Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1489. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: _DarthVader_ , _DarthVader_
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 45 Misafir (31 Mobil) - 15 Masaüstü32 Mobil1 Android
5 sn
69.709
Cevap
2.049
Favori
8.318.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bunlara parfümü nasıl doldurcaz diğerinden buna sıkarak mı
  • Hocam etrafındaki oval metal, sıkan aparata değiyordur. Değen tarafını bir şey ile biraz gevşetebilirsiniz. Bu da çözmezse o şişeyi ayırın, sipariş vaktinde bana hatırlatın tekrar valf yollim komple değişin onu.
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Parfum Sisesinin ufak başlığı var ya onu çıkarınca borusu kaliyor o halde getirdikten sonra atomizeri alttan oraya oturtup parfum sıkar gibi sıkınca doluyor. Çakmak gazı doldurmakla aynı mantık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 16 Mart 2018; 13:44:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    Şişede birinci derecede önemli olanlar.

*sise ve cam kalitesi

* Valf kalitesi

* Görsel şıklık

Bu yuzden ureticilerde küçük ve taşınabilir olsun olayi uzerinde fazla durmuyor. Genellikle siseler bizim küp siselerden daha büyük ve kalın olabiliyor anlatmak istediğim oydu.

Ha benim için çok onemli degil ben iki tasarımı da begeniyorum. Sisenin degisme sebebi cam kalitesinin artmasıymis bunu aciklamaya çalıştım.

İyi cam parfümu daha iyi muhafaza ediyordur belki de?

Cam kalitesi konusu Eser hocamdan çıktı. Ben şişeler böyle çok güzel olmuş, bunlar kalsın dedim. Eser hocamda köşeli şişenin cam kalitesi yassı şişelerde yok dedi. Olay bundan ibaret yani. Sadece müşteri olarak şişenin daha şık olduğunu ve şahsen beni mutlu ettiğini belirtmek istedim. Olay tamamen böyle gelişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProsesMuhendisi -- 16 Mart 2018; 14:37:37 >
    Neden kiyaslanmasi abes oluyor onu anlamadim. Parfumun icerigini herkes burda gıdım gıdım nota nota kıyaslamasini biliyor şunun susu bi gıdım azmis diyebiliyor 1000 tl lik parfumlerle sise neden kiyaslanmasin? . Kaldıki zaten o kalitede olsun diye bir beklentim olamaz maliyet belli. David walker bargello yassi kullanabilir zaten benim kup sisede en cok hosuma giden acik parfum sisesinin alışılmışin disina cikilmasi ve ayri bir hava katmasi. Sonuçta üreticide marka ve imajini düşünebilir.

Kaldıki ayni düşünmek zorunda degiliz.Ben sizi ikna etmeye calismiyorum sise degisim sebebini açıkladım. Bunu soyleyende eser bey nihayetinde siseleri ben değiştirmiyorum

• Eser'in kaliteden kastettiğinin, o kübik şişenin tutaste markasının kalitesini daha iyi yansıtan
    ve destekleyen bir estetikte olmasıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Yoksa camın metalurjik açıdan kalite ve dayanımı olguları çok daha karışık bir mevzular.(Mesela kubik şişeden 1 tane kırdım düşürüp ben. Ama yassılardan 2 defa düşürdüğüm bir şişe sağlam - Aynı zemine-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 16 Mart 2018; 15:19:3 >
    Ben zaten ilk paragrafinizin cevabını yukarida verdim. Tofas bmw ornegini vermenizdeki alaka nedir?

Bir daha tekrarlayayim küp siseler alışılagelmis acik parfum sisesi tasarimindan farkli oldugundan ve orjinal parfum sisesini hatirlattigindan benim icin tercih sebebidir. Birebir orjinal sise kalitesinde olamayacaginida zaten yazdim daha ne yani:) Creed dior gibi markalarda tasarim ve sise kalitesini onemsemeselerdi yassi ince siseler yaparlardi değil mi? :)

Üretici açısından onemli olan sağlamlık şıklik ve kalitedir marka degerini bu arttırır. çantada tasinabilirlik önemli bir kriter degildir uretici için bunu acikladim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haşşırttıdıbilekbörd

2-3 fıs sıkılmış Creed - Green Irish Tweed

3-5 fıs sıkılmış Prive No. 6 Dior - Leather

İstanbul içi takasa açıktır.

+ 3-5 fıs sıkılmış Sculptre takasa açıktır,yada uygun fiyatlı verebilirim.
  • Lacoste - White [BYZ]
    Armani - D'Aromes [D'Ar]
    Chanel - Allure homme SPORT [ALL]
    Creed - Millesime imperial [MLS]

Ürünleri bugün teslim aldım, Eser kardeşim çok teşekkürler.

