Şimdi Ara

Acı çekmek kötü değildir/acı çekmek karakter/güç oluşturur”

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Savaş, tecavüz, taciz, travma, keder vb. TSSB gibi, yarardan çok zarar veren birçok travmatik deneyim vardır. Bu, karakter veya güç oluşturmaz; onları yok eder. İnsanların belirli durumlara nasıl tepki vereceğini tahmin etmenin bir yolu yoktur, bu nedenle onlara yardımcı olacağından daha fazla zarar verebilir.

Ayrıca, insanlar ne olursa olsun bir güç erdemini yerine getirmek için acı çekmek zorunda kalmamalıdır. Asla bu durumda olmayı istemediler, hatta gücü arzulamadılar ya da buna değer vermediler, öyleyse neden onlara zorlanmalı bunlar?

Buna değer olduğunu düşünsen bile, bu senin fikrin. Başkasını aynı şekilde hissetmeyebilecekleri için acı çekebilecekleri bir dünyaya zorlamayın. Acı çeken sen değilsen neden bunu yapmak senin seçimin?"

• helal olsun sonunda salak salak 2 yazı okuyup acı övenlerden olmayan biri

batılı yazarlardan çokça var böyle zırvalayan sanırım hayatlarında yaşadıkları en büyük acı da lisede bi kızın onlara pas vermemesi

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Ben ayıkken yaramı diktiler acı sayılır mı hocam birde aseton gibi bir şey içmiştim acıyı öven romanlar yazmam serbest mi ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Ben ayıkken yaramı diktiler acı sayılır mı hocam birde aseton gibi bir şey içmiştim acıyı öven romanlar yazmam serbest mi ?

ppen çok iyi la asjodasasd

• Acı çekmek kötü değildir/acı çekmek karakter/güç oluşturur”KlassicThrowbackTVyoutube
    Performed @ 1996 Grammy Awards.
    https://www.youtube.com/watch?v=6-IRnDofg6Y&ab_channel=KlassicThrowbackTV

Acı çekmek kötü değildir/acı çekmek karakter/güç oluşturur” 

• Acı çekmek kötü değildir/acı çekmek karakter/güç oluşturur”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dapeux -- 16 Temmuz 2021; 0:44:9 >
  • Acı, üretken bir acıysa güçlendirir. Eğer bir sporcu, kas ağrısı sonrası kaslarına izin veriyorsa ve pozitif bir durumdaysa, yeni kaslar oluşur ve güçlenir. Ama yok, kaslarım ağırıyor, bir daha düzelmeyecek derse ruhsal açıdan, yeni kasların oluşmasına izin vermezse fiziksel açıdan kaslarının yıkımına neden olur

Belli bir yere kadar acı iyidir ama acı güçlenmenin tek yolu değildir. Acıya takıntılı olmaya gerek yok o yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasları parçalandıktan sonra kendine daha güçlü robotik kol yaparsa daha da güçlenmiş olur bu arada. O yüzden bu döngünün sonu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.