Şimdi Ara

AcerVnitro571g i5-5200u-4gb-500gb-4gb-gtx-950m-15' 2015TL GG%5 + Chip para 1994 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
560
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MORFEUS

6 gb rame takintiniz nedir anlamadim acikcasi sahsen ben 6gb ram olsa 4+2 gb olmasi 2gb rami bosa slot doldurmuslar derdim benim icin kriter olmazdi 6gb rame pozitif veya negatif saymam
    olmadi servisinde takviye 4gb ram toplamda 8gb + ssd kattin zaten omurluk laptop oluyor...

Acer servisi bulundugum ilcede olmasi imkansiz gibi bir sey. 6gb ramin yetecegini sanmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 6 Temmuz 2016; 23:49:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılıyor da sıfır almadım tabii ki. Sıfır fiyatları uçuk. İkinci el forumdaki bir arkadaştan aldım i7 4710HQ + GTX 860 Kepler versiyonu.
  • Çok fazla zorlamadığımdan bişey diyemem dostum. Ama 5 10 dk oyundan sonra fan sesi çıkıyor bariz şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Çok fazla zorlamadığımdan bişey diyemem dostum. Ama 5 10 dk oyundan sonra fan sesi çıkıyor bariz şekilde

soğutucuyla kullanırsak sıkıntı olmaz sanki. tek sıkıntım şu chip para olayı, akbank'ta limit yok keşke bonus kampanyası olsaydı
  • güzelmiş arkadaşlar tavsiye ederim ihtiyacım yok almadım ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

bunun 860m li olan çok güzel 17inclik ah be 2500civarı o 17 inchli yakalasam alacağım

geçen ay bimeks'ten aldık arkadaşıma dediğiniz fiyattan.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.