Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Brkelf , handsame_ , kara_batu , huseyin1912 , mnö Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 13 Misafir (4 Mobil) - 11 Masaüstü7 Mobil
52.391
Cevap
1.716
Favori
5.098.642
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    447 Mesaj
    Hic bir orjinal parfum üreticisinin cantada taşınsın diye şişe yaptığını düşünmüyorum Kusura bakmayin ama bu istek gereksiz geliyor bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hiç sıkmama gibi yapan valfleri bir süre basılı tutup sonra az pompalayınca düzeliyor. Genelde yarılanmış ürünleri bir süre kullanmayınca yapıyor. Valflerimiz değişiyor arkadaşlar. Sağlam bir ürün buldum onunla devam edeceğiz. Bir miktar az sıkıyor ama sıkımı ve kalitesi çok iyi. insallah tekrar bu sorunları yaşamayacağız.

Yeni şişenin görseli hoşuma gidiyor ancak küpteki kalite hissini bana yaşatmadığı için değiştireceğim.
    |
    |
    Herman_Wolff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Orjinal parfümü o yüzden yanına alamayanlar oluyor neticesinde. Burada bir opsiyon olduğundan dile getiriliyor. Ki orj ürünlerin kiminde 20ml kalem tipi ya da kartuş tipi satılanlar da var. Ve ya 30 ml ufak boylarını ekstra alıyorduk varsa.
    |
    |
    Yobazsavar
  • Yüzbaşı
    599 Mesaj

Evet bana da tuhaf geldi sen deyince..Parfüm üreticisine mesaj atıyoruz ufak yap çantama sığmıyo
    |
    |
    Rappapompom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Seçim felci geçiriyorum şu an ne alsam ya bu ilkbahar yaz ayları için Invictus , aqva , aqva marine , desire blue denedim çok memnun kaldım hepsinden. Genel beğeniye uygun ilkbahar yaz kullanımı ve 180 boylarında esmer ve gayet fit bir delikanlı için .

Edit : Aklımda kinski ve viw var arkadaşlar 2 parfüm tavsiyenize açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleJift -- 16 Mart 2018; 12:57:46 >
    |
    |

Dior homme intense siseside güzel, saldirilara karsi korur, bir darbede kafa yarma garantili

Atomizer denen bir icat varken ne kadar ince olursa olsun zaten koca siseyi oraya buraya taşımam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 16 Mart 2018; 12:43:8 >
    |
    |
    hiranyagarbha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen öyle hocam, şişe önemli değil. Yalnız eski şişelerde valfi çıkarıp atomizere direk boşaltabiliyorduk, şimdi sabit olunca uğraşmak zor geliyor. Tek sorun o bence :)

|
    |

Dogru secim

|
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fazla eskiye gittin hocam :) O şişeler artık tasarım faciası. Çevir aç valfle kullanabileceğimiz şişeler standart basit şişeler. Şuandan itibaren ona dönmek bize yakışmaz.
    |
    |
    s3rhatt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu şişe de güzel gibi :)

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Hiç sıkmama gibi yapan valfleri bir süre basılı tutup sonra az pompalayınca düzeliyor. Genelde yarılanmış ürünleri bir süre kullanmayınca yapıyor. Valflerimiz değişiyor arkadaşlar. Sağlam bir ürün buldum onunla devam edeceğiz. Bir miktar az sıkıyor ama sıkımı ve kalitesi çok iyi. insallah tekrar bu sorunları yaşamayacağız.

Yeni şişenin görseli hoşuma gidiyor ancak küpteki kalite hissini bana yaşatmadığı için değiştireceğim.
    quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Teşekkür ederim, dediğiniz şekilde deneyeceğim ama benim problemim hiç sıkmama değil. Bir kere sıkıyorum ve sprey içeri gömülüyor sonra elimle çıkarıp yeniden sıkıyorum. Her tek sıkışta spreyi çıkarmak zorunda kalıyorum. Bunun için ayrıca bir öneriniz var mı?

Ayrıca 41 yaşında, açık tenli bir erkek için yaz parfümü öneriniz varsa alabilir miyim?

Kolay gelsin.

• Yüzbaşı
    447 Mesaj

Alttan doldurmali atomizerler var sadece başını cikartiyorsun o kadar cok basit aliexpresste falan uygun fiyatlari.

|
    |
    s3rhatt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bunlara parfümü nasıl doldurcaz diğerinden buna sıkarak mı
    |
    |

Hocam etrafındaki oval metal, sıkan aparata değiyordur. Değen tarafını bir şey ile biraz gevşetebilirsiniz. Bu da çözmezse o şişeyi ayırın, sipariş vaktinde bana hatırlatın tekrar valf yollim komple değişin onu.
    |
    |
    Herman_Wolff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Parfum Sisesinin ufak başlığı var ya onu çıkarınca borusu kaliyor o halde getirdikten sonra atomizeri alttan oraya oturtup parfum sıkar gibi sıkınca doluyor. Çakmak gazı doldurmakla aynı mantık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 16 Mart 2018; 13:44:40 >
    |
    |
    DoubleJift kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şişede birinci derecede önemli olanlar.

*sise ve cam kalitesi

* Valf kalitesi

* Görsel şıklık

Bu yuzden ureticilerde küçük ve taşınabilir olsun olayi uzerinde fazla durmuyor. Genellikle siseler bizim küp siselerden daha büyük ve kalın olabiliyor anlatmak istediğim oydu.

Ha benim için çok onemli degil ben iki tasarımı da begeniyorum. Sisenin degisme sebebi cam kalitesinin artmasıymis bunu aciklamaya çalıştım.

|
    |
    buyukbang kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi cam parfümu daha iyi muhafaza ediyordur belki de?

|
    |

Cam kalitesi konusu Eser hocamdan çıktı. Ben şişeler böyle çok güzel olmuş, bunlar kalsın dedim. Eser hocamda köşeli şişenin cam kalitesi yassı şişelerde yok dedi. Olay bundan ibaret yani. Sadece müşteri olarak şişenin daha şık olduğunu ve şahsen beni mutlu ettiğini belirtmek istedim. Olay tamamen böyle gelişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProsesMuhendisi -- 16 Mart 2018; 14:37:37 >
    |
    |

Neden kiyaslanmasi abes oluyor onu anlamadim. Parfumun icerigini herkes burda gıdım gıdım nota nota kıyaslamasini biliyor şunun susu bi gıdım azmis diyebiliyor 1000 tl lik parfumlerle sise neden kiyaslanmasin? . Kaldıki zaten o kalitede olsun diye bir beklentim olamaz maliyet belli. David walker bargello yassi kullanabilir zaten benim kup sisede en cok hosuma giden acik parfum sisesinin alışılmışin disina cikilmasi ve ayri bir hava katmasi. Sonuçta üreticide marka ve imajini düşünebilir.

Kaldıki ayni düşünmek zorunda degiliz.Ben sizi ikna etmeye calismiyorum sise degisim sebebini açıkladım. Bunu soyleyende eser bey nihayetinde siseleri ben değiştirmiyorum

|
    |
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.