Şimdi Ara

AÇIK KAPI : PORT VE ALTYAPI TALEPLERİNİZİ İLETEBİLİYORSUNUZ. (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
50
Favori
91.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

teşekkür ederim, galiba bu yıl bitmeden altyapı olacak sonunda :D 8 yıldır bekliyordum...

• TBMM E dilekçe konusundan da faydalanabilirsiniz hocam.

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

• YoureGodDamnRight kullanıcısına yanıt

Üzücü olmuş hocam. Talebinizi aynı zamanda tuketici.btk.gov.tr adresinden de iletebiliyorsunuz.

• Şimdiden hayırlı olsun. :)

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam oradan yazdığımda 6 ay demişlerdi umarım yaparlar. Hocam size başka bi sorum var, saha dolabını değiştirme imkanımız var mıdır ve nereye başvurmalıyım bununla ilgili? Benim uzaklığım 1700 metre, karşı apartman 300 metre, aynı şekilde benim bi sokak üstüm de 300 metre.. İlginiz için teşekkür ederim tekrar hocam herkese yardıma koşuyorsunuz çok sağolun  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoureGodDamnRight -- 21 Nisan 2021; 21:23:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam öncelikle estağfurullah. Elimden geldiği kadar insanlara yardımcı olmaya gayreti içerisindeyim.

Hocam, saha dolabı değişikliği diye bir şey söz konusu değildir. Örneğin sizin saha kodunuz 135, karşı binanızın saha kodu ise 136 ise ve o genişbant kabine bağlı ise, aynı sokakta olmanıza rağmen o daha iyi hizmet alacak ancak siz alamayacaksınız. Buradaki sorunun çözümü ya sizin bağlı olduğunuz saha dolabının da iyileştirilmesidir/yenilenmesidir ya da binaya kadar/daireye kadar fiber uygulamasıdır.

Hattınızın bağlı olduğu ankastrenin üzerinde kodlar yazar. 123sd a1 gibi. Üzerinde 123sd yazan dolap sizin bağlı olduğunuz dolaptır hocam.

Aklınıza takılanları sorabilirsiniz, dilim döndüğünce cevaplarım hocam.  

Anladım hocam teşekkür ederim. Müdürlüğe gidip sormuştum fiber ne zaman gelecek diye onlar da il geneli fiber projesi onaylandı çalışmalar yapılıyor falan demişlerdi, bekleyin dediler kısaca. Bi yerlerden hep bi hızlandırma çabasına giriyorum ama hiçbir yol katedemedim malesef. Hayırlısı  

Hocam bu süreçler maalesef uzun sürebiliyor. Sabırlı olmakta fayda var. :) Aynen, hayırlısı hocam.

• BTK'ya yazmanın pek bir faydasını göremedim. Adama VDSL ne zaman geliyor diyorum o hizmet yoktur yazıyor :D

• By_Alesia B kullanıcısına yanıt
    Yeterli bilgi verilmediğini düşünüyorsanız cevaba itiraz düğmesi var üstte hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bu itirazlı cevapları zaten. Bekleyelim bakalım bölgede o kadar dolap değişti bizi de görürler :)

• By_Alesia B kullanıcısına yanıt
    Yeniden itiraz edebiliyorsunuz ve kurum incelemesine düşüyor.

• Arkadaşlar merhaba,

Bir süre önce Superonline'dan geridönüş aldık, bir site dolusu müstakil ev olarak fiber talebinde bulunmuştuk. Bu talebi e-posta yoluyla TTNET Genel Müdürüne de iletmiştim dün beni aradılar ilgilendiklerini, planlamaya koyacaklarını söylediler.

Süperonline için bölgedeki planlama ekibinin numarasını verdiler bu işle ilgilenen komşuya, TTNET de planlamaya ekleyeceğiz dedi. Sizce ilk hangisi gelir, bu sene fiber görür müyüm dostlar?