Kişisel fikrim bu yassı şişeler daha çok hoşuma gitti ama bizim seni tercih sebebimiz şişe yerine içindekilerin kalitesi olduğu için tartışmaya çok da gerek olduğunu sanmıyorum, zevk meselesi nihayetinde. Ama valfler dediğin gibi olacaksa gerçekten isabet olur.
    Hayırlı işler dilerim. :)

@EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 16 Mart 2018; 15:47:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet belli mantıksız konusuyorsun. Ben küp sise açık parfum havasindan farkli benim icin tercih sebebidir diyorum sen creed sisesi olsun o halde yazıyorsun. Sanki küp sise gelince fiyatlara zam gelecekmis gibi.

"orjinal şişede taşınabilirliği kim arıyor" bu da ayri bir komiklik orjinal parfum ureticileri istedigin gibi sise uretmedigi icin bulduğun bir kılıf belliki :) açık parfum yanda taşınır orjinal taşınmaz tazelenmez diye birsey var sanki.

Konu gereksiz uzadigi için bu mesaj sonrasi gelecek cevaplarina itibar etmeyecegimi bilmeni isterim.

• Jubiliation nasıldır arladaşlar. Yaza doğrı gidiyoruz ağır kı kalır?

• Bir ürünün ambalajının estetik olup olmaması da kalite algısı için önemlidir. Pazarlamada epey kafa yorulan noktalardan da biridir.
    Bir de ben onu kaliteli cam parfümü de daha iyi muhafaza ediyordu için yazmıştım.
    Neyse konu çok dağıldı.
  • Şişelerin fısfıslarının değişecek olması iyi haber çünkü ne zaman sıksam hep etrafından çok fazla kaçırıyor ve elime bulaşıyor. Fısfısların bu kadar kötü olması iyi değil. Ancak parfümlerin kalitesinden çok memnun kaldım böyle devam ettiği sürece ben almaya devam edeceğim. Şişe vs kişiye göre değişir biz her şeye uyarız.
    Ayrıca tester gönderilmesi çok düşünceli bir hareket , çok teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan1zek -- 16 Mart 2018; 16:32:14 >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Aliexpresten farklı satıcılardan 10 tane atomizer felan almışımdır , istinasız hepsi fıs fısından zamanla kaçırıyor , akıyor daha doğrusu. Doldurmayı nasıl denediysem olmadı. Önce havasını aldım tüpün , vakum yapmaya çalıştım . İçeriye parfüm doldurunca tüpün içindeki hava sıkışıyor basınç yapıyor dışarıya doğru düşündüm ama nafile .
    Gerçi içine sıktığınız parfümü 1 haftada bitiriyorsanız sıkıntı yok o kadar zamanda boşalmıyor.
    Ben her bir tüpe farklı parfüm doldurup ,
    arabaya,ofise bırakıp tazeleme ihtiyacı duyduğumda kullandığım için hiç kullanmadığım bir atomizer 1 ayda yarı yarıya kaçırıyor nerdeyse .

benden üstten açıp doldurmalı , yine 5ml lik olanlardan sipariş verdim bakalım , bu kadar şık değiller ama işimi görecekler muhtemelen.
  • Firmayı 'iptal' diye aradım ama şişeler baskıya gitmiş. Bir şey demek istemedim.

Açıkçası bundan maddi bir karım yok. Tam olarak %50 gibi fazla fiyatı var ürünün. Ben sadece camın kalitesine, ağırlığına, tokluğuna bakıyorum. Sıvı içinde daha güzel görüyor. Eline aldığında kalite hissi veriyor. Çantaya sığar sığmaz ben bunu düşünerek ürün seçemem.

Farklı şişe devam etmemin nedeni de bu firmanın stok sorunlarından dolayıydı. Burada da belirtmiştim. YOksa o şişeyi hiç bir zaman değişmeyi düşünmedim.

Herkes beğendiği ürünü söyleyebilir bunda sakınca yok ama bir biriniz ile tartışacak bir durum yok. Burada ne kadar noktalı olanı beğenen varsa bir o kadar da özelden ''küp olan kaliteliydi'' diyen müşterim var. Fazla bedel ödemeye bayılmıyorum ancak eline aldığında bariz bir kalite farkı var.

Hiç bir firma (açık parfüm) kristal gibi camı olan Avrupa şişeyi o şekilde boyamaz.

* Şişeleri baskıya yollamasalardı kesinlikle iptal edecektim. Şuan iptal edemem. Bastıkları kadarını alıp sonrasında ne istiyorsanız onu yaparız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 16 Mart 2018; 16:57:39 >
  • Arkadaşlar İstanbul içi elden 10 ML tutaste Dekant takas yada satış yapabilirim ilgilenen pm atsın.

• Virgin island water
    Kinski
    givenchy ultramarine
    Desire blue

Arkadaşlar yaz için genel beğeniye uygun mudur hepsi ve gece gündüz kullanıma uygun mudur ? Bunu çıkar şunu koy diyebileceğiniz bir ürün ?? Desire blue'dan çok memnunum onu değişitirmeyi düşünmüyorum
  • Kinski olmaz hocam..Nil geliyor onu al

• 
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.