Şimdi Ara

Acer XF270HUbmijdprz 27' 4ms Oyuncu Monitör - 2199TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genelde diğer sitelerde 3200 civarında. Pahalı bulabilirsiniz ama Hepsiburada'da şu an 1000 lira daha ucuz. İşine yarayan olabilir.

http://www.hepsiburada.com/acer-xf270hubmijdprz-27-4ms-dvi-d-hdmi-hdmi-mhl-dp-qhd-ips-freesync-oyuncu-monitor-p-BD805151

http://www.n11.com/arama?q=XF270HUbmijdprz+&srt=PRICE_LOW

Geçenlerde 32" 4K monitör de 1300 lira idi, alamadan kaldırdılar ürünü.

• Güzel fırsat ihtiyaçı olana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaldırıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB'nin DH'de çalışan kadrolu elemanları, ajanları mı var acaba.

• selamlar,

24", 144mhz, IPS, Full HD(2k-4k gereksiz), Freesync(G-Sync değil, lisans ücreti cok fazla, gereksiz), . bu 5 özellik kesinlikle olan baska bir monitör önerebilirmisiniz? bu tam f/p ürünüymüş eğer kronik sorunları yoksa.
  • 55" 4K TV fiyatına

• 1-2 gündür şu monitör de 3000TL idi şimdi onu da kaldırmışlar. En ucuz 4.400 lira olmuş.

http://www.hepsiburada.com/acer-xz350cubmijphz-35-4ms-2xhdmi-2xdisplay-wqhd-curved-adaptive-sync-va-oyuncu-monitor-p-BD805153

Konu açmayalım en iyisi burada.

@BekiRoRo

TV ile monitör birbirinden tamamen farklı. O şekilde fiyat kıyaslaması doğru olmuyor maalesef. Ha salonda maç yaparım diyorsan TV daha iyi bir tercih olur ama bilgisayar karşısında zaman geçiriyorum dersen TV o tadı vermez.

• şu an tekrar 2199 tl. Ölü pixel,ips glow vs. gibi dertlerle uğraşmayı göze alıp ihtiyacı olan için sıcak fırsat.
    http://www.hepsiburada.com/acer-xf270hubmijdprz-27-4ms-dvi-d-hdmi-hdmi-mhl-dp-qhd-ips-freesync-oyuncu-monitor-p-BD805151

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 11 Şubat 2017; 15:50:10 >
  • 1999 tlye düştü,dip fiyat
  • Aklım almıyor bunlara para kaptirmayin. Resmen milletin aklıyla dalga geçiyorlar. 55 inç fiyatına satıyorlar. yok MS tepki yok IPS yok bilmem ne teknoloji. Hala Samsung'un c650 LCD panel TV kullanıyorum. 40 inç. Android uydu alicisiyla herşeyi yapıyor. PS4 var. Onu da paşalar gibi çalıştırıyor. Laptop bağlayıp pes oynadım.sıkıntı yok. Demem o ki bunun sonu yok. Fazlasını aramayın. Zira sistem hep fazlasını sunmak üzere tasarlanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acar85 -- 24 Mayıs 2017; 17:46:24 >
  • acar85 kullanıcısına yanıt
    144 hz mi hocam? gerçek 144hz televizyon yapılmıyor. Paneller tamamen farklı, size yetiyorsa bilemem. 40" devasa bir boyut ekstradan. Sıkıntı yapabilir uzun süreli kullanımda.

Şuanki fiyatı 1.998,99 TL. Param olsa çekerdim, nakit yetersiz...
  • Güç Kaynağı Dahili Batarya

• acar85 kullanıcısına yanıt
    Bilmeden insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. YAPMAYIN. Bu monitörde olan özelliklerin hepsi parasına değer, IPS göz için şenlik resmen.
  • ürünün yeni versionunu kullanıyorum. Sanırım yeni olanı Tr de yok. Çok güzel monitor 2k da oyun oynayacaksanız minumum 1070 almanızı öneririm. Altı kartlar da keyif vermiyecektir. Böyle monitor alıpda çözünürlük düşürülmez. Aslında almamın sebebi ips panelde flim izlerken renklerin daha canlı olması daha güzel keyif alıyor insan. önceki monitorum tn panel oldugu pixeller görülüyordu

Yukarıda bir arkadaş Tv ile karıştırmış. Fakat Monitor leri tv ile karşılaştırmayın arada dağlar kadar fark var. bunca insanlar monitor yerine tv alırdı yoksa
  • hey yavrum be paralara bak. oyuncunun işi zor. çok şükür dandik bir monitör bile beni mutlu ediyor.
  • güzel hort.
  • hortulmuşşşşş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.