Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1079. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: PearBear
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (4 Mobil) - 7 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumlarim hocam, yalniz bu aralar biraz yogunum unutursam affola hatirlatirsiniz. Koku dort mevsime de uygun, oldukca da kullanisli bir koku benim sahsen senelerdir hic degismeyen imza kokum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çarşamba günü kargoladığınız Abercrombie ler eski olan mı yeni olan mı ? Ona göre değerlendirelim

• Tom ford azure lime da listeden kaldırıldı galiba? ?

Güzel kokuydu

• Selam ,

Acqua Di Parma - Fico di Amalfi

Black Afgano

Chanel No 19

Bu 4 lü için kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?

C d homme intence yakından tanıdığım bir koku ve 4. Olarak onu istemeyi düşüyorum ..

• Eser kardeşimden bilmem kaçıncı siparişimi de aldım. Bi sefer c. Dior intense aldım daha önce orijinalini de kullandım merak ediyordum (bu arada geçen senelerde de almak istemiştim ama eser bana abi şimdilik alma tam tutmuyor orijinali gibi demişti ama şimdi ki partiden aldım) parfüm cidden çok benzemis birebir diyebilirim tek farkettigim orjinalindeki giriş notası olmamıs, sanki böyle bayan ruju pudrasi gibi bir koku ile başlıyordu ama orta notada bitiyordu. Eserinkinde o nota yok ama geriye kalan tamamen ayni olmuş.

Diğeri de eşime hep aynı parfümü alıyorum my burbery onun için de daha önce orijinalini alayım mı demiştim eşim yok bu iyi demişti siz düşünün

• eser hocam ultravioletin adını göremedim yeni geleceklerde=S@EserKozmetik
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXERA

Selam ,

Acqua Di Parma - Fico di Amalfi

Black Afgano

Chanel No 19

Bu 4 lü için kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?

C d homme intence yakından tanıdığım bir koku ve 4. Olarak onu istemeyi düşüyorum ..

Amalfi de güzel ama sana guerlian ideal önerebilirim daha güzel koku.

Black Afgano yu bende merak ediyorum kenevir kokusunu seviyorum ama denemedim.
    kinski tam kenevir kokuyor güzel koku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackbaron -- 19 Şubat 2017; 0:26:30 >
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    tamerttskorkmaz T kullanıcısına yanıt
    Tom Ford - Azure Lime [Lime]

Listede Cihan hocam. Kaldırmadık (henüz) :) Son adetlerinde ama.

-------

BLLDGRZ

Bu hafta gidenlerin hepsi yeni seri. Bir de o kadar takılmayın 2si de güzel Aber :)

-------

tamerttskorkmaz

Geldi bugün ama listeye ekleyemedim, misafiriydi vs pc başına ancak gelebildim. Birazdan ilgileniyorum onunla.

Edit*

Eklendi:

Paco Rabanne - Ultraviolet Men (Yeni) [ULT] Listemizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 19 Şubat 2017; 2:15:54 >
  • Üniversite öğrencisiyim. Sert ve baharatlı olarak ne önerirsiniz hocalarım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PesimistOrkestra

Üniversite öğrencisiyim. Sert ve baharatlı olarak ne önerirsiniz hocalarım?

Sert kokulardan;

Tuscan Leather

Black Afgano

TF Extreme

Musc Ravageur

Bvlgari Man in Black

Dior Fahrenheit

Zegna Forte

Micallef Emir

• jackbaron kullanıcısına yanıt
    Black afgano kinskiye gore daha notali ve erkeksi bir parfumdur. Ancak adi gibi ice donuk karanlik bir parfum. Koku anlaminda eşi pek yoktur ancak cevreden begeni anlaminda o guzellige pek karsilik bulamaz. Afgano ve kinski artik parfumde arayislarin son noktasi olmali. Hemen her tarza alisan burunlarin aradigi farklilik icin uretildigi dusunulmeli. Afgano listedeki en kalici 10 parfum arasindadir bu arada. Uzerine siner, gün boyu icin icin kokar.

Ultraviolet de hayirli olsun. Paco robanne parfumleri genel olarak cok kalicidir ve Eser'in ki daha da kalici olduguna gore bir sure bu parfumun olumlu yorumlarini dinleyecegimizi simdiden hissedebiliyorum. Sonrasinda zaten listenin degismezi de olur.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Tom Ford - Azure Lime [Lime]

Listede Cihan hocam. Kaldırmadık (henüz) :) Son adetlerinde ama.

-------

BLLDGRZ

Bu hafta gidenlerin hepsi yeni seri. Bir de o kadar takılmayın 2si de güzel Aber :)

-------

tamerttskorkmaz

Geldi bugün ama listeye ekleyemedim, misafiriydi vs pc başına ancak gelebildim. Birazdan ilgileniyorum onunla.

Edit*

Eklendi:

Paco Rabanne - Ultraviolet Men (Yeni) [ULT] Listemizde.

