Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1729. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kralkarga
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.322.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17271728172917301731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arizona76

Hayırlısı olsun inşallah beğenirsin....

Geldiğinde yorumlarsan seviniriz...

Ayrıca parfümü sıkıp okula git tepkileri de gözlemle derim
    aynen hocam buraya yazarım. okul ekimde açılıyor o zamana kadar da koku biraz kendine gelmiş olur sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona76

Yeni Hermes çok güzel arkadaşlar onu geçen gün buluştuğumuzda Onur denetmişti.Orjinalinden hiç farkı yok oldukça kaliteli olmuş...
    Bizde bir sonraki siparişimiz de deneyelim o zaman :)

PR L'Excess tester olarak gelmişti.Çok güzel bir koku.Değişiklik arayanlara tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailyt -- 19 Eylül 2018; 11:21:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailyt

Bizde bir sonraki siparişimiz de deneyelim o zaman :)

PR L'Excess tester olarak gelmişti.Çok güzel bir koku.Değişiklik arayanlara tavsiye ederim...

Alıntıları Göster
    Deneyin hocam güzel gerçekten de ben dün sıktım üstümdeydi bolca sıksanız da boğmuyor...Mevcut Hermes de çok iyiydi bu yenisi bir tık daha iyi...Ne kadar daha iyisi olabilir diye düşünüyordum ama iyimiş gerçekten de ve çok doğal kokuyor alkol neredeyse yok...

Ben STH Prive ile birlkte almayı düşünüyorum.

PR L'Excess benim tarzım olmasa da orjinaline oldukça yakın kokulardan birisi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 19 Eylül 2018; 11:39:49 >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim, eğer Erolfa bitmeden yetişebilirsem alacağım elimin altında dursun bi değişiklik arar sıkarım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chmenprive kullanıcısına yanıt
    Pazartesi siparişlerine eklenecek sekilde hazır olur Erolfa.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Tamamdır eser hocam, birde bombshell’in kokusu mu yenilendi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chmenprive kullanıcısına yanıt
    Evet hocam firma değişti.

Listede yanında YENİLENDİ gördüğünüz her ürün eskisinden farklı firmadan tedarik ediliyor.
  • Parfümler elime ulaştı hocam teşekkür ederim. Kendime aldığım kokularda orijinalinden bir farkını göremedim. Güzel alışveriş için teşekkür ederim. Artık ben tüm parfüm ihtiyacımı sizden gidereceğim. Teşekkürler.

• Bugun aventus dumansi prive elime ulasti.Öncelikle şunu belirteyim parfum konusu tamamen kisiseldir.Bazen kendi begendiklerimizi bile begenemeyebiliyoruz.Orjinalini denemiştim geçen hafta.Ama parfum tamamen hayal kirikligi oldu benim için.Versace dylan blue alan varsa bilir sıkar sıkmaz acı bir koku geliyordu aynisi bunda mevcut.Belki de biraz dinlenmesi gerekiyor ama pek sanmıyorum.Tütsü notasina da cok benzemiyor eminim dedigimi anlayan vardir.Bogazi yakan acı ve sentetik koku geliyor ve tamamen kokuyu baskılıyor.Üzerime sıkıp çiktim şuan kendim rahatsiz oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Bugun aventus dumansi prive elime ulasti.Öncelikle şunu belirteyim parfum konusu tamamen kisiseldir.Bazen kendi begendiklerimizi bile begenemeyebiliyoruz.Orjinalini denemiştim geçen hafta.Ama parfum tamamen hayal kirikligi oldu benim için.Versace dylan blue alan varsa bilir sıkar sıkmaz acı bir koku geliyordu aynisi bunda mevcut.Belki de biraz dinlenmesi gerekiyor ama pek sanmıyorum.Tütsü notasina da cok benzemiyor eminim dedigimi anlayan vardir.Bogazi yakan acı ve sentetik koku geliyor ve tamamen kokuyu baskılıyor.Üzerime sıkıp çiktim şuan kendim rahatsiz oluyorum.
    ciddi misin hocam ya sabah sipariş ettim prive dumansıyı ben de yaşıma ağır gelir diye korkuyorum umarım pişman olmam. 2 hafta dinlendirdikten sonra kullanacağım ben.

ben hiç koklamadım daha önce yorumlara bakarak aldım açıkcası ama %90 çok beğenmiş kokuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Donanım -- 19 Eylül 2018; 13:0:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Hocam kış kapıda yazlık parfüm almak şu zamanda mantıklı değil eğer bekletme yapmayacaksanız seneye kadar.

