Şimdi Ara

Açık Parfümde İddialıyız. % 97 Orjinal Koku (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
66
Favori
51.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alacağı parfüme karar veremeyen arkadaşlar, orjinal parfüm satan (tekin acar, ykm gibi) mağazalara giderek testerleri deneyebilir ona göre buradan kararınızı verebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cycloner

quote:

Orijinalden alıntı: Acikparfumler

Hocam ölçmek isterseniz şırınga ile ölçebilirsiniz. Görünüşe aldanmayın : )

Tabi şimdiye kadar kullandığım parfümler ilginç şekilli şişelerde olduğu için algilamam şaştı. Size güveniyorum iyi geceler. Bu arada aqua di Gio yu denedim gerçekten başarılı.

gio armani mi hocam?

kalıcılığı nasıl? kokusu tatmin edici mi? bazıları kolonya kıvamında oluyor çünkü..

teşekkürler şimdiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn_nurlu

C.K. Euphoria ( Bayan )
    Jill Sander Jill ( Bayan )
    Gio Armani ( Bay )
    Escada ( Bay )

Siparişleri verilmiştir ödeme yapılmıştır kargo bekleniyor.

size de söyleyim hocam gio armani takip
  • tekil T kullanıcısına yanıt
    siparişinizi bekleyeceğim hocam. iyi forumlar

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyeniz için teşekkürler. Arkadaşlar kokuları bilerek almanız sizler için daha güzel olur. Tavsiye üzerine alınan kokularda tavsiye edenin beğendiğini siz sizin beğendiğinizi başkaları beğenmeye bilir. Kokuyu bilirseniz hiç sorun olmaz. bilgilendirme için teşekkürler Be_Yourself.

• quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

Orijinalden alıntı: hkn_nurlu

C.K. Euphoria ( Bayan )
    Jill Sander Jill ( Bayan )
    Gio Armani ( Bay )
    Escada ( Bay )

Siparişleri verilmiştir ödeme yapılmıştır kargo bekleniyor.

size de söyleyim hocam gio armani takip

Gio Armani Siparişi verip kullanan Arkadaşlar Rocker Hocama Gio Armani kokusunda olumlu olumsuz düşüncelerinizi iletirmisiniz lütfen...

Arkadaşlar forumdan çıkmak zorundayım. Siparişlerinizi şimdiden hazırlamam gerek. Yarın 12 : 30 a kadar foruma giremeyebilirim. Konumuzda telefon numaram mevcut. bilgi almak isteyen arkadaşlar telefonla ulaşabilirler.

Not : Arkadaşlar mini tester şişelerimiz elimizde kalmadığı için tester esans gönderimi yapamıyorum. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Hepiniz Allaha emanetsiniz İyi geceler iyi forumlar dilerim hoşçakalın.

• Testerlar ne zaman tekrar yollanabilir olacak acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Testerlar ne zaman tekrar yollanabilir olacak acaba ?

beleşçi seni:)

dünya şahin yakalasın seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Testerlar ne zaman tekrar yollanabilir olacak acaba ?

beleşçi seni:)

dünya şahin yakalasın seni

Tester'ı sahip olduğum kokudan diğerlerini farklı kokulardan seçicem benzerliği ölçmem için yardımcı olsun diye

Dünya şahin maduru değilim ben yav Allaha şükür gerçi nerdeyse oluyordum babam alma öyle yerlerden dedi sözünü dinledim valla boşuna demiyormuş

• Hermes terre varmıdir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freed0mm -- 2 Kasım 2013; 8:11:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstad;

davidoff altitude silver shadow

diesel fuel for life menhttp://www.ciceksepeti.com/diesel-fuel-for-life-125-ml-edt-erkek-parfum-hfobpardiesel0001?gclid=CL6s6YHJxboCFcVF3godEHkAmg

bunlar var mıdır acaba....
  • Kokuların geneli ana sayfada var,
    Konu sahibi bitenleri painte alıp resmi kesse ordan iyi olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • testerler gelene kadar kampanya biter mi? vakko yu test etmek istiyorum çünkü..
  • merhabalar sanalpazar k.adım imengi
    armani gio
    hugo boss
    One million
    Bvlgari
    siparişi gece geçtim mümkünse korgoya verebilirmisiniz
  • burdaki arkadaşlarımızın yorumlarına ve satış yapan arkadaşımızın dürüstlüğüne ve ticari ahlakına bakarak siparişlerimi en sonunda verdim umarım memnun kalırım ve artık gönül rahatlığıyla bundan sonraki parfüm alışverimi arkadaştan yaparım....

siparişlerim...

bay: terre hermes - lacoste red - bleu de chanel
    bayan : cacharel noa
  • Merhaba,

Dün sabah kargoya verilen siparişlerim, bu sabah elime ulaştı. Ben evde yoktum o nedenle ev ahalisinden birisi teslim almış ama nedendir bilinmez kargo görevlisi ürünlerin fişini kendisi almış.

Paketleme ve yeni şişeler çok hoşuma gitti, mini tester söylenenlerin aksine sızma yapmamıştı.
    Daha önce bir çok orjinal parfüm kullandım ama uzun süredir almıyordum malüm $ aldı başını gitti kullandığım parfümlerde öyle oldu bende bu alternatifi kullanmak istedim. Başlarda ön yargılarım vardı ama gerek satıcı arkadaşın kendisi ile de konuşurken hep dile getirdiğim gerek samimiyeti gerek ise sıcak kanlılığı ve daha önce alım yapan arkadaşların yorumları neticesinde ör yargılarımı bir kenara atarak sipariş verdim.

Kokular orjinale gerçekten yakın ama % bazında bunu söyleyemem, bunun yanı sıra ağır olduklarıda bir başka gerçek ama kalıcılık konusunda şimdilik daha erken.
    Ben orjinal parfümü bile tene uygulamam, bu yüzden tende kaç saat olur bilemem. Black Code sıktım kıyafetime, koku zaman geçtikçe açıldı ve orjinalinden aldığım hissi verdi bana ama dediğim gibi kalıcılık için şimdilik daha erken yalnız 48 saat kalırım ben havası veriyor

Güzel, keyifli ve zevkli bir alışveriş oldu benim için satıcı arkadaştanda, ürünlerinden de ben memnun kaldım açıkcası. Kendisini bir daha tercih etmemem için hiçbir olumsuz neden yok

Resimleride şöyle paylaşayım;

• Costume naturel adında bir home parfüm var

Hatunlar bayılır bu parfüm gelirse deneyin derim 7 hatundan 7 si ok dedi

4 türk 1 italyan 1 ingiliz 1 japon :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Costume naturel adında bir home parfüm var

Hatunlar bayılır bu parfüm gelirse deneyin derim 7 hatundan 7 si ok dedi

4 türk 1 italyan 1 ingiliz 1 japon :))

uluslar arası testte %100 başarılı sonuç diyorsun yani
  • Valla bende siparişimi geçtim.

Armani code ultimate
    Hugo Boss
    1 million
    212 men

Arkadaşlada konuştum.Gayet iyi birine benziyordu telefondan. Sıkıntı çıkmadan alışveriş yapılabilir.
  • Yabancıların parfüm zevki ile Türklerin parfüm zevki farklıdır. Uyarayım da..
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.