir koku böyle ya...Harika bir şey...Yoruma gerek yok...
    4 siparişimin yanında Testeri geldi.

İDOL ile beraberim bugün... :)
    Kör alış yaptığım bir parfüm.Sadece fragrantica.com dan içeriğine baktım ve burada bir bazı üstadlara sorduğumu hatırlıyorum o kadar...Değişik ama dairede/ofiste değilde açık havada çay/soda içerken kullanılacak gibi...İlk başlarda çok yoğun bir kokusu ve yayıcılığı var.Gençlere (18/20) pek gitmez sanırım..Orta yaş kokusu...
    Bir daha alır mıyım? Alınabilecek bir koku ama şahsen diğer kokulara da yelken açmak istediğimden bu şişeden başka almam.Belki 1 yıl falan sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailyt -- 26 Eylül 2018; 18:36:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailyt

(Creed Aventus)(Dumansı) Ne güzel bir koku böyle ya...Harika bir şey...Yoruma gerek yok...
    4 siparişimin yanında Testeri geldi.

İDOL ile beraberim bugün... :)
    Kör alış yaptığım bir parfüm.Sadece fragrantica.com dan içeriğine baktım ve burada bir bazı üstadlara sorduğumu hatırlıyorum o kadar...Değişik ama dairede/ofiste değilde açık havada çay/soda içerken kullanılacak gibi...İlk başlarda çok yoğun bir kokusu ve yayıcılığı var.Gençlere (18/20) pek gitmez sanırım..Orta yaş kokusu...
    Bir daha alır mıyım? Alınabilecek bir koku ama şahsen diğer kokulara da yelken açmak istediğimden bu şişeden başka almam.Belki 1 yıl falan sonra...
    Creed aventus dumansi bende de var ama fark edilebilirligi ve kalicigi dusuk gibi geldi bana acaba burnumda mi sikinti var ?

Koku guzel ama bir odaya sınıfa vs girince kimse fark etmiyor gibi.

• Ananas olanını da dumansıyı da denemiş/koklamış birisiyim. İkisi de kalıcı klas ve odayı dolduran kokular emin ol...
  • Hocam iyi günler siparişler geldi tester için de teşekkür ederim. 3 arkadaş kullanacağız 5 farklı parfümü bakalım geri dönüşler nasıl olacak

• Doların ateşi söndü biraz fiyatlarda değişme ön görüyormusunuz Eser Bey?

• 26 Eylül MNG Kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgilerimle,
    Eser

TO 396219 ÖMER F A
    TO 397078 SELMAN Ö
    TO 397160 GÜRAY B
    TO 397548 MEHMET M
    TO 397937 MEHMET T
    TO 398140 ENGİN K
    TO 398231 SÜLEYMAN D
    TO 398332 GÖKHAN B
    TO 398546 YAŞAR A
    TO 398715 BURAK B
    TO 398790 FUNDA K
    TO 398908 ONUR H
    TO 399081 MUHAMMED M Ö
    TO 399455 BUĞRA Y
    TO 399514 AHMET CU
    TO 399751 ALİ D
    TO 399992 MEHMET A
    TO 399993 ALİ FURKAN K
    TO 400278 MUAMMER K A
    TO 400654 MEHMET Ş A
    TO 401724 OZAN Y
    TO 401782 NAZIM B G
    TO 402832 NİHAT G
    TO 403841 TOLGA C
    TO 404878 GÖKHAN Ç
    TO 407200 ALİ F Ç
    TO 408770 TOLGA T
    TO 409614 HACI M T
    TO 410518 YUSUF E
    TO 410875 MUSTAFA T
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    https://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Rocher/Comme-une-Evidence-2167.html

Bu parfümü yapmayı düşünür müsünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Doların ateşi söndü biraz fiyatlarda değişme ön görüyormusunuz Eser Bey?
    Bildiğim kadarıyla Eser ürünleri minumum 6 dolar olarak almaktadır. Doların her arttığında yeri gelir kâr yapmaz. Bizleri düşünüyor sağolsun. Aldığı ürün Fiyatı düştüğünde kimseye sormadan fiyatları alta çekecektir, bundan eminim.

Saygılarımla...

• Fiyat konusunda sıkmayalım artık eserabiyi. bu kurla gayet uygun tutuyor fiyatı dışarıda 2saatlik acı alkol kokuları 30-35tl.
    Yakında adama kaliteyi düşürteceksiniz alın indirim yaptım dicek size :)
  • Bu konu zaten konuşuldu daha neyin lafı oluyor.

Konuyu takip etmeden gelip laf yazmak için yazıyor bazıları...

Fiyat ile ilgili takıntısı olan arkadaşlara Eser zaten ben ucuz istiyorum derseniz size istediğiniz fiyattan ürün hazırlayıp göndereceğim dedi.

Ucuz isteyen ucuz ürün içi Eser'e söylesin ona göre o istediği fiyat kalitesinde ürünü alır.

Mevcut ürünlerin kalitesi için zaten fiyatlar belli.

Bence konuyu takip etmeyip gelip fiyatlara laf atmak için kimse birşey yazmasın.

Ucuz ürün isteyen konu sahibi Eser ile konuşabilir.
  • Guerlian L'homme ideal EDP versiyonunu denedim hoşuma gitti o vişne kokusu - guerlian ideal normali benzer bir kokumu ? vişne kokusu geliyormu
  • AnasonKokusu A kullanıcısına yanıt
    gustawa G kullanıcısına yanıt
    AnasonKokusu @

Beklediğimiz çok ürün var o yüzden şimdilik ürün bakamıyorum.

---

gustawa @

Bizdeki EDT olanın benzeri. Diğerini hiç koklamadım ben yardımcı olamam ancak bizdeki oldukça deri kokuyor. Vişnemsi bir ekşilik alınabilir mi? Olabilir emin değilim.
  • m2ho06 M kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, ama ürünler dolar kuruyla ithal edildiği için yazmıştım. Kimseyi kızdırmak için değil. Eğer öyle bir şey düşünüyorsanız özür diliyorum. Eser bey çok saygılı ve uygun fiyatdan satmaya çalışır ama yinede yazıyım dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: gustawa

Guerlian L'homme ideal EDP versiyonunu denedim hoşuma gitti o vişne kokusu - guerlian ideal normali benzer bir kokumu ? vişne kokusu geliyormu
    Carolina herrera ch ve herod da o tatlı ekşiliği yakalayabilirsiniz.

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyatları 6.5 tl de buraya almadık ki 6 olunca geri alabileyim. Gelsin 4.5 tl.ye o gün çekeceğim eski yerine. Bu ufak düşüşleri gördüğümüz gibi çıkışları da görmenizi umuyorum :)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    7.20tl görmüştü zirvede o fiyatdan 6tl düşününce fark varmış gibi duruyor. 4.5tl şaka gibi artık en iyi ihtimal dolar tl 5.50 olur.

• Eser hocam Hermes için ayın 1'i demiştiniz.,bir rötar ön görüyormusunuz.. Sipariş vereceğim de onu bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.