Hermes
    Opus V
    D.Homme intense
    Le Male

@Sydro

Eros
    Invictus
    212 Sexy Men & Vip olabilir
    Black Code
    Aa o da var ya peki kiş icin ne tavsiye edersiniz

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de begenmeyen 1-2 kisi gordum sadece ve orjinalini denedim.Yapim tarihine baktim ama emin olamadim agustosun 18 inde yapilmiş galiba.Eger oyleyse dinlenmiş olmasi gerekiyo şimdiye kadar.Ama bu şekilde kesinlikle hic bir seye benzemiyo yogun alkol kokusu var yakiyo bogazi

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Hocam ben de begenmeyen 1-2 kisi gordum sadece ve orjinalini denedim.Yapim tarihine baktim ama emin olamadim agustosun 18 inde yapilmiş galiba.Eger oyleyse dinlenmiş olmasi gerekiyo şimdiye kadar.Ama bu şekilde kesinlikle hic bir seye benzemiyo yogun alkol kokusu var yakiyo bogazi
    allah allah ya hocam parfümü sıktıktan 3-4 saat sonra da mı aynı koku geliyordu belki ilk sıktığınızda öyle hissetmişsinizdir.

bu parfümü son zamanlarda alan başka birileri var mı yorum yapsa güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Donanım -- 19 Eylül 2018; 13:11:38 >
  • JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Arpa fazla geldi o parfüme cunku. Millet kalmıyor deyince esans oranını arttırdım biraz o yüzden açılışı keskin.. 15 20 dakikaya normal haline dönüyor. Oranlarını düşüreceğim biraz.
  • JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu bahsettiğiniz acılığı bende aldığım bazı parfümlerde deneyimledim. Hatta ilk sıktığımda çok rahatsız olmuş ve baş ağrısı yaşamıştım. Fakat ışıksız bir ortamda oda sıcaklığında hiç dokunmadan bir ay kadar bekledikten sonra tekrar kullandığımda aynı problemleri yaşamadım ve notaların oturduğunu fark ettim. Size tavsiyem aynı şekilde bekletip öyle denemeniz. Bu şekilde içindeki alkol iyice karışıma uğruyor olabilir düşünceleriniz değişecektir eminim selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

allah allah ya hocam parfümü sıktıktan 3-4 saat sonra da mı aynı koku geliyordu belki ilk sıktığınızda öyle hissetmişsinizdir.

bu parfümü son zamanlarda alan başka birileri var mı yorum yapsa güzel olur.

Alıntıları Göster
    Açılışa çok takılmayın derim, biraz bekleyip yorumlayın. Belki fazla da sıkıyor olabilirsiniz bilemiyorum . Ben havaların biraz serinlemesini bekliyorum aventus için, Adana şuan çok sıcak, tercih etmiyorum o yüzden. İlk aldığımda kağıda delux de prive da sıktım, delux biraz daha kalıcı gibi geldi bana.

Dumansı prive'ı bu yaz bir kez yazın üstümde kullandım, açılışta öyle rahatsız edici boğucu bir koku gelmedi bana. Aksine gün içinde koku pek kalıcı olmadı açıkçası , hava çok sıcaktı ondan olabilir. Kağıda gelirsek :) kağıdı ertesi gün kokladığımda prive'ın kokusu biraz daha oturmuş, iyi gibiydi. Bunlar tamamen kişisel yorumum tabii, daha çok kullanıp gözlemek gerekiyor.

Eser Hoca prive için oranı düşürecekmiş, bakalım nasıl olacak.

Ayrıca Jubi prive da kullandığımda da boğucu, rahatsız edici, bunaltıcı bir açılış gözlemedim, bi yarım saat sıkın dişinizi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: metabor

Açılışa çok takılmayın derim, biraz bekleyip yorumlayın. Belki fazla da sıkıyor olabilirsiniz bilemiyorum . Ben havaların biraz serinlemesini bekliyorum aventus için, Adana şuan çok sıcak, tercih etmiyorum o yüzden. İlk aldığımda kağıda delux de prive da sıktım, delux biraz daha kalıcı gibi geldi bana.

Dumansı prive'ı bu yaz bir kez yazın üstümde kullandım, açılışta öyle rahatsız edici boğucu bir koku gelmedi bana. Aksine gün içinde koku pek kalıcı olmadı açıkçası , hava çok sıcaktı ondan olabilir. Kağıda gelirsek :) kağıdı ertesi gün kokladığımda prive'ın kokusu biraz daha oturmuş, iyi gibiydi. Bunlar tamamen kişisel yorumum tabii, daha çok kullanıp gözlemek gerekiyor.

Eser Hoca prive için oranı düşürecekmiş, bakalım nasıl olacak.

Ayrıca Jubi prive da kullandığımda da boğucu, rahatsız edici, bunaltıcı bir açılış gözlemedim, bi yarım saat sıkın dişinizi bence

Alıntıları Göster
    hocam ben prive aventusu bugün sipariş ettim gelince yazarım buraya açılış önemli değil zaten, gün içinde kalıcı olsun ve fark edilen bir parfüm olsun benim için kafidir.
  • limonlusoda L kullanıcısına yanıt
    Hocam oyle yapicam zaten.Suan kullanilacak gibi değil.Acılık geçene kadar parfum de gidiyor zaten.

• JohnLocke. hocam yazınca ben de sıktım da 15 20 dk sürmedi. Açılışında yoğun esansın verdiği bir acılık var 10 dakkaya kayboldu. Biraz oynama ile kaldırabilirim onu ortadan. Yoğunluğunda fark olacaktır biraz ama.

metabor

Amouagede yarı yarıya fark var hocam. Bu konustuğum kadar değil :)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Biraz bekleticem ben bir daha deneyince yazarim.

• 
Sayfa: önceki 17271728172917301731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.