• StratejikSiglik kullanıcısına yanıt
    Yatırım dahiline alınır ise 2021 için, bu sene hizmet almaya başlarsınız hocam.

• Açık Kapı Bürosu' na 21.04.2021 tarihinde yapmış olduğunuz ***** no' lu başvuru sonuçlanmıştır. 

Başvurunuz incelenmiş olup, açık kapının alanına girmemektedir. Başvurunuzla ilgili olarak Telekoma başvuru yapabilirsiniz. 

Açık Kapı Bürosu' na başvurduğunuz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. 

Bana gelen cevap bu basvurucak arkadaşlar için bir fikir olur, ilgilenmiyorlar bile...

Merhaba. Konudaki diğer ekran görüntülerine bakarsanız eğer, süreci takip eden ve ilgilenen Açık Kapı birimleri de var. Tamamen bölgeden bölgeye değişen bir konu hocam, yani oradaki görevlilerde bitiyor esasen süreci yönetmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Merhaba. Konudaki diğer ekran görüntülerine bakarsanız eğer, süreci takip eden ve ilgilenen Açık Kapı birimleri de var. Tamamen bölgeden bölgeye değişen bir konu hocam, yani oradaki görevlilerde bitiyor esasen süreci yönetmek.

dediğiniz gibi olabilir hocam ben izmirden başvurdum, izmir belediyesi izmir valiliği ne iş yapar zaten yıllardır izmirin hali ortada daha birşey söylemek istemiyorum rezillik diz boyu... yazlık için yıllardır kablolu internet gelmiyor daha bugün keşif yaptım arka sokakta tahta koyu yeşil telefon direği geçiyor bunların yüzsüzlükleri canımı sıktı artık. vodafone red kullanıyorum, red limitsiz tarifesi gelse direkt geçicem sorun çözülecek artık vodafone ceo suna mail atmayı düşünüyorum bu süreçte aynı şekilde forumda buna benzer birkaç konu daha var orada görmüştüm...

Hocam merhaba. Öncelikle bulunduğunuz bölgedeki saha dolabı dolu olabilir, yeterli ankastre olmayabilir veya santral kapasitesi dolu olabilir. Yani ankastre kutusu veya direk olsa bile yeterli kapasite olmamasından dolayı hizmet verilemiyor olabilir. Oradaki durumu ve süreci bilmiyoruz elbette ki. Açık Kapı yetkilileri ile telefon ile irtibata geçerseniz eğer, olumlu dönüş alanların da olduğundan bahsedebilirsiniz.

Esasen buradaki temel problem iletişim problemidir. Normalde bir ilçede veya ilde görev yapan personeller veya müdürlükler bellidir. Ellerinde iletişim bilgileri yoktur muhtemelen, olanlar da zaten yardımcı olmaya çalışıyor konu geçmişinden bakabilirsiniz. Ellerinde iletişim bilgileri yok ise de araştırıp bulunabilir yani, zor bir süreç değil ama tabi biz iç işleyişi bilmediğimiz için yorum yapmak doğru değil.

Mobil sınırsız internet gibi bir alternatifiniz var ise değerlendirin hocam en azından mağduriyet yaşamazsınız.

• Hocam selamün aleyküm, dairemde fiber kutusu var kurulumu yapıldı, geçen hafta sorgulama yaptığımda 72mbs kadar VDSL alabilirsiniz yazıyordu, 2 gün sonra başvuru yapmak istediğimde boş port olmadığıni söylediler, bende belirli yerlere mail attım ve daha sonrasında TT arayarak dönüş yaptı boş port olmadığıni söylediler gerekli çalışmaların yapıldığını beklememi söylediler, her neyse ben btkya da şikayette bulundum çünkü çok bekledim artık beklemek istemiyordum daha sonrasında altyapı sorgulaması yaptığımda sonuç bulunamamıştır diyor önceden belirli bir hız yazardı şimdi hiç bilgi bulunamadı diyor ileri adım atacağima ta en başa döndüm sanki

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.