Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1491. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: safakss , mutludurmaz
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
69.710
Cevap
2.052
Favori
8.322.172
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14891490149114921493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dekant, başka markanın ürünü, orijinal dahi olsa 2.El kozmetik kısmına konu açıp isteyen istediğini satabilir.

Takas dışında hiç bir şekilde benim iznim yoktur, bilginize..
  • Eser hocamdan baya alisveris yaptim kendim dahil her zaman cevreme ovdum cevreme sordugumda küp siseyi daha cok begendiler taşimak bana kalirsa sıkıntı degil hic birimiz cantamiza su şisesi atmiyor muyuz 50 ml kucuk boy bir seyi tasimak nasil sikinti olabilir anlamiyorum cam kalitesine gelirsek ben kup siseleri birkac kez elimden dusursemde dayaniklilik konusunda cok iyi arkadasim aldigi aqv yi elinden kaydirinca direk kırıldı tabi bu kimine gore kıstas olmayabilir ama suanki siseler cok bariz acik parfum şişesi ortasina yapistirilan tutaste kagidi vs eski kuplerdeki o baskı yapilan tutasteye ve gumus kapakli sorunsuz valfleri hicbir seye degismem bu da benim gorusum saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eser hocam en iyisi sen bi çeşme yaptır biz kendimize göre bidon şişe ne varsa gelip dolduralım
  • hiranyagarbha kullanıcısına yanıt
    :) Keşke. Doviz böyle giderse bir musluğa ihtiyacımız olacağı doğrudur abi.

-----

17 MART Aras kargo takip kodları:

www.araskargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgilerimle,
    Eser

CUMALİ S 8191889075853
    TUFAN G 8191889074322
    CEMİL K 8191889071886
    ŞULE T 8191889072580
    NURİ A 8191889070537
    ÖZGÜR Y 8191889082197
    ALİ K 8191889083528
    MUSTAFA O 8191889068331
    ZEKİ S 8191889081701
    DAVUT E 8191889066326
    ONUR A 8191889076690
    MUHBET 8191889065689
    ALİ B 8191889069527
    İSMAİL E 8191889064249
    MUSTAFA K 8191889073374
    ONUR K 8191889079891
    FATİH S 8191889078848
    ERCAN N 8191889080877
    ABDULLAH D 8191889077671
    ENGİN UTKU S 8191889063345
    ESRA I 8191889084547
  • Merhaba arkadaşlar uzun zamandır ultra marine kullanıyorum bana yine bu tarz 2 adet koku onerirmisiniz?ağır olmasın ve kalıcı olsun mümkünse!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır ultra marine kullanıyorum bana yine bu tarz 2 adet koku onerirmisiniz?ağır olmasın ve kalıcı olsun mümkünse!!!

Süpersin hocam..Hep tek koku kullanmayı istemişimdir ama bir türlü beceremedim..
    Ultramarine kullananlar genelde böyle olabiliyor :)
  • Şişe, esans üretimi Türkiye de yapılmıyor mu? Bu parfümlerin dışa bağımlılığı pek yoktur diye düşünmüştüm , siz döviz diyene kadar :).
  • marine yi hep es geçtim nedense..Kokusunu dahi bilmiyorum..Demek deneme zamanı gelmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Şişe, esans üretimi Türkiye de yapılmıyor mu? Bu parfümlerin dışa bağımlılığı pek yoktur diye düşünmüştüm , siz döviz diyene kadar :).

Dışa bağımlı olmadığımız şey mi var..Gavurlar olmasa ne yapardık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Şişe, esans üretimi Türkiye de yapılmıyor mu? Bu parfümlerin dışa bağımlılığı pek yoktur diye düşünmüştüm , siz döviz diyene kadar :).

Dışa bağımlı olmadığımız şey mi var..Gavurlar olmasa ne yapardık :D

O konuda haklısınız ama ben sadece bu parfümler özelinde merak etmiştim. Sonuçta cam ülkede üretiliyor ayrıca esanslarda burada hazırlanıyordur. Dövizin bu ürünleri nasıl etkilediğini merak etmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

marine yi hep es geçtim nedense..Kokusunu dahi bilmiyorum..Demek deneme zamanı gelmiş :)

Ultramarine muhteşem bir koku pişman olmazsınız bende yaklaşık 8 sene oldu bıkmadım tabi alternatif kokularım da var =))
  • 1 adet Tom Ford Tobacco Vanille Erkek olanından almak istiyorum da tam anlamadım alışı nasıl yapıcaz hocam.
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Richard Feynman kullanıcısına yanıt
    Türkiye'debildiğim kadarıyla gül dışında esans üretimi yok. Varsa da hiç araştırmadım. Hammaddeler hep dışarıdan gelir burada işlenir. Yada direk yurt dışı firmasından calısırız, ikisi de döviz. Şişe valf kapak alkol her şey döviz. TL olan sadece kutular ve kargo :)

Richard Feynman

1. Sayfada 'Nasıl alışveriş yapabilirim' kısmının altını okuyun hocam.
  • merhaba arkadaşlar, spicebomb ve guerlain ideal i orjinallerine benzerlik ve performans anlamında değerlendirebilir misiniz
  • Paco-De Lucia P kullanıcısına yanıt
    ultramarine orjinal kullanan biri olarak, invictus, allure home sport, chanel bleu, issey miyake beğeneceğini düşünüyorum lakin bu tarz fresh kokularda fazla kalıcılık beklememelisin
    Hocam mutlaka dene,bu koku ile yaklaşık 10yil önce tanıştım ve tesadüfen aldığım bu kokuydu.Bunu kullandığım ilk zamanlar otobüste,dolmuşta, bankamatik sırasında kokuyu öğrenmek için peşimden gelen çok insan olmuştur 😀😀

• iRevinantz kullanıcısına yanıt
    İçlerinde en etkileyici olduğunu dusundugunuz hangisi?Ben cesaret edemedim iki farklı kokuya bari biri ultramarinle beraber kullanayim..

• quote:

Orijinalden alıntı: iRevinantz

ultramarine orjinal kullanan biri olarak, invictus, allure home sport, chanel bleu, issey miyake beğeneceğini düşünüyorum lakin bu tarz fresh kokularda fazla kalıcılık beklememelisin

İyi günler. Givenchy ultramarine yi çok merak ettirdin. İlk fırsatta deniyecem. Şekerli bir koku mu

• smlyklmz S kullanıcısına yanıt
    Şekerli bir koku değil oldukça sportif ve fresh sayılabilecek türden karpuz notası çok iyi yönde etkiliyor kokuyu, spor giyime yatkındır özellikle. yazın kullanılabilecek en iyi alternatiflerden biridir bence tabi deneyimli burunları memnun etmeyebilir bu koku özellikle barış abiyi 2 sene önce orjinalini kullanmıştım ama eser abidekide aynıdır muhtemelen hatırlattınız bana en kısa zamanda alıcam bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRevinantz -- 18 Mart 2018; 10:9:45 >
  • 
Sayfa: önceki 14891490149114921493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.