Ultraviolet geldiyse yarına yeni sipariş geçelim bakalım orijine benzemiş mi

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Bunu ısrarlar uzerine yaptigim için henuz orijinalini edinemedim. Yakinda denerim. Suan benziyor mu benzemiyor mu fikrim yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 19 Şubat 2017; 12:2:44 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Eser Hocam, listede olan tükenen ürünün devamını getirmiyor musunuz?
  • nickelcan N kullanıcısına yanıt
    Listeden kaldirilmamissa tabi ki hocam. Son 1 yilda listeye 30 urun aldiysak 2 tane cikarmisizdir. Çok urun cikmaz.

• Eser Hocam, ürünler yine sorunsuz ulaştı. Victor & Rolf Spicebomb efsaneymiş. :) Kalıcılığı da bayağı iyi.

Hocam niye hiç bir yerde Burberry The Beat açık halde bulunmuyor? Sen getirmeyi düşünüyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnald06

Eser Hocam, ürünler yine sorunsuz ulaştı. Victor & Rolf Spicebomb efsaneymiş. :) Kalıcılığı da bayağı iyi.

Hocam niye hiç bir yerde Burberry The Beat açık halde bulunmuyor? Sen getirmeyi düşünüyor musun?

Spiceboms u hiç beğenmedim çok yapay bir kokusu var.

Pazarlama amacı ile üretilen bir parfüm olduğunu düşünüyorum.

Genç yaştaki erkekler beğenebilir 15 - 25 arasına güzel geldiğini birçok yurt dışı forumda bahsedilmiş.

Freeshopta denedikten sonra bumu herkesin övdüğü koku diye kendi kendime sordum.

Çok farklı parfümler var ama Eser Bey'in kataloğunda yok.

Hatta açık parfüm kataloglarında hiç görmedim denk gelmedi.

Geçen havalimanında shopta kullanıp. Güvenlik aramasında polis Esrar kokuyorsunuz dedi nasıl bir koku çok güzel gelmiş

:)

Açıkçası benim de hoşuma gitmişti.

Fantastik bir koku gibi

Ben sigara bile kullanmam ama

Sexi ve Esrar kokusu hoşuma gitti.

Forumlarda okuduğum kadarı ile parfümü imal eden kişi de bu koku üzerinde durmuş.

Kinski parfümün ismi

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Kinski varya abi bizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

Orijinalden alıntı: arnald06

Eser Hocam, ürünler yine sorunsuz ulaştı. Victor & Rolf Spicebomb efsaneymiş. :) Kalıcılığı da bayağı iyi.

Spiceboms u hiç beğenmedim çok yapay bir kokusu var.

Pazarlama amacı ile üretilen bir parfüm olduğunu düşünüyorum.

Genç yaştaki erkekler beğenebilir 15 - 25 arasına güzel geldiğini birçok yurt dışı forumda bahsedilmiş.

Freeshopta denedikten sonra bumu herkesin övdüğü koku diye kendi kendime sordum.

Çok farklı parfümler var ama Eser Bey'in kataloğunda yok.

Hatta açık parfüm kataloglarında hiç görmedim denk gelmedi.

Geçen havalimanında shopta kullanıp. Güvenlik aramasında polis Esrar kokuyorsunuz dedi nasıl bir koku çok güzel gelmiş

:)

Açıkçası benim de hoşuma gitmişti.

Fantastik bir koku gibi

Ben sigara bile kullanmam ama

Sexi ve Esrar kokusu hoşuma gitti.

Forumlarda okuduğum kadarı ile parfümü imal eden kişi de bu koku üzerinde durmuş.

Kinski parfümün ismi

Kinski burda da cok sevilen bir koku eser iyi de satiyor black afganoyu da denemenizi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

Eser kardeşimden bilmem kaçıncı siparişimi de aldım. Bi sefer c. Dior intense aldım daha önce orijinalini de kullandım merak ediyordum (bu arada geçen senelerde de almak istemiştim ama eser bana abi şimdilik alma tam tutmuyor orijinali gibi demişti ama şimdi ki partiden aldım) parfüm cidden çok benzemis birebir diyebilirim tek farkettigim orjinalindeki giriş notası olmamıs, sanki böyle bayan ruju pudrasi gibi bir koku ile başlıyordu ama orta notada bitiyordu. Eserinkinde o nota yok ama geriye kalan tamamen ayni olmuş.

Diğeri de eşime hep aynı parfümü alıyorum my burbery onun için de daha önce orijinalini alayım mı demiştim eşim yok bu iyi demişti siz düşünün

Hocam dior intense yi bargellodan aldim..Eser hocamdan sipariş edecektim ama kendisi madem aldin gerek yok başka koku al deyince hermesi ekledim siparişe..sizin bargellodan deneme imkaniniz varsa Eser hocamdakiyle kiyaslayabilir misiniz.Çok fark ediyorsa bir sonraki siparişime kinski ile beraber ekleyecegim

• 
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.