Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ueal
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.322.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Estee Lauder - Modern Muse [Muse]

Almak istiyorum. Mevcut mudur?
  • mysterious79 M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam , onay uzun yıllar onceydi artık bildiri seklinde oluyor . Bizim uretim fason. Yani faturali sekilde adimiza üretiliyor. Bildiri olmadan da böyle alelane marka uzerine urun cikarip online ortamda satışı biraz zor olur sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcuttur hocam, siparisinize ekleyebilirsiniz.

----

Kafkasbeyi

Hocam maalesef yok. Ilk sayfadaki ürünler var sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 16 Mart 2017; 9:13:14 >
  • Eser Hocam Merhaba,

Siparişlerim hızlıca beklediğim gibi geldi çok teşekkür ederim.

Kolay Gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadıoğlu321

quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

roja - danger ve givenchy - gentlemen güzel kokularmış, bende küçük eşantiyon olarak var yeni fark ettim. Memnun musunuz bu parfümlerden?

Gentlemenin orjinali var pek sevdiğim söylenemez spordan sonra sıkıyorum bitsin diye

şu parfümünün free shopdadaki testerinin bende bıraktığı iz sonrası aynı freeshopdan almış olduğum gentlemenin bende bıraktığı hayal kırıklığını anlatamam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: belgarath

Eser Hocam Merhaba,

Siparişlerim hızlıca beklediğim gibi geldi çok teşekkür ederim.

Kolay Gelsin

Merhaba hocam. Hayırlı olsunlar, güle güle kullanın. Teşekkür ederim.

----

dewr

Deneme ile kullanma arasındaki fark. Ben de denemekten zevk aldığım ama üzerime hiç sıkmadığım çok parfüm oluyor. Geçmiş olsun hocam :)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    öğrenmiş olduk :) hocam pm geçtim bilginize
  • dewr kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam.
  • Eser abi TF - Azure Lime ne zaman gelir :)
  • 8li paketim de bugün elime ulaştı Eser hocama teşekkür ediyorum 3 sipariştir sıkıntı yaşamadık hiç.

Kargo gelecek diye dünden beridir bir heyecan sarıyordu

• Eser kardeşim kargo firmasını değiştirme imkanın var mı? Kargo dün geldi Konya'ya dağıtıma çıkmadı.Biraz önce aradım yarın çıkacağını söylediler.Devamlı sıkıntı çıkartan bir firma
  • _DarthVader_ kullanıcısına yanıt
    Hepsi aynı hocam, al birini vur ötekine.
  • Aras ile anlaşma yolundayız. Değişebilir bakalım abi. Bu sefer de ondan şikayet gelecektir.

Black Jack Randall

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :)
  • Yeni testerlarin başlığı cikmiyor sanirim cikartamadim. Eski beyaz siseler atomizer olarak kullaniliyordu :)

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Bükerseniz cıkar ama muhtemelen elinizde kalır. Biraz sert bu. Bu sefer bunlar geldi :)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Valla bunlar çok vurdum duymaz. Aras da sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.
  • _DarthVader_ kullanıcısına yanıt
    Aras kargo ile ilgili özel bir başlık açılmıştı..Onlar da çok sıkıntı çıkarıyormuş..Bölgesel olarak değişiyor bence..MNG dağıtımı ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım ben ama şubeye daha evvel gitmiştim..Şubede çalışanların ilgisizliği,konuşma tarzları çok amiyane idi..Kavga etmiştim..Hasıl-ı kelam al birini vur ötekine..
  • Arkadaşlar bu mesajımdan itibaren gelen tüm siparişler CUMARTESİ günü kargolanacaktır.

Lütfen bu mesajımı dikkate alarak siparişlerinizi geçin.

Son 1 haftadır yeni privelere vakit ayırmamdan dolayı gelen tüm mallar kolide kaldı. Cuma ve Cumartesi günkü kargolar da Pazartesi ulaştığı için sorun olmayacağı düşüncesindeyim.

Yeni prive ürünlerimiz pazar günü listelenecek.

Sevgilerimle,
    Eser
  • (Yaş21)Parfümlerim geldi ilk siparişimdi Paketleme ve hediye testerler vs. Eser Hocamın kalitesini bende tatmış oldum. Şimdiden teşekürler.

Royal vintage yi beğendim, aventusla aynı tarz bi koku anladığım kadarıyla

Creed git gerçekten güzel biraz açılmasını beklemek gerekiyor şuan kullanıyorum kalıcılığıda güzel. 5 fıs sıktım çıkarken kendim bile rahatsız oldum yani :)

Desire blueyu beğenmedim burnumu yaktı biraz

Armani D'aromes te baharat, turunçgil ve bi koku daha var ama ne olduğunu bilmiyorum böyle ayrı ayrı geliyor notalar. Sanki bişiler eksik gibi. Böyle o şeyide ekleyince parfüm olacakmış hissi aldım :)

Yaz için günlük kullanıma git'i özel akşam yada günlerede royal vintageyi düşündüm.

Tester olarakta santal33 ü beğendim. Arkadaşım yaş odun kokuyor net dedi :)

Dolge gabban the one, ilk sıktığımda acaba kış için bunumu kullansam diye düşündürttü ama biraz vakit geçince şekerli basit bi koku gibi hissettim açıkcası şimdilik bu kadar :) Yakın zamanda bi sipariş daha vermeyi düşünüyorum. İnşallah bende elini verip kolunu kaptıramayanlardan olmam

• MNG yozgatta güzel çalışıyor. Hatta buranın en iyi kargo şirketi benim gözümde. Hem güler yüzlüler hem hızlılar.

• 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.