Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1129. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
25 Misafir (10 Mobil) - 15 Masaüstü10 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amalfi hakkında yorum alabilir miyim? Günlük kullanıma ve genel beğeniye uygun mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Aynen hocam The One hakkında çok istek var, kullanan bir kişi yorum yapabilirse çok iyi olacak. Bende şuan Abercombie Fierce ile The One arasında kaldım.

The One daha önce alıp kullanmıştım.

Yazlık ferah bir koku.

Kalıcılığı orta seviye. Yayılımı da ilk 1-2 saat hissediliyor.

• Teşekkür ederim. Önerinizi değerlendireceğim.
  • Prive no 6 dhp numunesi geldi ama hastayim pek koku alamiyorum :)

Ama denildigi gibi başlangıç hayvansal deri kokuyor deri ceket kokusu sonrasinda aciliyor koku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 22 Mart 2017; 13:50:10 >
  • Bombshell

Prive No.1 ( Özel Creed Aventus )

Paco Rabanne - iNViCTUS

Chanel - Allure Homme

Chanel - Bleu de Chanel

Nicos - Sculpture

Alfred Dunhill - Desire Blu

Abercrombie

Abi hepsi muthis kokular hepsini ayrıntılı denedim. Fakat ben çok acemiyim bu konularda aklıma takılan birkaç sorun var. Ben bu parfümleri nasıl sikacagim? 7 koku var 1 giysiye 1den fazla parfüm sikilabilir mi? Yoksa giysi yerine hergün farklı parfümü tene sıkabilir miyiz? Daha doğrusu parfüm sikmasini bilmiyorum malesef. Yardımcı olur musunuz?

• Deneyelim bakalım :))

Rabanne - iNViCTUS [iNV]

BOSS The Collection Velvet

Pi Givenchy

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di
  • berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    kesinlikle uygun tatlı sempatik cocuk kokusu
  • dayanamadım the one ve sauvage siparişi verdim
  • Parfumler geldi.

Saygilarimla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 22 Mart 2017; 15:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

dayanamadım the one ve sauvage siparişi verdim

daha önce kullandınız mı özellikle sauvage nasıl bir kokudur?
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsunlar abi. Beni kırmazsan, önden prive 3-4 denersen sevinirim. Çok bekletme beni
  • Hayırlı satışlar hocam. Tester satışınız da var mı ? PArfümü aldığımda testerini de yanımda mutlaka taşırım ondan sordum.
  • DubSteq kullanıcısına yanıt
    Merhaba teşekkürler, tester satışımız yok hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed1968

Bombshell

Prive No.1 ( Özel Creed Aventus )

Paco Rabanne - iNViCTUS

Chanel - Allure Homme

Chanel - Bleu de Chanel

Nicos - Sculpture

Alfred Dunhill - Desire Blu

Abercrombie

Abi hepsi muthis kokular hepsini ayrıntılı denedim. Fakat ben çok acemiyim bu konularda aklıma takılan birkaç sorun var. Ben bu parfümleri nasıl sikacagim? 7 koku var 1 giysiye 1den fazla parfüm sikilabilir mi? Yoksa giysi yerine hergün farklı parfümü tene sıkabilir miyiz? Daha doğrusu parfüm sikmasini bilmiyorum malesef. Yardımcı olur musunuz?

Tavsiye vereyim. Sakın birden fazla parfüm sıkayım deme. Hem sende hemde yanında duranlarda baş ağrısı yapar ve kokular karışacağı için karakteristik özelliklerini kaybederler(hatta kötü bile kokabilirler) . Bir parfüm sıktığın kıyafet ve kendin yıkanmadan diğer bir parfümü üzerine sıkma, sadece aynı parfümü sık yani tazele. PArfümleri 20-30cm mesafeden boyun-ense ve pamuklu kıyafetlerin üzerine sıkarsan daha çok farkedilir olurlar(pamuklu kıyafetler kalıcılığı arttırıyor).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DubSteq -- 22 Mart 2017; 16:2:21 >
    Teşekkür ederim. Herkesi ilgilendiren bir cevap oldu.

-----

Arkadaşlar kargolarınız çıkarıldı. Her zamanki gibi akşama kodları paylaşırım.

Sevgi ve selamlarımla..
  • GoldenApple G kullanıcısına yanıt
    Sauvage ilk defa deneyecegim :)

Cuma elime gecince yorumlayayim.

Verdiğiniz cevaptan ötürü teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parfüm gurmesi arkadaşlardan ilkbahar-yaz için tavsiye bekliyorum,
    19 yaşındayım,sarışın-beyaz tenliyim,genelde spor giyiniyorum.Daha önce Creed - Virgin island Water kullandım kokusu güzel ama hafif geldi.Eser başkan sağolsun siparişlerimde yolladığı testerlerden Black Afganoyu beğendim fakat ağır olduğundan sıcak havalarda kullanabilir miyim? bilemiyorum.Delux veya normal farketmez önerilerinizi bekliyorum...
  • Antikapc kullanıcısına yanıt
    Armani Acqua di Gio derim ben. Kullandığınızda farkedilir bir deniz kokusu taşıyor parfüm. Tam yazlık ve sahil kenti kokusu.

Bunun dışında Bvlgari Aqva da yazlık kokudur. Armani'den biraz daha baharatlıdır lakin deniz kokusu yine hissedilir.

Sarışın ve beyaz tenli olduğunuzdan dolayı, yazlık hafif parfümlerin kalıcılığı fazla olmayabilir.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    1 fis kullandim. Prive 4'un acilma suresi var ve 40dk civari gibi. Christian no1 yani prive 4 kalitenin zirvesinde gozukiyor. Simdi 1 fistan yorum yapmak dogru degil ancak tatlimsi bir parfum olarak narenciye notalariyla kalbe hitap eder.

Ambre sultan serge lutens oldugu icin benim icin hep toleransi yuksek. Musc ravageu tarzi bir esans. Amberin yagimsi ve hayvani taraflarini comertce bu oarfumde gorecegiz gibi. Henuz 1 fis ama.

Dior hommeu da denedim sen demeden:)) Dior homme intense nazire yapan bir hatta cok daha guclu ruj kokusunu aliyorum. Dhi'nin prive versiyonu mu acaba dedim ama yavas yavas acildi sanirim. Onu kravatta denedigim icin sabah ki channel allure ile tepkimede su anda. Melez bir koku uzerinden yanlis yorumlamayayim:))

Hepsi bir yana Esercim emegine saglik. Yine cok guzel isler cikarmissin ve yine esnafligin zirvesindesin. Neden mi? Nis parfum olarak kullanilabilecek en az 30 yas ustune hitap eden parfumler yerine piyasa parfumleri yapip cok daha fazla kisiye ulasabilir cok daha fazla kazanabilirdin. Sen ne yaptin? Ancak burun dokusundaki en ust zerrecigi bos kalmis koku gurularinin keyfini oksayacak 3 tane prive ile parasinda degilim bu isin, ustaligimi gosteriyorum dedin. Helal olsun. Yeni sisesinden , kutusuna kadar yatirim yapip sinirli kullanici grubuna hitap etme riskini goze alan ve ilk siftahlarini da hayir kurumuna bagislayacak cevremizde kac kisi vardir? Cevabi belli olan bu sorunun odagindaki kisi olarak seni tanidigim icin ve musterin oldugum icin kendimi cok sansli hissediyorum. Tesekkur ederim hersey icin.

Saygilarimla.

• 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.